-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дротаверин (Drotaverine); Натрію тіосульфат(Thiosulfate); Глюкоза (Glucose); Аміодарон (Am...×-
Дротаверин (Drotaverine); Натрію тіосульфат(Thiosulfate); Глюкоза (Glucose); Аміодарон (Amiodarone); Метоклопрамід (Metoclopramide); Вода для ін'єкцій (Aqua pro injectioni); Спирт етиловий (Ethanol); Спирт етиловий (Ethanol); Гепарин натрію(Heparin); Інсулін людини (Insulin (human)); Суксаметоній (Suxamethonium); Цефотаксим (Cefotaxime); Тіопентал (Thiopental); Атропіну сульфат (Atropine); Цефазолін, порошок для ін'єкцій по 1 г (Cefazolin) (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-08-18-007700-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30117562
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дротаверин (Drotaverine); Натрію тіосульфат(Thiosulfate); Глюкоза (Glucose); Аміодарон (...×-
Дротаверин (Drotaverine); Натрію тіосульфат(Thiosulfate); Глюкоза (Glucose); Аміодарон (Amiodarone); Метоклопрамід (Metoclopramide); Вода для ін'єкцій (Aqua pro injectioni); Спирт етиловий (Ethanol); Спирт етиловий (Ethanol); Гепарин натрію(Heparin); Інсулін людини (Insulin (human)); Суксаметоній (Suxamethonium); Цефотаксим (Cefotaxime); Тіопентал (Thiopental); Атропіну сульфат (Atropine); Цефазолін, порошок для ін'єкцій по 1 г (Cefazolin) (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-08-18-007342-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30117215
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для гематологічного аналізатора (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські...×-
Реактиви для гематологічного аналізатора (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696000-5 Реактиви та контрастні речовини) (код згідно КМВ НК 024:2023 :42651 Буферний ізотопний сольовий розчин IVD; 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); 59058 Миючий / очищаючий розчин ІВД, для автоматизованих / напівавтоматичних систем; 46175 Ферментний імуногематологічний реагент IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал)
- ID: UA-2026-08-17-012554-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30109416
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Омепразол (Omeprazole); Теофілін (Theophylline); Калію хлорид (Potassium chloride); Рінгер...×-
Омепразол (Omeprazole); Теофілін (Theophylline); Калію хлорид (Potassium chloride); Рінгера розчин (Electrolytes); Цефтазидим (Ceftazidime); Цефепім (Cefepime); Натрію хлорид (Sodium chloride);Натрію хлорид (Sodium chloride); Ацетилцистеїн (Acetylcysteine); Глюкоза (Glucose); Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin)(код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-08-14-008655-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30092122
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реактиви для аналізаторів електролітів (код згідно ЄЗС ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські за...×-
Реактиви для аналізаторів електролітів (код згідно ЄЗС ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні (код згідно КМВ НК 024:2023 : 52867 Множинні електроліти IVD, калібратор; 52867 Множинні електроліти IVD, калібратор; 52867 Множинні електроліти IVD, калібратор)
- ID: UA-2026-08-10-004296-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30035595
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контрольні матеріали для лабораторії (лабораторні реактиви)(код згідно ЄЗС ДК 021:2015 код...×-
Контрольні матеріали для лабораторії (лабораторні реактиви)(код згідно ЄЗС ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні))
- ID: UA-2026-06-22-011139-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29612765
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі (Drotaverine); Цефепім, пор...×-
Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі (Drotaverine); Цефепім, порошок для ін'єкцій 1,0 (Cefepime); Цефепім, порошок для ін'єкцій, 2,0 г (Cefepime); Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г (Meropenem); Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл (Ondansetron); Дексаметазон, розчин для ін'єкцій 4 мг/мл (Dexamethasone); Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл (Prednisolone); Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл (Heparin); Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 10 мл (Tranexamic acid); Омепразол 40 мг флакон (Omeprazole); Рінгера розчин для інфузій по 200 мл (Electrolytes); Метамізол натрію, розчин для інєкцій, 500 мг/мл, 2 мл (Metamizole sodium); Маніт розчин для інфузій 150 мг/мл 200 мл (Mannitol); Парацетамол розчин для інфузій 10 мг/мл 100 мл (Paracetamol); Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл (Metronidazole); Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (Glucose); Цефтазидим, порошок для ін'єкцій 1,0 гр (Ceftazidime); Ізосорбід, концентрат/розчин, 1 мг/мл, по 10 мл (Isosorbide dinitrate); Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 2 мл (Furosemide); Лідокаїн, розчин для інєкцій, 20 мг/мл, по 2 мл (Lidocaine); Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл (Amiodarone); Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл (Metoclopramide); Вода для ін'єкцій ампули по 2 мл (Aqua pro injectioni); Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл (Sodium chloride); Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл (Sodium chloride); Спирт етиловий 96% 100 мл (Ethanol); Спирт етиловий 70% 100 мл (Ethanol); Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл (Calcium gluconate); Торасемід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 4 мл (Torasemide); Цефуроксим, порошок для ін'єкцій 1500 мг (Cefuroxime); Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл (Acetylcysteine); Офлоксацин, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл (Ofloxacin); Цефтазидим, порошок для ін'єкцій 2,0 г (Ceftazidime); Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 100 мл (Ciprofloxacin); Цефазолін, порошок для ін'єкцій по 1 г (Cefazolin); Цефотаксим, порошок для ін'єкцій по 1 г (Cefotaxime) (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-05-21-008286-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29299142
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для гематологічного аналізатора (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські...×-
Реактиви для гематологічного аналізатора (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (33696000-5 Реактиви та контрастні речовини) (код згідно КМВ НК 024:2023 :42651 Буферний ізотопний сольовий розчин IVD; 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); 59058 Миючий / очищаючий розчин ІВД, для автоматизованих / напівавтоматичних систем; 46175 Ферментний імуногематологічний реагент IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал)
- ID: UA-2026-05-07-011384-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29153698
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контрольні матеріали для лабораторії (лабораторні реактиви)(код згідно ЄЗС ДК 021:2015 код...×-
Контрольні матеріали для лабораторії (лабораторні реактиви)(код згідно ЄЗС ДК 021:2015 код 33690000-3 Лікарські засоби різні))
- ID: UA-2026-03-27-006104-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28751237
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реактиви для аналізаторів електролітів (код згідно ЄЗС ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські за...×-
Реактиви для аналізаторів електролітів (код згідно ЄЗС ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні (код згідно КМВ НК 024:2023 : 52867 Множинні електроліти IVD, калібратор; 52867 Множинні електроліти IVD, калібратор)
- ID: UA-2026-03-27-002626-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28747772
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид , розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл (Sodium chloride); Натрію хлорид, розчи...×-
Натрію хлорид , розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл (Sodium chloride); Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл (Sodium chloride); Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (Glucose); Омепразол 40 мг флакон (Omeprazole); Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл (Tranexamic acid); Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл (Theophylline); Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл (Potassium chloride) (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6-Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-03-11-013767-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28575704
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі (Drotaver...×-
Лікарські засоби: Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі (Drotaverine);Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г (Meropenem);Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл (Ondansetron);Дексаметазон, розчин для ін'єкцій 4 мг/мл (Dexamethasone);Преднізолон, розчин для ін'єкцій 30 мг/мл, по 1 мл (Prednisolone); Натрію тіосульфат, розчин для ін'єкцій 300 мг/мл 5 мл (Sodium thiosulfate); Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій 5000 МО/мл, по 5 мл (Heparin sodium);Транексамова кислота, розчин для ін'єкцій 50 мг/мл по 10 мл (Tranexamic acid);Омепразол 40 мг, флакон (Omeprazole); Рінгера, розчин для інфузій по 200 мл (Electrolytes);Метамізол натрію, розчин для ін’єкцій 500 мг/мл, 2 мл (Metamizole sodium); Рінгера Лактат, розчин для інфузій по 200 мл (Electrolytes); Теофілін, розчин для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл (Theophylline);Маніт, розчин для інфузій 150 мг/мл 200 мл (Mannitol); Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула (Epinephrine);Парацетамол, розчин для інфузій 10 мг/мл 100 мл (Paracetamol); Метронідазол, розчин для інфузій 5 мг/мл по 100 мл (Metronidazole); Глюкози розчин для інфузій 5 %, по 200 мл (Glucose); Цефтазидим, порошок для ін'єкцій 1,0 г (Ceftazidime);Ізосорбід, концентрат/розчин 1 мг/мл, по 10 мл (Isosorbide dinitrate);Фуросемід, розчин для ін'єкцій 10 мг/мл, по 2 мл (Furosemide);Лідокаїн, розчин для ін’єкцій 20 мг/мл, по 2 мл (Lidocaine);Аміодарон, розчин для ін’єкцій 50 мг/мл, по 3 мл (Amiodarone);Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій 5 мг/мл, по 2 мл (Metoclopramide);Диклофенак, розчин для ін’єкцій 25 мг/мл (Diclofenac); Натрію хлорид, розчин для інфузій 9 мг/мл 200 мл (Sodium chloride);Натрію хлорид, розчин для інфузій 9 мг/мл 100 мл (Sodium chloride);Спирт етиловий 70 %, 100 мл (Ethanol); Спирт етиловий 96 %, 100 мл (Ethanol); Кальцію глюконат, розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл (Calcium gluconate); Налоксон, розчин для ін'єкцій 0,4 мг/мл, по 1 мл (Naloxone); Торасемід, розчин для ін'єкцій 5 мг/мл, по 4 мл (Torasemide); Окситоцин, розчин для ін'єкцій 5 МО/мл (Oxytocin); Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг (Loperamide); Цефуроксим, порошок для ін'єкцій 1500 мг (Cefuroxime);Цефтазидим, порошок для ін'єкцій 2,0 г (Ceftazidime); Офлоксацин, розчин для інфузій 2 мг/мл по 100 мл(Ofloxacin); Ципрофлоксацин, розчин для інфузій 2 мг/мл по 100 мл (Ciprofloxacin); Цефепім, порошок для ін'єкцій 1,0 г (Cefepime);Цефазолін, порошок для ін'єкцій 1 г (Cefazolin)(код згідно ЄЗС ДК 021:2015 33600000-6 - Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2025-12-04-001563-a
- Дата створення : 04.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27390517
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Контрольні матеріали для лабораторії (лабораторні реактиви) (код згідно ЄЗС ДК 021:2015-33...×-
Контрольні матеріали для лабораторії (лабораторні реактиви) (код згідно ЄЗС ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні))
- ID: UA-2025-11-24-007172-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27236826
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл((Glucose); Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкц...×-
Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл((Glucose); Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл(Acetylcysteine); Омепразол 40 мг флакон(Omeprazole); Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл(Tranexamic acid); Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 4 мл (Ondansetron) (код згідно ЄЗС ДК 021:2015 33600000-6 - Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2025-08-21-009068-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26206264
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для гематологічного аналізатора (Лізуючий розчин Erba H360 Lyse ;Розчин для очище...×-
Реактиви для гематологічного аналізатора (Лізуючий розчин Erba H360 Lyse ;Розчин для очищення ELite H Clean ;Розчин ділюента Erba H360 Diluent)(код згідно ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні; код згідно КМВ НК 024:2023: 61165 - Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro); 42651 - Буферний ізотонічний сольовий розчин, IVD (діагностика in vitro); 59058 - Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем)
- ID: UA-2025-08-21-008758-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26205932
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БОРЗНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02006188ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -