-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-06-23-007794-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29623310
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні - Лабораторні реактиви- ID: UA-2026-06-12-005822-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29521910
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-05-13-005071-a
- Дата створення : 13.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29207610
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні - Набір реактивів "Холестерин Ф"- ID: UA-2026-03-25-002052-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28717275
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Аміак, розчин для зовнішнього заст...×-
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Метамізол натрію, таблетки по 500 мг; Пропранолол таблетки по 40 мг; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг ; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Корвалол краплі оральні розчин 25 мл; Ібупрофен, суспензія оральна, 100 мг/5 мл, по 100 мл; Валідол таблетки по 60 мг; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/12,5 мг; Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл; Кофеїн-бензоат натрію, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 1 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 100 мг/мл, по 2 мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 10 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 116 г; Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 5 мл; Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 5 мл ; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл, №1; Спирт етиловий 96% 100 мл.; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 50 мл
- ID: UA-2026-01-09-000769-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27865333
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Валідол таблетки по 60 мг; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Дро...×-
Валідол таблетки по 60 мг; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Корвалол краплі оральні розчин 25 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 10 мл; Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 5 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1 %, 20 мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 5 мл ; Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/12,5 мг; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл
- ID: UA-2025-10-22-001609-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26841663
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Валідол таблетки по 60 мг; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Дро...×-
Валідол таблетки по 60 мг; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Корвалол краплі оральні розчин 25 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 10 мл; Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 5 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл
- ID: UA-2025-10-16-001781-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26773459
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 %...×-
Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (скло); Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 120 мл; Парацетамол таблетки/капсули по 500 мг; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл ; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Пірацетам, таблетки/капсули, по 400 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г; Диклофенак суппозиторії ректальні по 50 мг; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл
- ID: UA-2025-05-22-000526-a
- Дата створення : 22.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25375462
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 «Лiкарськi засоби рiзнi» (НК 024:2023 – 32430 - Набір для визначен...×-
ДК 021:2015: 33690000-3 «Лiкарськi засоби рiзнi» (НК 024:2023 – 32430 - Набір для визначення концентрації гемоглобіну ціанметгемоглобіновим методом, НК 024:2023 – 32430 - Набір для визначення концентрації гемоглобіну ціанметгемоглобіновим методом, НК 024:2023 – 53301 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 53359 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 32430 - Набір для визначення концентрації гемоглобіну ціанметгемоглобіновим методом, НК 024:2023 – 43550 - Фіксувальна рідина для мікроскопії, IVD (діагностика in vitro), НК 024:2023 – 42959 - Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro), НК 024:2023 – 44946 - Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro ), набір, НК 024:2023 – 51819 - Treponema pallidum reagin antibody IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинації, НК 024:2023 – 55866 - Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал, НК 024:2023 – 53301 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 53362 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 53590 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 53229 — Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 52955 - Загальна аспартатамінотрансфераз а (AST) IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 52941 - Загальна амілаза IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 58236 - Буферний розчин для промивання IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи, НК 024:2023 – 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи, НК 024:2023 – 61165 - Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro), НК 024:2023 – 59058 - Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 024:2023 – 59058 - Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 024:2023 – 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експресаналіз, НК 024:2023 – 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи, НК 024:2023 – 61165 - Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro), НК 024:2023 – 59058 - Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 024:2023 – 55866 - Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 024:2023 – 63234 - C-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro), набір, аглютинація, експрес-аналіз, НК 024:2023 – 52941 - Загальна амілаза IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 53301 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 52954 - Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 53229 — Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 53362 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 53989 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент, НК 024:2023 – 53590 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент)
- ID: UA-2025-04-25-000628-a
- Дата створення : 25.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25110991
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Метамізол натрію, розчин для ін`єк...×-
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Метамізол натрію, таблетки по 500 мг; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Пропранолол таблетки по 40 мг; Ацетилсаліцилова кислота таблетки по 500 мг; Ібупрофен, суспензія оральна, 100 мг/5 мл, по 100 мл; Валідол таблетки по 60 мг; Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1 %, 20 мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Йод, розчин для зовнішнього застосування, 5 %, по 20 мл; Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/12,5 мг; Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл; Корвалол краплі оральні розчин 25 мл; Кофеїн-бензоат натрію, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 1 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 10 мл; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 116 г; Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 5 мл; Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Спирт етиловий 96% 100 мл.; Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 5 мл ; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл, №1; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 5 мл
- ID: UA-2025-01-22-013032-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24133808
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл, №1; Кофеїн-бензоат нат...×-
Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл, №1; Кофеїн-бензоат натрію, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 1 мл; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл; Налбуфін розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Парацетамол таблетки/капсули по 500 мг; Дротаверин таблетки 80 мг; Диклофенак таблетки/капсули по 75 мг; Метамізол натрію, таблетки по 500 мг; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Метамізолу натрію 500 мг пітофенону гідрохлориду 5 мг фенпіверинію броміду 0,1 мг, таблетки; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Пропранолол таблетки по 40 мг; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл; Пірацетам, розчин для ін'єкцій, 200 мг/мл, по 5 мл
- ID: UA-2024-06-10-007089-a
- Дата створення : 10.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21786636
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«код ДК 021:2015 – 33690000-3: Лікарські засоби різні (НК 024:2023 – 63234 - C-реактивний...×-
«код ДК 021:2015 – 33690000-3: Лікарські засоби різні (НК 024:2023 – 63234 - C-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro), набір, аглютинація, експрес-аналіз, НК 024:2023 – 32430 - Набір для визначення концентрації гемоглобіну ціанметгемоглобіновим методом, НК 024:2023 – 32430 - Набір для визначення концентрації гемоглобіну ціанметгемоглобіновим методом, НК 024:2023 – 53301 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 53359 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 43550 - Фіксувальна рідина для мікроскопії, IVD (діагностика in vitro), НК 024:2023 – 42959 - Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro ), НК 024:2023 – 44946 - Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro ), набір, НК 024:2023 – 53301 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 53362 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 51819 Treponema pallidum reagin antibody IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинації, НК 024:2023 – 59058 - Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 024:2023 – 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи, НК 024:2023 – 61165 - Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro), НК 024:2023 – 59058 - Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 024:2023 – 59058 - Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 024:2023 – 55866 - Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 024:2023 – 53989 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 53590 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент, НК 024:2023 – 53229 - Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 52923 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 52955 - Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro ), реагент, НК 024:2023 – 52941 - Загальна амілаза IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 53583 - Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, НК 024:2023 – 47869 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 024:2023 – 47869 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, НК 024:2023 – 47868 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор, НК 024:2023 – 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), набір, колориметрична тест-смужка, експресаналіз, НК 024:2023 – 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи, НК 024:2023 – 61165 - Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro ), НК 024:2023 – 59058 - Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем, НК 024:2023 – 55866 - Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал, НК 024:2023 – 55986 - Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), реагент, НК 024:2023 – 55981 - Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 024:2023 – 30593 - Кальцію хлорид. Реагент для аналізування утворення згустку IVD (діагностика in vitro), НК 024:2023 – 55997 - Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, НК 024:2023 – 42651 - Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD (діагностика in vitro ), НК 024:2023 – 55988 - Тромбіновий час IVD (діагностика in vitro ), реагент)»
- ID: UA-2024-04-22-007630-a
- Дата створення : 22.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21364816
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аміодарон, розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 3 мл в ампулі, №5; Парацетамол розчин для...×-
Аміодарон, розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 3 мл в ампулі, №5; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл №5; Калію хлорид розчин для інфузій 40 мг/мл 100 мл флакон; Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл; Бетаметазон крем/мазь 0.64 мг/г 15 гр; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 1 мл в ампулі, №10; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл
- ID: UA-2024-03-21-009362-a
- Дата створення : 21.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21088514
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33600000-6 – Фармацевтична продукція (Лікарські засоби за переліком)- ID: UA-2024-01-23-012224-a
- Дата створення : 23.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20489670
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні (лабораторні реактиви)- ID: UA-2023-12-29-000217-a
- Дата створення : 29.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20284025
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГУСЯТИНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ГУСЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 38194961ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -