-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Дапагліфлозин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг- ID: UA-2026-08-26-013137-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30204738
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл, Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг...×-
Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл, Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл
- ID: UA-2026-08-26-013029-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30204636
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 2 мл, Хлоропірамін, розчин для...×-
Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 2 мл, Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл, Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл, Амлодипін таблетки по 10 мг, Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл, Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл, Міансерин таблетки по 30 мг, Іпідакрину гідрохлорид розчин для ін'єкцій 15 мг/мл по 1 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Метоклопрамід, таблетки, 10 мг, Тразодон таблетки по 100 мг, Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг
- ID: UA-2026-08-26-012910-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30204513
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 2 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви (Лужна фосфотаза Набір реагентів: Реагент1, 1х500мл + Реагент2, 1х100...×-
Лабораторні реактиви (Лужна фосфотаза Набір реагентів: Реагент1, 1х500мл + Реагент2, 1х100мл; С-реактивний Білок (СРБ) високочуттєвий Набір реагентів: Реагент1, 1х20мл, Реагент2, 1х20мл + Стандарт, 5х2мл + Контроль, 6х3мл; Тригліцериди Набір реагентів: Реагент1, 1х125мл + Стандарт, 1х5мл; ЛПВЩ Набір реагентів: Реагент1, 1х30мл + Реагент2, 1х10мл + Калібратор, 1х3мл; ЛПНЩ Набір реагентів: Реагент1, 1х30мл + Реагент2, 1х10мл + Калібратор, 1х3мл; Ліпіди Набір контролей: Рівень1, 1х3мл + Рівень2, 1х3мл; С-реактивний Білок (СРБ) високочуттєвий Набір контролей: Рівень 1, 3х3мл + Рівень 2, 3х3мл; Альбумін Набір реагентів: Реагент1, 1х125мл + Стандарт, 1х5мл; Реакційні кювети (100стріпів\уп); Очищуючий розчин: 500мл; Амілаза Набір реагентів: Реагент1, 1х125мл)
- ID: UA-2026-08-17-012787-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30109651
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 6 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви (Ділюент для MYTHIC 22 або еквівалент, Очищуючий розчин для MYTHIC 22...×-
Лабораторні реактиви (Ділюент для MYTHIC 22 або еквівалент, Очищуючий розчин для MYTHIC 22 або еквівалент, Лізуючий реагент, Промивний розчин для MYTHIC 18-22 або еквівалент.)
- ID: UA-2026-08-17-012588-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30109452
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Діосмін (комбінації), таблетки, по 500 мг, Вісмуту субцитрат капсули/таблетки по 120 мг, М...×-
Діосмін (комбінації), таблетки, по 500 мг, Вісмуту субцитрат капсули/таблетки по 120 мг, Метформін таблетки/капсули по 1000 мг, Домперидон таблетки по 10 мг, Дулоксетин капсули по 30 мг, Габапентин капсули по 300 мг, Пантопразол таблетки по 40 мг, Німесулід, таблетки, по 100 мг, Дексаметазон краплі очні 1 мг/мл по 10 мл, Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл, Пантопразол порошок/ліофілізат для розчину для ін`єкцій по 40 мг, Мелоксикам розчин для ін'єкцій 10 мг/мл по 1,5 мл , Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл
- ID: UA-2026-08-10-008074-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30039368
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Омепразол капсули по 20 мг, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчи...×-
Омепразол капсули по 20 мг, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчину, по 18,9 г, Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг, Панкреатин, Ліполітичних ОД : 14000, Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл, Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл, Ривороксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг, Ривороксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 15 мг, Ривороксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг, Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг, Нітрогліцерин: C01DA02, Glyceryl trinitrate, Спрей сублінгвальний, 0,4 мг/доза, 0,4 мг/дозу, , Спіронолактон таблетки/капсули по 25мг, Торасемід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 4 мл, Торасемід, таблетки, по 10 мг, Бісопролол таблетки по 10 мг, Раміприл, таблетки, по 10 мг , Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 116 г, Сульфадіазин срібла, крем/мазь, 1 %, по 40 г, Ацикловір крем для зовнішнього застосування 5 %, по 5 г у тубі, Бетаметазон крем/мазь 0.64 мг/г 15 гр, Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл, Спирт етиловий 70% 100 мл., Спирт етиловий 96% 100 мл., Алопуринол таблетки по 100 мг, Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл, Гідрокортизон, суспензія для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г, Кліндаміцин капсули по 300 мг №16, Моксифлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 400 мг, Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл, Флуконазол, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл, Валацикловір, таблетки, по 