-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 2,5 мл, Атракуріум, розчин для ін'...×-
Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 2,5 мл, Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл
- ID: UA-2026-09-03-011043-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30284433
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фарицимаб розчин для ін'єкцій 120 мг/мл по 0,24 мл- ID: UA-2026-09-03-010341-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30283739
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4...×-
Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Ацикловір таблетки по 200 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг, Кеторолак таблетки,вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 160 мг, Аторвастатин, таблетки, по 20 мг, Ацетилцистеїн таблетки по 600 мг, Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 10 мг, Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 5 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 10 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Сульфаметоксазол/триметоприм таблетки по 400 мг/80 мг, Валсартан/гідрохлортіазид 80 мг/12.5 мг таблетки в/о, Валсартан/гідрохлортіазид таблетки 160 мг/12,5 мг
- ID: UA-2026-09-03-005520-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30278978
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби- ID: UA-2026-08-17-010477-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30107345
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метилпреднізолон, таблетки, по 16 мг, Фарицимаб розчин для ін'єкцій 120 мг/мл по 0,24...- ID: UA-2026-08-06-010605-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016669
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл, Нітрогліцерин, концентрат для розчи...×-
Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл, Нітрогліцерин, концентрат для розчину для інфузій, 10 мг/мл, по 2 мл, Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл, Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі
- ID: UA-2026-08-06-010518-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016575
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цефоперазон, порошок для ін'єкцій 1 г, Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкри...×-
Цефоперазон, порошок для ін'єкцій 1 г, Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг, Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр, Фосфоміцин гранули/порошок для орального розчину, по 3,0 г, Бетаметазон крем/мазь 0.64 мг/г 15 гр, Лінезолід таблетки, вкриті оболонкою, по 600 мг, Тіопентал, порошок/ліофілізат, по 1 г, Цитиколін, таблетки, вкриті оболонкою, по 500 мг, Метопролол таблетки по 50 мг, Мебеверин, капсули/таблетки, по 200 мг, Діосмін (комбінації), таблетки, по 500 мг, Валацикловір, таблетки, по 500 мг, Еплеренон таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 25 мг, Амоксициліну таблетки/таблетки, що диспергуються по 500 мг, Периндолприл/індапамід таблетки 4 мг/1.25 мг, Периндолприл/індапамід таблетки 8 мг/2.5 мг, Периндоприл/амлодипинін таблетки 4 мг/5 мг, Периндоприл/амлодипинін таблетки 8 мг/10 мг, Прегабалін капсули по 50 мг
- ID: UA-2026-08-06-010340-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016402
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метилпреднізолон, порошок та розчинник для розчину для ін'єкцій, по 1000 мг- ID: UA-2026-08-06-009205-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30015278
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дапагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг- ID: UA-2026-08-06-008872-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30014950
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Спирт етиловий 70% 100 мл.- ID: UA-2026-08-04-007903-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988328
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ксилометазолін краплі назальні 1 мг/мл по 10 мл, Рінгера розчин для інфузій по 500 мл флак...×-
Ксилометазолін краплі назальні 1 мг/мл по 10 мл, Рінгера розчин для інфузій по 500 мл флакон/пляшка/пакет, Мірамістин краплі очні/вушні/назальні розчин 0,1 мг/мл по 5 мл, Небіволол таблетки по 5 мг, Карведидол таблетки по 12,5 мг, Бісопролол таблетки по 5 мг, Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл, Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл, Левофлоксацин, таблетки по 500 мг, Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г, Прегабалін, капсули, по 75 мг, Прегабалін, капсули, по 150 мг, Пароксетин таблетки, 20 мг в блістері, Ацикловір таблетки по 200 мг, Валсартан,таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 80 мг, Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 20 мл, Метронідазол таблетки/капсули по 250, Тіоколхікозид, розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 2 мл, Вода для ін'єкцій ампули по 5 мл, Вінпоцетин, концентрат для розчину для інфузій (розчин для ін'єкцій), 5 мг/мл, по 2 мл, Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл, Каптоприл/гідрохлортиазид, таблетки, по 50/12,5 мг, Розувастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 10 мг, Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл, Гідрохлортіазид таблетки по 25 мг, Фенібут, капсули/таблетки, по 250 мг, Індапамід, таблетки, по 2,5 мг, Пантопразол таблетки по 40 мг, Бетагістин таблетки по 16 мг, Пірацетам/цинаризин, таблетки/капсули, по 400 мг/25 мг, Ацетилцистеїн таблетки по 600 мг, Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз, Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл, Ципрофлоксацин розчин для інфузій, 2 мг/мл по 200 мл, Дезлоратадин, таблетки, по 5 мг, Лінкоміцин розчин для ін'єкцій 300 мг/мл по 2 мл, Ципрофлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 500 мг, Периндоприл таблетки по 4 мг, Периндоприл таблетки по 8 мг, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 5 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Амлодипін/валсартан/гідрохлортіазид 10 мг/160 мг/12,5 мг таблетки, Міансерин таблетки по 10 мг, Етамзилат розчин для ін'єкцій, 125 мг/мл по 2 мл, Рінгера розчин для інфузій 250 мл, Рокуронію бромід, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл, Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг, Фебуксостат таблетки по 80 мг, Іпідакрину гідрохлорид таблетки по 20 мг, Німесулід гель/крем 10 мг/г по 30 гр, Валсартан/гідрохлортіазид 80 мг/12.5 мг таблетки в/о, Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл
- ID: UA-2026-08-04-004767-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29985199
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Добутамін розчин для інфузій, 250 мг/50 мл, по 50 мл, Бензогексоній розчин для ін’єкцій,...×-
Добутамін розчин для інфузій, 250 мг/50 мл, по 50 мл, Бензогексоній розчин для ін’єкцій, 25 мг/мл, по 1 мл
- ID: UA-2026-08-04-004124-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29984546
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гідазепам таблетки сублінгвальні по 50 мг, Артикаїну гідрохлориду/адреналіну розчин для ін...×-
Гідазепам таблетки сублінгвальні по 50 мг, Артикаїну гідрохлориду/адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,006 мг по 1,7 мл, картридж/карпула, Артикаїну гідрохлориду/адреналіну розчин для ін'єкцій 40 мг/0,006 мг, ампули по 1,7 мл
- ID: UA-2026-07-31-007421-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965394
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кліндаміцин розчин для ін'єкцій 150 мг/мл в ампулах по 2 мл- ID: UA-2026-07-31-007237-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965213
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Атропіну сульфат крап. очні 10мг/1мл по 5 мл. у флаконі, Кліндаміцин капсули по 300 мг №16...×-
Атропіну сульфат крап. очні 10мг/1мл по 5 мл. у флаконі, Кліндаміцин капсули по 300 мг №16, Емпагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг, Урапідил розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 5 мл
- ID: UA-2026-07-31-007112-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29965095
ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 14321618ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -