-
-
Відкриті торги
-
КЕП
автобус спеціалізований щкільний АТАМАН D093S2 "або еквівалент"- ID: UA-2017-06-07-000816-b
- Дата створення : 07.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1100679
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
автобус спеціалізований щкільний АТАМАН D093S2 "або еквівалент"- ID: UA-2017-04-30-000008-c
- Дата створення : 30.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 877789
ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібТорги відміненоТорги відмінено -