-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-31-007140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240427
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-31-006824-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30240105
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)- ID: UA-2026-08-27-013452-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30219470
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)- ID: UA-2026-08-27-013287-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30219305
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)- ID: UA-2026-08-27-004942-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30210980
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-26-008841-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30200460
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-25-009594-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30186969
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)- ID: UA-2026-08-25-008048-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30185431
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-25-007817-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30185199
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)- ID: UA-2026-08-25-004888-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30182297
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-25-002949-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30180354
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-24-009142-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30175713
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-24-002231-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30168818
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Суміш щебенево-піщана)- ID: UA-2026-08-24-001634-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30168218
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок)- ID: UA-2026-08-24-000318-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30166913
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42795490ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -