-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Севеламер порошок для оральної суспензії по 2,4 г, саше- ID: UA-2026-08-03-006977-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29975430
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл, Фолієва кислота таблетки по 1 мг- ID: UA-2026-06-30-010585-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29693738
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Севеламер порошок для оральної суспензії по 2,4 г, саше- ID: UA-2026-06-05-007296-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29452098
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви- ID: UA-2026-02-25-004875-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28422007
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви до автоматичного гематологічного аналізатора EDAN H30 Pro,код ДК 021-2015:3369600...×-
Реактиви до автоматичного гематологічного аналізатора EDAN H30 Pro,код ДК 021-2015:33696000-5 Реактиви та контрастні речовини, код ДК 021-2015:33690000-3 -Лікарські засоби.
- ID: UA-2026-02-13-007012-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28297768
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-02-11-002199-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28260763
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набори реагентів: для визначення диференціального забарвлення азур-еозином за Романовським...×-
Набори реагентів: для визначення диференціального забарвлення азур-еозином за Романовським, матеріал — кров, метод мікробіол., кількісний, розраховано на 2000 досліджень, Набори реагентів: визначення забарвлення еозин метиленовий синій за Май-Грюнвальдом, матеріал дослідження: кров, Набір реагентів для визначення концентрації холестерину та ефірів холестерину, матеріал дослідження: сироватка, Метод дослідження: кількісний, Набір для визначення концентрації глюкози у біологічних рідинах глюкозооксидазним методом (REF НР009.02)
- ID: UA-2026-02-10-005811-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28246727
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33696000-5 Реактиви та контрастні речовиниЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Еритропоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 2000 МО, по 1 мл, шприц, Лекарнідипін, вкрит...×-
Еритропоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 2000 МО, по 1 мл, шприц, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Фолієва кислота таблетки по 1 мг, Заліза гідроксид-сахарозний комплекс, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 20 мг, Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл, Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл, Периндоприлу/індапамід/амлодипін таблетки 8 мг/2,5 мг/5 мг, Метилпреднізолон, таблетки, по 4 мг, Пантопразол таблетки по 40 мг, Небіволол таблетки по 5 мг, Еналаприл таблетки по 5 мг, Севеламер порошок для оральної суспензії по 2,4 г, саше
- ID: UA-2026-01-27-012420-a
- Дата створення : 27.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28076691
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Еритропоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 2000 МО, по 1 мл, шприц, Севеламер таблетки...×-
Еритропоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 2000 МО, по 1 мл, шприц, Севеламер таблетки по 800 мг, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Фолієва кислота таблетки по 1 мг, Заліза гідроксид-сахарозний комплекс, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл, Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл, Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл, Метилпреднізолон, таблетки, по 4 мг, Небіволол таблетки по 5 мг, Еналаприл таблетки по 5 мг, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 20 мг, Пантопразол таблетки по 40 мг, Периндоприлу/індапамід/амлодипін таблетки 8 мг/2,5 мг/5 мг
- ID: UA-2026-01-21-012224-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27994544
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ніфедипін таблетки по 20 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Метоклопрамід,...×-
Ніфедипін таблетки по 20 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл, Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 25 мл , Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг , Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг, Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл, Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл, Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл, №1, Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз, Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл, Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 10 мл, Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл, Парацетамол таблетки/капсули по 500 мг, Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі, Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл, Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл, Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл, Каптоприл, таблетки, по 25 мг
- ID: UA-2026-01-21-003698-a
- Дата створення : 21.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27986102
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-01-12-003891-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27878393
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Еритропоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 2000 МО, по 1 мл, шприц, Севеламер таблетки...×-
Еритропоетин альфа, розчин для ін'єкцій, 2000 МО, по 1 мл, шприц, Севеламер таблетки по 800 мг, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Фолієва кислота таблетки по 1 мг, Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 20 мл, Периндоприлу/індапамід/амлодипін таблетки 4 мг/1,25 мг/5 мг, Метилпреднізолон, таблетки, по 4 мг, Пантопразол таблетки по 40 мг, Небіволол таблетки по 5 мг, Еналаприл таблетки по 5 мг, Заліза гідроксид-сахарозний комплекс, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 20 мг, Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл
- ID: UA-2026-01-12-000645-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27875391
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Адреналін 10ам по 1мл; МНН-Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула- ID: UA-2025-11-28-011496-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27319741
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл- ID: UA-2025-11-24-007548-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27237200
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл- ID: UA-2025-11-19-010160-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27183845
КНП Тростянецький ЦПМСД ЄДРПОУ: 36892237ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -