-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Машина АТ-МДК (піскорозкидач з відвалом) на самоскиді SHACMAN SX32586V384 (X3000) (або екв...×-
Машина АТ-МДК (піскорозкидач з відвалом) на самоскиді SHACMAN SX32586V384 (X3000) (або еквівалент)). ДК 021:2015: 34140000-0 «Великовантажні мототранспортні засоби»
- ID: UA-2026-04-10-007421-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28890977
Комунальне підприємство «Петрівське» ЄДРПОУ: 35867215ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиЗавершена -