-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 110х150, Індивідуальна уп...×-
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 110х150, Індивідуальна упаковка, НК 024:2023 61695 Серветка для очищення шкіри стерильна, НК 031:2024 17988 Антисептична серветка
- ID: UA-2026-09-01-011789-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30258585
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 110х150, Індивідуальна уп...×-
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 110х150, Індивідуальна упаковка, НК 031:2024 M040412 Перев'язувальні матеріали, що містять антисептик, НК 024:2023 17988 Антисептична серветка;
- ID: UA-2026-06-10-014279-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29501575
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 33740000-9 - Засоби для догляду за руками та нігтями (Засіб дезінфекційний...×-
код ДК 021:2015 33740000-9 - Засоби для догляду за руками та нігтями (Засіб дезінфекційний «Бланідас 2000 ультра», 250 мл або еквівалент, НК 031:2024 D0799 СПИРТИ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ; Засіб дезінфікуючий «КВІКЦИД Д», 250 мл з розпилювачем або еквівалент, НК 031:2024 D0799 СПИРТИ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ; Дезінфекційний засіб «Стерилліум гель» 475 мл з дозатором - насосом або еквівалент, НК 031:2024 D0799 СПИРТИ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ; Дезінфекційний засіб «Стерилліум пур», 1 л або еквівалент, НК 031:2024 D0799 СПИРТИ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ; Засіб дезінфекційний «Неостерил Рапід Блу»(блакитний), 1 л з помпою або еквівалент, НК 031:2024 D0799 СПИРТИ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ; Дезінфекційний засіб «Скінман софт протек» 1 л або еквівалент, НК 031:2024 D0799 СПИРТИ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ – ІНШЕ; Сілонда Сенсітів, 500 мл або еквівалент, НК 031:2024 M9002 ЗАХИСНІ ПРИСТРОЇ, ЛУБРИКАНТИ І ЗАСПОКІЙЛИВІ ЗАСОБИ (СПРЕЇ, ГЕЛІ, РІДИНИ І КРЕМИ);)
- ID: UA-2026-06-03-014508-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29430046
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КВІКЦИД Д, 250 мл з розпилювачем; Неостерил Рапід Блу (блакитний), 1 л- ID: UA-2025-12-16-008656-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27585408
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КВІКЦИД Д, 250 мл з розпилювачем; Неостерил Рапід Блу (блакитний), 1 л- ID: UA-2025-10-21-013294-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26835266
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
КВІКЦИД Д, 250 мл з розпилювачем- ID: UA-2025-09-18-010432-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26480791
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Квікцид (з емолентами), 250 мл з розпилювачем- ID: UA-2025-07-22-010937-a
- Дата створення : 22.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25944792
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб дезінфікуючий "АХД 2000 експрес (AHD 2000 express)", 250 мл- ID: UA-2025-07-18-006373-a
- Дата створення : 18.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25917126
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 30х60, Індивідуальна упак...×-
Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 30х60, Індивідуальна упаковка, НК 024:2023 61695 Серветка для очищення шкіри стерильна; Серветки антисептичні на основі Ізопропілового спирту (від 70%), 65х56/56х65, Індивідуальна упаковка, НК 024:2023 61695 Серветка для очищення шкіри стерильна;
- ID: UA-2025-07-10-011704-a
- Дата створення : 10.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25852160
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб дезіифікуючий “Бланідас 2000 ультра (Blanidas 2000 ultra)” 250 мл- ID: UA-2025-05-14-010093-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25301085
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Неостерил 1л (блакитний)- ID: UA-2024-12-27-000112-a
- Дата створення : 27.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23886274
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вінсепт (рідина) 1л; Квикцид (антисептик для рук), 0,250л; Вінсепт крем захисний флакон пл...×-
Вінсепт (рідина) 1л; Квикцид (антисептик для рук), 0,250л; Вінсепт крем захисний флакон пластиковий 500 мл з помповим дозатором; Неостерил 1л (блакитний);
- ID: UA-2024-11-07-014053-a
- Дата створення : 07.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23173275
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні- ID: UA-2024-10-29-012069-a
- Дата створення : 29.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23063963
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Серветки антисептичні; Серветки антисептичні- ID: UA-2024-07-23-011685-a
- Дата створення : 23.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22138055
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: -33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтями (Вінсент крем захисний, 5...×-
ДК 021:2015: -33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтями (Вінсент крем захисний, 500 мл)
- ID: UA-2023-12-18-003856-a
- Дата створення : 18.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20107870
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ЄДРПОУ: 02001699ДК 021:2015: 33740000-9 Засоби для догляду за руками та нігтямиЗавершена -