500 мг, Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг, Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг, Карбамазепін таблетки по 200 мг, Ламотриджин, таблетки, по 50 мг, Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл, Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Арипіпразол, таблетки, по 10 мг, Рисперидон, таблетки, по 2 мг, Пароксетин таблетки, 20 мг в блістері, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл, Лоратадин таблетки по 10 мг, Офлоксацин краплі очні 3 мг/мл по 5 мл флакон, Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл, Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл, Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Нікотинова кислота розчин для ін’єкцій 10 мг/мл по 1 мл, Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл
- ID: UA-2026-06-25-012567-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29656426
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 25 мг, Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 1...×-
Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 25 мг, Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 100 мг
- ID: UA-2026-06-25-005484-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29649360
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл- ID: UA-2026-06-23-013251-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628680
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Омепразол капсули по 20 мг, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчи...×-
Омепразол капсули по 20 мг, Солі для пероральної регідратації, порошок для орального розчину, по 18,9 г, Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг, Панкреатин, Ліполітичних ОД : 14000, Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл, Кальцію глюконат розчин для ін'єкцій 100 мг/мл по 10 мл, Ривороксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг, Ривороксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 15 мг, Ривороксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг, Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг, Нітрогліцерин: C01DA02, Glyceryl trinitrate, Спрей сублінгвальний, 0,4 мг/доза, 0,4 мг/дозу, , Спіронолактон таблетки/капсули по 25мг, Торасемід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 4 мл, Торасемід, таблетки, по 10 мг, Бісопролол таблетки по 10 мг, Раміприл, таблетки, по 10 мг , Декспантенол піна нашкірна 50 мг/г по 116 г, Сульфадіазин срібла, крем/мазь, 1 %, по 50 г, Ацикловір крем для зовнішнього застосування 5 %, по 5 г у тубі, Бетаметазон крем/мазь 0.64 мг/г 15 гр, Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 200 мл, Спирт етиловий 70% 100 мл., Спирт етиловий 96% 100 мл., Алопуринол таблетки по 100 мг, Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл, Гідрокортизон, суспензія для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл, Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Цефтриаксон,порошок для ін'єкцій по 1 г, Кліндаміцин капсули по 300 мг №16, Моксифлоксацин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 400 мг, Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл, Флуконазол, розчин для інфузій, 2 мг/мл, по 100 мл, Валацикловір, таблетки, по 500 мг, Озельтамівір таблетки/капсули по 75 мг, Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг, Карбамазепін таблетки по 200 мг, Ламотриджин, таблетки, по 50 мг, Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл, Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл, Арипіпразол, таблетки, по 10 мг, Рисперидон, таблетки, по 2 мг, Пароксетин таблетки, 20 мг в блістері, Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл, Лоратадин таблетки по 10 мг, Офлоксацин краплі очні 3 мг/мл по 5 мл флакон, Ципрофлоксацин, краплі очні/вушні, 3 мг/мл, по 5 мл, Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл, Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл, Дифенгідрамін, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл, Нікотинова кислота розчин для ін’єкцій 10 мг/мл по 1 мл
- ID: UA-2026-06-22-008346-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29609988
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,2 мг/мл, по 1 мл- ID: UA-2026-06-22-006061-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29607703
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тетрациклін, мазь очна, 10 мг/г, по 5 г- ID: UA-2026-06-22-005652-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29607298
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 25 мг, Кветіапін, таблетки пролонгованої дії, по...×-
Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 25 мг, Кветіапін, таблетки пролонгованої дії, по 50 мг, Кветіапін, таблетки вкриті оболонкою, по 100 мг
- ID: UA-2026-06-22-005289-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29606919
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електроліти в комбінації з Сорбітолом 60 мг/1мл розчин для інфузій по 200 мл- ID: UA-2026-05-20-011831-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29287723
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Декаметоксин, розчин, 0,2 мг/мл, по 200 мл- ID: UA-2026-05-20-010695-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29286585
Військова частина А7011 ЄДРПОУ: 07770190ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апаратуЗавершена -