-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл- ID: UA-2026-08-27-004322-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30210363
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився день назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33690000-3 Лікарські засоби різні ( Лабораторні реактиви - Набір реагентів для гематологіч...×-
33690000-3 Лікарські засоби різні ( Лабораторні реактиви - Набір реагентів для гематологічних досліджень (Розчинник 20 л))
- ID: UA-2026-08-19-007838-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30131452
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
33690000-3 Лікарські засоби різні (Кювета ПС 0,6 мл. до аналізаторів TECO/DIAMED/DIALAB; Н...×-
33690000-3 Лікарські засоби різні (Кювета ПС 0,6 мл. до аналізаторів TECO/DIAMED/DIALAB; Набір реагентів для гематологічних досліджень (Розчинник 20 л))
- ID: UA-2026-08-18-009877-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119727
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морфін, розчин для ін`єкцій, 10 мг/мл по 1 мл, Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2...×-
Морфін, розчин для ін`єкцій, 10 мг/мл по 1 мл, Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл
- ID: UA-2026-07-08-008422-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29763143
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Морфін, розчин для ін`єкцій, 10 мг/мл по 1 мл, Діазепам таблетки по 5 мг- ID: UA-2026-07-08-007263-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29761988
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Менотропін, ліофілізат (порошок), 75 МО (75 МО ФСГ та 75 МО ЛГ)- ID: UA-2026-06-24-006828-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29636779
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33640000-8 Лікарські засоби для лікування захворювань сечостатевої системи та гормониЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Міфепристон, таблетки, по 200 мг- ID: UA-2026-06-17-006993-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29565482
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33640000-8 Лікарські засоби для лікування захворювань сечостатевої системи та гормониЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мізопростол таблетки по 0,2 мг- ID: UA-2026-06-17-006953-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29565441
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нефопам, розчин для ін’єкцій, 10 мг/мл, по 2 мл- ID: UA-2026-05-06-010519-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29137439
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи) (Метилдопа таблетки по 250 мг)
- ID: UA-2026-05-06-010056-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29136973
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин) (Фітоменадіон, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл (phytomenadione Phytomenadione)))
- ID: UA-2026-05-04-006140-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29103682
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Нефопам, розчин для ін’єкцій, 10 мг/мл, по 2 мл- ID: UA-2026-05-01-005108-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29089631
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Меріоферт пор. та роз д/ін. по 150МО фл. №10)- ID: UA-2026-04-13-002276-a
- Дата створення : 13.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28897155
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тіопентал, порошок/ліофілізат, по 1 г- ID: UA-2026-04-07-003977-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28844634
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи) (Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 10 мл))
- ID: UA-2026-04-01-010449-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28793828
Державне некомерційне підприємство "Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України" ЄДРПОУ: 37876813ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -