-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Диски з антибіотиками- ID: UA-2026-07-29-011606-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29946816
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Діагностикум бруцельозний- ID: UA-2026-07-22-011978-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885882
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір для виявлення нуклеїнових кислот Rickettsia spp., Coxiella burnetii- ID: UA-2026-07-20-010083-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29860153
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори реагентів для ідентифікації та визначення чутливості мікроорганізмів до дії антимік...×-
Набори реагентів для ідентифікації та визначення чутливості мікроорганізмів до дії антимікробних препаратів
- ID: UA-2026-07-20-009591-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859667
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сольовий розчин NaCl 0,45%- ID: UA-2026-07-20-009238-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29859296
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір для виявлення нуклеїнової кислоти Legionella pneumophila методом ПЛР- ID: UA-2026-07-10-005770-a
- Дата створення : 10.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29784523
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тест-штам мікроорганізму- ID: UA-2026-06-08-006488-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29465115
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Антиген бруцельозний для Роз-Бенгал проби- ID: UA-2026-04-28-007588-a
- Дата створення : 28.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29052205
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тест-штам мікроорганізму- ID: UA-2026-04-23-007164-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29006582
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Антиген бруцельозний для Роз-Бенгал проби- ID: UA-2026-04-09-010823-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28881483
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір для ідентифікації лістерій- ID: UA-2026-04-09-010595-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28881273
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори для діагностики хантавірусної інфекції методом непрямої імунофлюоресценції- ID: UA-2026-04-09-010077-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28880731
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір для виявлення нуклеїнової кислоти Plasmodium- ID: UA-2026-04-09-009665-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28880330
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набір реагентів для проведення імуноферментного аналізу (виявлення антигену вірусу гепатит...×-
Набір реагентів для проведення імуноферментного аналізу (виявлення антигену вірусу гепатиту В (HBsAg), антитіл типу IgM до вірусу гепатиту А, сумарних антитіл до вірусу гепатиту С, антитіл типу IgM до вірусу кору, антитіл типу IgM до вірусу краснухи, антитіл типу IgM до парвовірусу В19
- ID: UA-2026-03-26-005723-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28736071
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набори для ПЛР для виявлення ДНК ботулінічного токсину, нуклеїнової кислоти збудників сибі...×-
Набори для ПЛР для виявлення ДНК ботулінічного токсину, нуклеїнової кислоти збудників сибірки, бруцельозу, туляремії, лептоспірозу, лістеріозу, бореліозу, сказу, кліщового енцефаліту, рікетсії
- ID: UA-2026-03-25-007622-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28722887
Державна установа "Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 40524109ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -