-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Renault Duster 2026 1,5D МКП6» комплектації «Evolution» сірий сланець- ID: UA-2026-09-05-000099-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303021
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 34100000-8 Мототранспортні засобиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 09:28)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Renault Duster 2026 1,5D МКП6» комплектації «Evolution» бежевий піщаник- ID: UA-2026-09-05-000093-a
- Дата створення : 05.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30303015
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 34100000-8 Мототранспортні засобиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 10.09.26 09:14)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Автомобіль типу хетчбек Renault Duster 2026 1,5D МКП6»- ID: UA-2026-08-21-011867-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163846
Військова частина А4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 34100000-8 Мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Автомобіль типу хетчбек Renault Duster 2026 1,5D МКП6»- ID: UA-2026-08-21-011467-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30163451
Військова частина А4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 34100000-8 Мототранспортні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Peugeot Landtrek 1,9D 6MT 4WD ALL 2025р.- ID: UA-2026-05-30-000033-a
- Дата створення : 30.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29387229
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Вживанні пікапи Mitsubishi L200 2.4 TD; Вживанні пікапи ISUZU D-Max- ID: UA-2025-11-18-000205-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27155848
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 34131000-4 ПікапиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Автомобіль Mitsubishi L200 2.4 TD MT Invite- ID: UA-2024-04-19-007527-a
- Дата створення : 19.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21351864
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль типу Toyota Hilux Business або еквівалент код ДК 021:2015- 34130000-7 «Мототран...×-
Автомобіль типу Toyota Hilux Business або еквівалент код ДК 021:2015- 34130000-7 «Мототранспортні вантажні засоби»
- ID: UA-2024-03-19-008646-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21060698
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобіль типу JAC T8 Intermediate або еквівалент код ДК 021:2015- 34130000-7 «Мототрансп...×-
Автомобіль типу JAC T8 Intermediate або еквівалент код ДК 021:2015- 34130000-7 «Мототранспортні вантажні засоби»
- ID: UA-2024-03-19-008120-a
- Дата створення : 19.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21060147
Військова частина A4779 ЄДРПОУ: 26637025ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиЗавершена -