-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкози розчин для інфузій 5 % по 400 мл- ID: UA-2026-08-27-005980-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30212017
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 50 хвилин (до 01.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл- ID: UA-2026-08-27-005813-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30211855
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 50 хвилин (до 01.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні зас...×-
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
- ID: UA-2026-08-14-009776-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30093246
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Рінгера Лактат розчин для інфузій по 400 мл; Рінгера Лактат розчин для інфузій по 200 мл;...×-
Рінгера Лактат розчин для інфузій по 400 мл; Рінгера Лактат розчин для інфузій по 200 мл; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл
- ID: UA-2026-08-13-011911-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081838
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,2 мл; Еноксапарин...×-
Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,2 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл
- ID: UA-2026-08-13-011537-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081469
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл- ID: UA-2026-08-13-011029-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30080968
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви (Реактиви для імуногістохімічних досліджень)- ID: UA-2026-07-09-009907-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29776689
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Циклофосфамід, порошок, по 500 мг- ID: UA-2026-07-03-008842-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29729072
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бендамустин, ліофілізат (порошок), по 100 мг- ID: UA-2026-07-03-008474-a
- Дата створення : 03.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29728703
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бендамустин, ліофілізат (порошок), по 100 мг; Доцетаксел, концентрат, 20 мг/мл, по 4 мл; Д...×-
Бендамустин, ліофілізат (порошок), по 100 мг; Доцетаксел, концентрат, 20 мг/мл, по 4 мл; Доцетаксел, концентрат, 20 мг/мл, по 1 мл
- ID: UA-2026-06-25-008409-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29652282
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Циклофосфамід, порошок, по 500 мг; Цитарабін, ліофілізат для розчину для ін'єкцій, 10...- ID: UA-2026-06-25-007363-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29651242
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл- ID: UA-2026-04-27-005237-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29035601
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви до аналізатора EasyLyte Na/K/Ca/pH)- ID: UA-2026-04-17-011384-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28954738
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактивиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви для аналізів сечі- ID: UA-2026-04-16-013385-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28942232
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактивиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви до біохімічного аналізатора AU480)- ID: UA-2026-04-10-006324-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28889871
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУКОВИНСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 43343870ДК 021:2015: 33696500-0 Лабораторні реактивиЗавершена -