-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні, (номе...×-
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні, (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33696500-0 — Лабораторні реактиви), (НК 024:2023- 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), набір, комбінація методів аналізу, 52860 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал) BE5 Картриджі електролітів, BE5 Контроль електролітів
- ID: UA-2026-08-17-000173-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30097071
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні, (номе...×-
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) Код ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні, (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33696500-0 — Лабораторні реактиви), (НК 024:2023- 52858 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), набір, комбінація методів аналізу, 52860 Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/елек троліти IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал) BE5 Картриджі електролітів, BE5 Картриджі електролітів
- ID: UA-2026-08-13-002694-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30072628
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Nikethamide, Loratadine.- ID: UA-2026-07-27-005224-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915885
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Propranolol, Hexamethonium bro...×-
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Propranolol, Hexamethonium bromide.
- ID: UA-2026-07-27-004680-a
- Дата створення : 27.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29915336
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Oxybuprocaine.- ID: UA-2026-07-24-007566-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29906385
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Ofloxacin, Naloxone, Thioctic...×-
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Ofloxacin, Naloxone, Thioctic acid, Suxamethonium, Moxifloxacin, Loratadine, Prednisolone, Misoprostol, Haloperidol, Lamotrigine, Levetiracetam, Venlafaxine, Captopril and diuretics, Nystatin, Barbiturates in combination with other drugs, Ambroxol, Rosuvastatin, Salbutamol, Norepinephrine, Chloropyramine, Haloperidol, Isosorbide dinitrate, Sodium chloride, Glyceryl trinitrate, Nifedipine, Urapidil, Etamsylate, Methylprednisolone, Chlorpromazine, Calcium chloride, Phytomenadione, Glucose, Nefopam.
- ID: UA-2026-07-24-003748-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29902576
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Aprotinin.- ID: UA-2026-07-16-005115-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29832205
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Glucose, Gelatin agents, Bupiv...×-
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Glucose, Gelatin agents, Bupivacaine, Sodium bicarbonate, Electrolytes in combination with other drugs, Tranexamic acid, Citicoline, Cefazolin, Ciprofloxacin, Fluconazole, Ondansetron.
- ID: UA-2026-07-15-006011-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29821564
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Chloramphenicol, Gentamicin, A...×-
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Chloramphenicol, Gentamicin, Atropine, Propofol, Terbinafine.
- ID: UA-2026-07-09-008525-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29775308
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Thiopental.- ID: UA-2026-07-09-000472-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29767310
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 33680000-0 Фармацевтичні вироби, Код НК 024:2023: 38477 - Молоковідсмоктувач...×-
ДК 021:2015: 33680000-0 Фармацевтичні вироби, Код НК 024:2023: 38477 - Молоковідсмоктувач механічний. Молоковідсмоктувач OVO GM-10 механічний.
- ID: UA-2026-06-03-010631-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29426208
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33680000-0 Фармацевтичні виробиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Bupivacaine, Procaine, Lidoca...×-
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Bupivacaine, Procaine, Lidocaine.
- ID: UA-2026-05-25-007066-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29325768
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Bupivacaine, Procaine, Lidoca...×-
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Bupivacaine, Procaine, Lidocaine.
- ID: UA-2026-05-20-002219-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29278168
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Aprotinin.- ID: UA-2026-05-19-009768-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29270435
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Bupivacaine, Procaine, Lidoca...×-
Код ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція – MHH: Bupivacaine, Procaine, Lidocaine.
- ID: UA-2026-04-30-000333-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29072948
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 36205651ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -