-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морфін, розчин для ін`єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Трамадол розчин для ін'єкцій 50 мг/мл...×-
Морфін, розчин для ін`єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Трамадол розчин для ін'єкцій 50 мг/мл по 2 мл
- ID: UA-2026-08-28-007144-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30226558
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 13.09.26 14:16)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Аміак, розчин для зовнішнього заст...×-
Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Хлорпромазин, розчин для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл; Метамізол натрію, таблетки по 500 мг; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг ; Брильянтовий зелений розчин для зовнішнього застосування, спиртовий 1 %, 20 мл; Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 18 мг, фенобарбітал 17 мг, р-н ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової 80 мг) краплі оральні по 25 мл; Бісопролол таблетки по 5 мг; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 50 мл; Валідол таблетки по 60 мг; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Йод, розчин для зовнішнього застосування, 5 %, по 20 мл; Барбітурати в комбінації (етиловий ефір a-бромізовалеріанової кислоти 20мг, фенобарбітал 18,26мг, м'яти олія 1,42мг) краплі оральні по 25 мл; Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/12,5 мг; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Кетопрофен розчин для ін'єкцій по 50 мг/мл; Кофеїн-бензоат натрію, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 1 мл; Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Метопролол таблетки по 50 мг; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 400 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 10 мл; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 116 г; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Перекис водню, розчин, 3%, по 200 мл; Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Метамізолу натрію 500 мг/мл пітофенону гідрохлориду 2 мг/мл фенпіверинію броміду 0,02 мг/мл, розчин для ін'єкцій, по 5 мл; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Сульфацил краплі очні 300 мг/мл по 10 мл, флакон; Ніфедипін таблетки по 10 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг; Дротаверин таблетки 40 мг
- ID: UA-2026-04-23-009126-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29008539
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви для аналізі...×-
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви для аналізів крові, (НК 024:2023 55855 - Підрахунок клітин крові IVD, (діагностика in vitro), реагент, 59058 - Миючий / очищуючий розчин IVD, (діагностика in vitro), для автоматизованих / напівавтоматизованих систем, 55866 - Підрахунок клітин крові IVD, (діагностика in vitro),контрольний матеріал, 54514 - Численні аналіти сечі IVD,(діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, 30219 - Множинні аналіти сечі IVD, (діагностика in vitro),контрольний матеріал).
- ID: UA-2026-03-20-000764-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28669682
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Туберкулін, розчин для ін'єкцій, 2 ТО/доза/0,1 мл, по 1 мл- ID: UA-2026-03-11-000563-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28562530
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви для аналізі...×-
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви для аналізів крові, (НК 024:2023 55855 - Підрахунок клітин крові IVD, (діагностика in vitro), реагент, 59058 - Миючий / очищуючий розчин IVD, (діагностика in vitro), для автоматизованих / напівавтоматизованих систем, 55866 - Підрахунок клітин крові IVD, (діагностика in vitro),контрольний матеріал, 54514 - Численні аналіти сечі IVD,(діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, 30219 - Множинні аналіти сечі IVD, (діагностика in vitro),контрольний матеріал).
- ID: UA-2026-03-09-002591-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28534901
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви для аналізі...×-
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви для аналізів крові, (НК 024:2023 55855 - Підрахунок клітин крові IVD, (діагностика in vitro), реагент, 59058 - Миючий / очищуючий розчин IVD, (діагностика in vitro), для автоматизованих / напівавтоматизованих систем, 55866 - Підрахунок клітин крові IVD, (діагностика in vitro),контрольний матеріал, 54514 - Численні аналіти сечі IVD,(діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, 30219 - Множинні аналіти сечі IVD, (діагностика in vitro),контрольний матеріал).
- ID: UA-2026-03-09-001115-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28533429
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Туберкулін, розчин для ін'єкцій, 2 ТО/доза/0,1 мл, по 0,6 мл- ID: UA-2026-02-24-001715-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28402946
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
реактиви та витратні матеріали для аналізаторів (Контроль ІКСЕН-Л ЧЕК L2, 3,0mL (мл)/ XN-L...×-
реактиви та витратні матеріали для аналізаторів (Контроль ІКСЕН-Л ЧЕК L2, 3,0mL (мл)/ XN-L CHECK™ L2, 3.0mL; Реагент UC-CONTROL™, 2x3x10 mL (мл) / UC-CONTROL™, 2x3x10mL)
- ID: UA-2026-01-28-005256-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28089179
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фармацевтична продукція (закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупі...×-
фармацевтична продукція (закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупівлі, згідно листа Мінекономіки № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 року)
- ID: UA-2025-12-22-005224-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27691346
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви)(закупівля...×-
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви)(закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупівлі, згідно листа Мінекономіки № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 року)
- ID: UA-2025-12-16-012650-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27589376
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БІОЛІК Туберкулін (закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупівлі, з...×-
БІОЛІК Туберкулін (закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупівлі, згідно листа Мінекономіки № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 року)
- ID: UA-2025-12-02-012527-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27358239
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви)(закупівля...×-
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (ДК 021:2015 33696200-7 Реактиви)(закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупівлі, згідно листа Мінекономіки № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 року)
- ID: UA-2025-11-25-002043-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27251272
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
фармацевтична продукція (закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупі...×-
фармацевтична продукція (закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупівлі, згідно листа Мінекономіки № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 року)
- ID: UA-2025-08-26-003910-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26240103
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
БІОЛІК Туберкулін (закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупівлі, з...×-
БІОЛІК Туберкулін (закупівля на зекономлені кошти під час проведення процедур закупівлі, згідно листа Мінекономіки № 3304-04/54160-06 від 03.09.2020 року)
- ID: UA-2025-08-06-005822-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26066125
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морфін, таблетки по 10 мг; Морфін, розчин для ін`єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Трамадол розчин...×-
Морфін, таблетки по 10 мг; Морфін, розчин для ін`єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Трамадол розчин для ін'єкцій 50 мг/мл по 2 мл; Трамадол капсули по 50 мг
- ID: UA-2025-06-04-002745-a
- Дата створення : 04.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25500325
КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії " ЄДРПОУ: 38972429ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -