-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (лікарські засоби)- ID: UA-2026-09-03-003263-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30276720
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53...×-
Лікарські засоби різні: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010205 ХОЛЕСТЕРИН), Глюкоза (НК 024:2023 – 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010213 ГЛЮКОЗА)
- ID: UA-2026-08-11-002403-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30046059
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні: Лот: Реагенти до гематологічного аналізатора: Ділюент (НК 024:202...×-
Лікарські засоби різні: Лот: Реагенти до гематологічного аналізатора: Ділюент (НК 024:2023 – 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/напівавтоматичні системи), Лізуючий реагент (НК 24:2023 – 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro )), Очищуючий розчин (НК 024:2023 – 63377 Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro )), Промивний розчин (НК 024:2023 – 63377 Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ / РОЗВЕДЕННЯ / ЛІЗУВАННЯ / ПРОТОЧНІ РІДИНИ), Контроль гематологічний норма (НК 024:2023 – 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал) (НК 031:2024 W0103010501 НОРМАЛЬНІ ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКІВ КРОВІ), Калібратор гематологічний (НК 24:2023 –55865 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), калібратор) (НК 031:2024W0103010399 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ) - код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні. Лот: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010205 ХОЛЕСТЕРИН), Глюкоза (НК 024:2023 – 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010213 ГЛЮКОЗА), Контроль НОРМА (НК 024:2023 – 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro) (НК 031:2024 W0101050101 АТЕСТОВАНІ УЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ)) - код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні.
- ID: UA-2026-06-19-012768-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29600096
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53...×-
Лікарські засоби різні: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010205 ХОЛЕСТЕРИН), Глюкоза (НК 024:2023 – 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010213 ГЛЮКОЗА), Контроль НОРМА (НК 024:2023 – 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro) (НК 031:2024 W0101050101 АТЕСТОВАНІ УЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ))
- ID: UA-2026-05-28-001773-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29365279
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53...×-
Лікарські засоби різні: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010205 ХОЛЕСТЕРИН), Глюкоза (НК 024:2023 – 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010213 ГЛЮКОЗА)
- ID: UA-2026-03-18-003240-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28640753
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні: Лот: Реагенти до гематологічного аналізатора: Ділюент (НК 024:202...×-
Лікарські засоби різні: Лот: Реагенти до гематологічного аналізатора: Ділюент (НК 024:2023 – 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/напівавтоматичні системи), Лізуючий реагент з апаратним ключем (НК 24:2023 – 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro )), Очищуючий розчин (НК 024:2023 – 63377 Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro )), Промивний розчин (НК 024:2023 – 63377 Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro ) (НК 031:2024 W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ / РОЗВЕДЕННЯ / ЛІЗУВАННЯ / ПРОТОЧНІ РІДИНИ), Контроль гематологічний норма (НК 024:2023 – 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал) (НК 031:2024 W0103010501 НОРМАЛЬНІ ЗНАЧЕННЯ ПОКАЗНИКІВ КРОВІ), - код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні. Лот: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010205 ХОЛЕСТЕРИН), Глюкоза (НК 024:2023 – 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) (НК 031:2024 W01010213 ГЛЮКОЗА), Контроль НОРМА (НК 024:2023 – 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro) (НК 031:2024 W0101050101 АТЕСТОВАНІ УЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ)) - код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні. Лот: Реагенти до аналізатора сечі: Тест-смужки для сечового аналізатора (НК 024:2023 – 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз) (НК 031:2024 W0101060205 БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНОГО)- код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні.
- ID: UA-2026-02-19-006880-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28361083
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви (Глюкоза (НК 024:2023: 53301-Глюкоза IVD (діа...×-
Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви (Глюкоза (НК 024:2023: 53301-Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз), Холестерин (НК 024:2023: 53359-Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro ),набір, ферментний спектрофотометричний аналіз)
- ID: UA-2025-12-25-010854-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27766768
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (лікарські засоби)- ID: UA-2025-12-09-014033-a
- Дата створення : 09.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27469254
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви (Глюкоза (НК 024:2023: 53301-Глюкоза IVD (діа...×-
Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви (Глюкоза (НК 024:2023: 53301-Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз), Холестерин (НК 024:2023: 53359-Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro ),набір, ферментний спектрофотометричний аналіз)
- ID: UA-2025-11-11-000893-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27068144
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція:Туберкулін (Туберкулін(Tuberculin))- ID: UA-2025-10-23-006006-a
- Дата створення : 23.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26862296
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (лікарські засоби)- ID: UA-2025-09-11-002035-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26398008
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лікарські засоби різні: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53...×-
Лікарські засоби різні: Реагенти до біохімічного аналізатора: Холестерин (НК 024:2023 – 53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз), Глюкоза (НК 024:2023 – 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз) - код 33690000-3 за ДК 021:2015 - Лікарські засоби різні.
- ID: UA-2025-08-21-001460-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26198665
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (лікарські засоби)- ID: UA-2025-08-14-006510-a
- Дата створення : 14.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26140917
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Атропін, Анаприлін, Корглікон, Нітрогліцерин, Папаверин)- ID: UA-2025-05-20-008364-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25353717
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція (Корвалол-Д, Корвалтаб, Дексаметазон-Д, Валідол, Спазмалгон, Капто...×-
Фармацевтична продукція (Корвалол-Д, Корвалтаб, Дексаметазон-Д, Валідол, Спазмалгон, Каптопрес, Дибазол-Д)
- ID: UA-2025-04-08-002106-a
- Дата створення : 08.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24944566
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького" Кропивницької міської ради" ЄДРПОУ: 13749863ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -