-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Risdiplam»- ID: UA-2026-08-26-008581-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30200196
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 18:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Lenalidomide»; «Lenalidomide»; «Lenalidomide»- ID: UA-2026-08-24-005388-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30171967
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Bortezomib»- ID: UA-2026-08-24-005297-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30171888
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Pertuzumab and trastuzumab»; «Pertuzumab and trastuzumab»- ID: UA-2026-06-24-008521-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29638447
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Risdiplam»- ID: UA-2026-06-24-008420-a
- Дата створення : 24.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29638355
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Alectinib»- ID: UA-2026-04-23-005507-a
- Дата створення : 23.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29004945
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Ibandronic acid»; «Abiraterone»- ID: UA-2026-04-17-009652-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28952997
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Lenalidomide»; «Lenalidomide»; «Lenalidomide»; «Deferasirox»; «Pegfilgrastim»- ID: UA-2026-04-14-006772-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28909420
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Risdiplam»- ID: UA-2026-04-01-007183-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28790635
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ocrelizumab»- ID: UA-2026-02-25-009545-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28426635
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Alectinib»- ID: UA-2026-01-19-005208-a
- Дата створення : 19.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27951404
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Pegfilgrastim»; «Lenalidomide»; «Lenalidomide»; «Lenalidomide»; «Bortezomib»- ID: UA-2025-10-16-009266-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26780908
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Alectinib»- ID: UA-2025-09-30-005521-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26596668
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Alectinib»- ID: UA-2025-08-29-009510-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26284433
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
«Ibandronic acid»; «Letrozole»; «Gefitinib»; «Ibandronic acid»; «Everolimus»; «Calcium fol...×-
«Ibandronic acid»; «Letrozole»; «Gefitinib»; «Ibandronic acid»; «Everolimus»; «Calcium folinate»; «Fulvestrant»
- ID: UA-2025-08-29-008749-a
- Дата створення : 29.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26283671
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -