-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-04-21-012933-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28983026
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Аміназин таб. По 100мг. №10 (Chlorpromazi...×-
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Аміназин таб. По 100мг. №10 (Chlorpromazine), Аміназин розчин д/ін 25 мг/мл. по 2мл. №10 (Chlorpromazine), Барбовал 25 мл.( розчин) (Barbiturates in combination with other drugs), Анальгін розчин д/ін. 500 мг/мл по 2 мл №10 в амп., (Metamizole Sodium), Дротаверин таб. 40 мг. №20 (Drotaverine), Реналган розчин 5мл. №5 (Pitofenone and analgesics), Дротаверин розчин д/ін. 20мг/мл по 2 мл. №5 в амп. (Drotaverine), Цефалексин гранули д/ор. сусп. 250мг/5мл по 100мл. (Cefalexin), Новокаїн 5.0 №10 (Procaine), Аугментин таблетки 1000 мг. (Amoxilinpotentiateb by clavulanate), Кетолонг таб. №10 (Ketorolac), Кетолонг амп. №10 (Ketorolac), Ністатин таб. №20 (Nystatin ), Панкреатин 8000 №50 (Pancreatin), Герпевір мазь 5 г. (Aciclovir), Йогурт капсули по 2 млрд.актив.клітин №30 (Comb druq), Альмагель А суспенсія ор.по 170мл. у флак. (Aluminium hydroxide, combinations), Омепразол №30 (Omeprazole), Йод 5% 20 мл. (Iodine), Брилянтовий зелений 1% 20 мл. (Viride nitens), Розчин глюголя 25 мл. (Comb druq), Пантенол (Dexpanthenol), Спирт мурашиний 50мл. (Formic acidi), Вугілля активоване №10 (Carbo acativatus), Дексаметазон амп. №10 (Dexametasane), Ундевіт №50 (Comb druq), Аскорбінка - КВ по 25мг. №10 таб. зі смаком полуниці (Ascorbic acidi), Присипка дитяча (Zinc oxide), Магнікум В6 №50 (Comb druq), Димедрол 1% 1.0 №10 розч. д/ін. (Diphenhydramine), Альбендазол 400 мг. №3 (Albendazole), Натрій хлорид 0.9% 5мл. №10 (Sodium chloride), Римантадин 500мг. №20 (Rimahtadine), Фурацилін таб. №20 (Nitrofurazone), Цитрамон №6 (Citramon), Дибазол 5мл. №10 (Bendazol), Папеверин 2% №10 (Papaverine), Окомістин краплі (Myramistin), Нітроксолін таб №50 (Nitroxoline), Еналаприл 10мг.№20 (Enalapril), Ібупрофен 200мг. №20 (Ibuprofen), Амброксол №20 таб. (Ambroxol), Лазолван сироп 100мл. (Ambroxol), Септефрил №10 (Decametoxin), Орасепт спрей 177мл. (Phenol), Фурасемід таб. №50 (Fucosemide), Фурасемід розчин д/ін. 2мл №10 (Fucosemide), Рятівник мазь (Chlorhexidine, combinations), Диклофенак таб. №30 (Diclofenac), Диклофенак розчин д/ін. №10 (Diclofenac), Супрастин 1.0 роз.№5 (Chlorapyramine), Лоратадин №10 таб. (Loratadine), Супрастин таб. №20 (Chlorapyramine), Кальцію глюконат таб. №10 (Calcium gluconate), Індометацин мазь(Indometacin), Мазь вишневського (Comb druq), Перекись водню 100мл. (Hydroqoperoxide), Етамзілат розчин д/ін. 125 мг/мл по 2 мл №10 в амп (Etamsylate), Валідол №10 (Validol), Розчин аміаку 10% 40мл. (Ammonia), Левоміцетин таб №10 (Chloramphenicol), Клопіксол депо 1мл. (Zuclopenthixol), Супозиторії по Масляку №1, Магнія сульфат роз. 5.0 №10 (Magnesium sulfate), Фармацетрон №10 (Paracetamol, combinations excl. Psycholeptics), Назоспрей Актив (Oxymetazoline), Риспетрил таб. по 2мг. №60 у флаконі (Risperidone), Депакін 300 хроно №100 (Valproic acid), Трифтазин таб. по 5 мг №50 (Trifluoperazine), Емсеф 1г. №1 (Ceftriaxone), Ентеросгель екстракапс капсули по 0,32г. №14 (Mono), Вентолін небули №40 (Salbutamol), Ротацеф1г (Ceftriaxone), Ламотрин 50 таблетки по 50 мг №30 (Lamotrigine), Сорбіфер дурулес №50 (Comb drug), Фурацилін розчин 200 мл (Nitrofural).
- ID: UA-2024-03-17-000008-a
- Дата створення : 17.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21038014
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби- ID: UA-2023-02-24-004074-a
- Дата створення : 24.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17085078
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2022-04-18-000833-a
- Дата створення : 18.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14515504
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2022-02-21-006562-b
- Дата створення : 21.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14226660
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2022-02-08-001570-c
- Дата створення : 08.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14012901
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2022-01-31-007554-b
- Дата створення : 31.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13867998
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2022-01-31-001538-c
- Дата створення : 31.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13860433
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2021-12-16-004754-c
- Дата створення : 16.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13181059
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти- ID: UA-2021-12-02-003695-c
- Дата створення : 02.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12822876
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти та перев'язувальні матеріали- ID: UA-2021-06-04-000900-b
- Дата створення : 04.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10187414
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2021-04-06-006472-a
- Дата створення : 06.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9392968
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2021-03-24-004034-b
- Дата створення : 24.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9210708
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медикаменти та перев'язувальні матеріали- ID: UA-2020-12-14-005899-c
- Дата створення : 14.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7724436
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2020-05-14-000654-c
- Дата створення : 14.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4991087
КЗ ЛОР "Буківський дитячий будинок-інтернат" ЄДРПОУ: 03189015ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -