-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Витратні матеріали для гематологічного аналізатора типу SwelabAlfa: Boule МРА мікрокапіляр...×-
Витратні матеріали для гематологічного аналізатора типу SwelabAlfa: Boule МРА мікрокапіляр пластиковий з ЕДТА 10х100 (58154 - Мікрокапіляр для перенесення крові ІВД, з ЕДТА); Boule набір для очищення 3х450 мл (59058 - Миючий / очищуючий розчин ІВД, для автоматизованих / полуавтоматізіванних систем); Swelab Alfa Ділуент 900 циклів, 20 л (55857 - Підрахунок еритроцитів IVD, реагент); Swelab Alfa Лізуючий 900 циклів, 5 л (55859 - Підрахунок лейкоцитів IVD, реагент); Boule Контроль-Диф, Нормальний 4,5 мл (55866 - Підрахунок клітин крові IVD, контрольний матеріал)
- ID: UA-2020-02-20-001002-c
- Дата створення : 20.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4525165
КП "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні реактиви, діагностичні моноклональні реагенти: Набір контрольних суспензій ле...×-
Лабораторні реактиви, діагностичні моноклональні реагенти: Набір контрольних суспензій лейкоцитів Л-контроль (55858 - Підрахунок лейкоцитів IVD, набір, кількість клітин); Набір контрольних суспензій тромбоцитів Тр-контроль (55871 - Підрахунок тромбоцитів IVD, контрольний матеріал); Набір контрольних суспензій еритроцитів Ер-контроль (55868 - Підрахунок еритроцитів IVD, контрольний матеріал); Набір реагентів для визначення активності аланінамінотрансфе- рази в сироватці, плазми крові АЛТ-кін (1500 визначень) (52924 - Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD, набір, спектрофотометричний аналіз); Набір № 1 Стандартні еритроцити для визначення груп крові (52684 - Група O Rh (D) негативних еритроцити IVD, антигени); Набір № 4 Стандартні еритроцити для визначення груп крові людини за системою Keel (2х5 мл) (52686 - Келл (Kell) негативні еритроцити IVD, антигени); Реагент анти А (1фл 10 мл) (52532 - Анти-A групове типування еритроцитів IVD); Реагент анти В (1фл 10 мл) (52538 - Анти-B групове типування еритроцитів IVD, антитіла); Реагент анти АВ (1фл 10 мл) (46442 - Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD, антитіла); Реагент анти-D IgM (1фл 10 мл) (52647 - Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD, антитіла); Реагент анти С (1фл 5 мл) (52547 - Анти-C [RH002] групове типування еритроцитів IVD, антитіла); Реагент анти Е (1фл 5 мл) (52562 - Анти-E [RH003] групове типування еритроцитів IVD, антитіла); Реагент анти е (1фл 5 мл) (52563 - Анти-E [RH005] групове типування еритроцитів IVD, антитіла); Реагент анти с (1фл 5 мл) (52547 - Анти-C [RH002] групове типування еритроцитів IVD, антитіла); Реагент анти К (1фл 5 мл) (52593 - Анти-K (KEL001) групове типування еритроцитів IVD, антитіла); Реагент анти С 3d|1qG (1фл 3 мл) Проба Кумбса (52723 - Моноспецифічні антитіла до C3d компонента комплемента IVD, антитіла)
- ID: UA-2020-02-19-003950-b
- Дата створення : 19.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4518348
КП "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень- ID: UA-2019-12-27-000481-c
- Дата створення : 27.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4264115
КП "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реактиви для скринінгу крові донорів методом імунохемілюмінесцентного аналізу- ID: UA-2019-12-06-001129-a
- Дата створення : 06.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4131293
КП "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реактиви для скринінгу крові донорів методом імунохемілюмінесцентного аналізу- ID: UA-2019-12-05-002364-c
- Дата створення : 05.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4121731
КП "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Тест-системи імуноферментні (код НК 024:2019 – 48445 ВІЛ 1 / ВІЛ 2 антигени /антитіла IVD,...×-
Тест-системи імуноферментні (код НК 024:2019 – 48445 ВІЛ 1 / ВІЛ 2 антигени /антитіла IVD, набір, імуноферментний аналіз, ІФА; 51798 Treponema pallidum загальні антитіла набір IVD, імуноферментній аналіз (ІФА))
- ID: UA-2019-10-16-000324-a
- Дата створення : 16.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3892440
КП "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Желатину розчин 10% (10 ампул в упаковці) (код НК 024:2019 30598 Набір реагентів для визна...×-
Желатину розчин 10% (10 ампул в упаковці) (код НК 024:2019 30598 Набір реагентів для визначення резус-фенотипу)
- ID: UA-2019-10-09-001272-b
- Дата створення : 09.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3871793
КП "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стандартна сироватка для внутрішньолабораторного контролю якості досліджень ІФА на визначе...×-
Стандартна сироватка для внутрішньолабораторного контролю якості досліджень ІФА на визначення антитіл до вірусу гепатиту С, "ВЛК-ВГС" (код НК 024:2019 41973 Вірус гепатиту С загальний антитіло IVD, контроль)
- ID: UA-2019-09-24-000127-a
- Дата створення : 24.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3816021
КП "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Желатину розчин 10% (10 ампул в упаковці) (код НК 024:2019 30598 Набір реагентів для визна...×-
Желатину розчин 10% (10 ампул в упаковці) (код НК 024:2019 30598 Набір реагентів для визначення резус-фенотипу)
- ID: UA-2019-09-24-000047-c
- Дата створення : 24.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3815910
КП "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стандартна сироватка для контролю до вірусу гепатиту В- ID: UA-2019-02-28-000396-c
- Дата створення : 28.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3151273
КЗ "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Стандартні сироватки для контролю до вірусу гепатиту С, ВІЛ, сифілісу- ID: UA-2019-02-28-000401-c
- Дата створення : 28.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3139754
КЗ "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень- ID: UA-2019-02-01-000930-c
- Дата створення : 01.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3076260
КЗ "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень- ID: UA-2018-11-21-000712-b
- Дата створення : 21.11.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2684118
КЗ "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень- ID: UA-2018-10-31-000766-c
- Дата створення : 31.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2608022
КЗ "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реактиви для лабораторних досліджень- ID: UA-2018-08-14-000344-a
- Дата створення : 14.08.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2337900
КЗ "Криворізька станція переливання крові" ДОР" ЄДРПОУ: 01986606ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -