-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призна...×-
33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
- ID: UA-2026-03-20-007988-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28676880
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2026-03-09-007311-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28539602
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2026-03-09-005675-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28537974
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призна...×-
33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
- ID: UA-2026-03-05-000149-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28504583
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2026-03-03-015138-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28488272
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Скляний посуд лабораторного призначення за кодом ДК 021:2015: 33790000-4 - Скляний посуд...×-
«Скляний посуд лабораторного призначення за кодом ДК 021:2015: 33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення»
- ID: UA-2025-11-07-014364-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27048176
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Скляний посуд лабораторного призначення за кодом ДК 021:2015: 33790000-4 - Скляний посуд...×-
«Скляний посуд лабораторного призначення за кодом ДК 021:2015: 33790000-4 - Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення»
- ID: UA-2025-09-16-010198-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26449843
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2025-04-08-005480-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24947844
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2025-04-08-005032-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24947476
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2025-03-31-008574-a
- Дата створення : 31.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24870316
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2025-03-26-006883-a
- Дата створення : 26.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24831898
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2024-06-03-009414-a
- Дата створення : 03.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21727238
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2024-05-25-000509-a
- Дата створення : 25.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21658752
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2024-05-21-004940-a
- Дата створення : 21.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21611717
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33793000-5 - Скляний посуд лабораторного призначення- ID: UA-2024-05-13-002302-a
- Дата створення : 13.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21534573
Львівський національний університет імені Івана Франка ЄДРПОУ: 02070987ДК 021:2015: 33793000-5 Скляний посуд лабораторного призначенняЗавершена -