-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
GNSS приймач Hi-Target V500, або еквівалент з функцією Hi-Fix (збереження покриття RTK під...×-
GNSS приймач Hi-Target V500, або еквівалент з функцією Hi-Fix (збереження покриття RTK під час корекційних збоїв від базової станції RTK або мережі VRS)
- ID: UA-2024-11-07-003963-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23163092
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
V30Plus Rover з контролером iHand55- ID: UA-2024-10-03-004004-a
- Дата створення : 03.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22777387
Поліський національний університет ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої (Вимірювачі,...×-
Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої (Вимірювачі, транспортир геодезичний, комплект приладів і інструментів топографічних КПТ-1 (шкільна мензула), віха, комплект шпильок, теодоліт Т-30, нівелір НВ-1, рейка нівелірна, компас геологічний, кіпрегель)
- ID: UA-2019-05-06-000236-a
- Дата створення : 06.05.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3306072
ДП "Житомирський національний агроекологічний університет" ЄДРПОУ: 00493681ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристроїЗавершена -