-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електрична енергія- ID: UA-2026-09-02-003754-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262608
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-07-09-000873-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29767707
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-07-06-007990-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29740087
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2026-07-03-001831-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29722085
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-19-003499-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27659574
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-12-05-005596-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27417161
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2025-11-07-006582-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27040425
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2025-06-20-000507-a
- Дата створення : 20.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25662027
Комунальне некомерційне підприємство " Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2024-12-16-014867-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23699857
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2024-12-11-001469-a
- Дата створення : 11.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23616130
Комунальне некомерційне підприємство " Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія- ID: UA-2024-08-16-001146-a
- Дата створення : 16.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22330915
Комунальне некомерційне підприємство " Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-12-05-008421-a
- Дата створення : 05.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19903823
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
- 3
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-02-07-010036-a
- Дата створення : 07.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16886956
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія- ID: UA-2023-02-07-008941-a
- Дата створення : 07.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16885876
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської селищної ради ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія- ID: UA-2020-12-29-005313-c
- Дата створення : 29.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8059197
Комунальне некомерційне підприємство "Ширяївська центральна районна лікарня" Ширяївської районної ради Одеської області ЄДРПОУ: 01998934ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяЗавершена -