-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-04-006624-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295368
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-09-04-006279-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295023
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Антинеопластичні засоби та імуномодулятори- ID: UA-2026-08-21-008297-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30160264
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні зас...×-
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори
- ID: UA-2026-08-18-004001-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30113867
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Ондансетрон)- ID: UA-2026-08-17-006445-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30103323
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та зах...×-
Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату)
- ID: UA-2026-08-10-010875-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042166
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакц...×-
Фармацевтична продукція (Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори)
- ID: UA-2026-08-10-010748-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042029
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-07-010724-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028904
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Калію хлорид розчин для інфузій 40 мг/мл 100 мл- ID: UA-2026-08-07-010493-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028685
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну ре...×-
Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
- ID: UA-2026-08-07-010251-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30028438
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотв...×-
Фармацевтична продукція (Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи)
- ID: UA-2026-08-07-007105-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30025306
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Меропенем, порошок для ін'єкцій/інфузій, по 1 г- ID: UA-2026-08-07-006604-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30024796
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття- ID: UA-2026-08-07-006131-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30024341
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань сер...×-
Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи
- ID: UA-2026-08-07-005380-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30023581
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні- ID: UA-2026-08-06-005984-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30012122
Комунальне некомерційне підприємство "Медичний центр міста Києва" Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ЄДРПОУ: 42751893ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -