-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з алюмінію- ID: UA-2026-05-06-012527-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29139439
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з алюмінію- ID: UA-2026-04-22-011517-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28994879
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з титану- ID: UA-2026-02-16-009305-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28317092
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з алюмінію- ID: UA-2026-02-11-006327-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28264893
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з титану- ID: UA-2026-01-22-011766-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28014611
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з алюмінію- ID: UA-2026-01-22-007522-a
- Дата створення : 22.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28010350
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з нікелю- ID: UA-2025-09-16-000753-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26440403
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Листи алюмінієві- ID: UA-2025-08-13-010724-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26132481
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з титану- ID: UA-2025-06-23-008810-a
- Дата створення : 23.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25684215
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вироби з титану- ID: UA-2025-06-04-011037-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25508829
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби з алюмінію з порізкою- ID: UA-2025-05-15-003226-a
- Дата створення : 15.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25308519
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вироби з титану- ID: UA-2025-05-01-005201-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25164625
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вироби з алюмінію з порізкою- ID: UA-2025-04-18-008082-a
- Дата створення : 18.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25062595
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Оксид алюмінію- ID: UA-2025-03-18-011727-a
- Дата створення : 18.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24748930
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Оксид алюмінію- ID: UA-2025-02-26-009938-a
- Дата створення : 26.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24552770
ДК 021:2015: 14720000-4 Алюміній, нікель, скандій, титан і ванадійТорги не відбулисяТорги не відбулися -