-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивне обладнання довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі на...×-
Спортивне обладнання довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби кульової в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 3716)
- ID: UA-2026-08-20-006523-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30144214
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарКваліфікаціявід початку періоду пройшло 7 годин
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної з...×-
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ 4284)
- ID: UA-2026-08-03-005623-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29974070
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної з...×-
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства в міжнародних змаганнях ( ДК 021:2015: 37460000-0 – Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 3705)
- ID: UA-2026-07-16-007645-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29834706
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної з...×-
Інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства ( ДК 021:2015: 37460000-0 – Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 3705)
- ID: UA-2026-07-07-008509-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29751593
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стріли (карбон) та наконечники для забезпечення підготовки та участі національної збірної...×-
Стріли (карбон) та наконечники для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ – 1879)
- ID: UA-2026-06-24-003868-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29633816
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мішені (1713/1.044/5 ,1611/1)- ID: UA-2026-06-15-010040-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29540233
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стріли (карбон) та наконечники для забезпечення підготовки та участі національної збірної...×-
Стріли (карбон) та наконечники для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ – 1879)
- ID: UA-2026-06-08-010743-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29469340
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Окуляри сонцезахисні оптичні для забезпечення підготовки та участі національної збірної ко...×-
Окуляри сонцезахисні оптичні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби стендової в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37460000-0 – Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 2552)
- ID: UA-2026-06-04-009818-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29439989
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стріли (карбон) та наконечники для забезпечення підготовки та участі національної збірної...×-
Стріли (карбон) та наконечники для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ – 1879)
- ID: UA-2026-05-27-010053-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29358882
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паличка (трубка) для стріл (1165/1.044/2, 1056/1м)- ID: UA-2026-05-06-011449-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29138371
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
мішені (1265/1.044/5, 1143/1)- ID: UA-2026-05-05-001645-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29113087
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паличка (трубка) для стріл (899/1.044/2,864/1м)- ID: UA-2026-04-03-005089-a
- Дата створення : 03.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28817052
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мішені спортивні для забезпечення підготовки та участі в міжнародних змаганнях національно...×-
Мішені спортивні для забезпечення підготовки та участі в міжнародних змаганнях національної збірної команди України зі стрільби стендової (ДК 021:2015: 37460000-0 – Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 1488)
- ID: UA-2026-04-01-010655-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28794038
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паличка (трубка) для стріл (147/1.044/1,141/1)- ID: UA-2026-01-21-005454-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27987832
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
паличка (трубка) для стріл (3404/1.044/1, 3071/1)- ID: UA-2025-12-12-015364-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27541426
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "УПРАВЛІННЯ ЗБІРНИХ КОМАНД ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ "УКРСПОРТЗАБЕЗПЕЧЕННЯ" ЄДРПОУ: 03767831ДК 021:2015: 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентарЗавершена -