-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти (бк/братківці, бюджет участі) акордеон- ID: UA-2026-07-17-008200-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29846229
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти (дмш 2, депут.) кахон- ID: UA-2026-06-12-004428-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29520502
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти (дмш 1, депут.) бандура- ID: UA-2026-06-09-005096-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29477603
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти (дмш 1, депут.) віолончель- ID: UA-2026-06-03-009934-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29425491
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти (дмш підпечери, депут.) бандура дитяча- ID: UA-2026-06-03-009742-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29425296
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти (бк/ браткцівці, фонд радника) електрогітара- ID: UA-2026-05-19-008532-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29269201
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти (Синтезатор) фонд/радрагом,- ID: UA-2025-08-19-001135-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26172989
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти (барабан) дмш3 деп./кошти- ID: UA-2025-05-26-006730-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25410211
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Піаніно для Дитячої музичної школи- ID: UA-2021-09-21-000588-a
- Дата створення : 21.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11618885
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Піаніно для Дитячої музичної школи- ID: UA-2021-07-12-007493-c
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10680060
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Музичні інструменти (Цифрове піаніно)- ID: UA-2020-12-01-008298-b
- Дата створення : 01.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7474522
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
закупівля музичних інструментів- ID: UA-2017-08-15-001719-a
- Дата створення : 15.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1149984
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37310000-4 Музичні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фортепіано- ID: UA-2017-08-02-001682-b
- Дата створення : 02.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1109960
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37311100-2 ФортепіаноТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Акордеони- ID: UA-2016-10-26-000591-b
- Дата створення : 26.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 281891
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37311200-3 АкордеониЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мідні духові інструменти- ID: UA-2016-10-21-000267-a
- Дата створення : 21.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 276487
Департамент культури Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 40293230ДК 021:2015: 37312000-8 Мідні духові інструментиЗавершена -