-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти до аналізатора імунофлуоресцентного mini VIDAS – 6 найменувань- ID: UA-2026-06-15-005376-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29535586
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти та витратні матеріали для виконання лабораторних досліджень – 2 лоти- ID: UA-2026-05-29-010140-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29386820
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти до аналізатора імунофлуоресцентного mini VIDAS – 6 найменувань- ID: UA-2026-05-27-013925-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29362741
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби - 1 найменування (Барію сульфат для рентгеноскопій)- ID: UA-2026-04-14-001930-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28904599
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для гематологічних досліджень – 8 найменувань- ID: UA-2026-04-06-002260-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28828650
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл- ID: UA-2026-04-01-011749-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28795126
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби - 47 найменувань- ID: UA-2026-03-31-001052-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28772251
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для гематологічних досліджень – 8 найменувань- ID: UA-2026-03-18-014018-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28651499
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти та витратні матеріали до 112-01017, Аналізатору ШОЕ miniSED виробництва ALCOR Sci...×-
Реагенти та витратні матеріали до 112-01017, Аналізатору ШОЕ miniSED виробництва ALCOR Scientific Inc., США – 4 найменування
- ID: UA-2026-02-28-000357-a
- Дата створення : 28.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28457932
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти до автоматичного хемілюмінесцентного іммуноаналізатора Maglumi X3 – 27 найменуван...×-
Реагенти до автоматичного хемілюмінесцентного іммуноаналізатора Maglumi X3 – 27 найменувань
- ID: UA-2026-02-28-000294-a
- Дата створення : 28.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28457872
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти та витратні матеріали до Коагулометра СС-4000, виробництва Біо-Ксель Сп.з.о.о.,...×-
Реагенти та витратні матеріали до Коагулометра СС-4000, виробництва Біо-Ксель Сп.з.о.о., Польща – 7 найменувань
- ID: UA-2026-02-25-013826-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28430903
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби - 13 найменувань- ID: UA-2026-02-23-000870-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28386133
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби - 20 найменувань- ID: UA-2026-02-05-006583-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28197455
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби - 19 найменувань- ID: UA-2026-02-04-014944-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28188961
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл- ID: UA-2026-01-12-004727-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27879236
ЦЕНТРАЛЬНА ПОЛІКЛІНІКА МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08735095ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -