-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні» НК 024:...×-
«ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні» НК 024:2023:53232 - Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 024:2023: 53230 - Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 024:2023:53985 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, ферментна спектрофотометрія; НК 024:2023: 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 024:2023: 53251 Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз; НК 024:2023: 53587 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 024:2023: 53359 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 024:2023: 52940 Загальна амілаза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; НК 024:2023: 53719 Феритин IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 024:2023: 54384 Тиреоїдний гормон (ТТГ) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз; НК 024:2023:63072 - Загальний тироксин (TT4) IVD (діагностика in vitro), комплект, імунофлуоресцентний аналіз; НК 024:2023:63082 - Загальний трийодотиронін (TT3) IVD (діагностика in vitro), комплект, імунофлуоресцентний аналіз; НК 024:2023:54476 - Множинна форма 25-гідроксивітаміну D IVD (діагностика in vitro), реагент; НК 024:2023: 54666 Загальний простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro), набір, імунофлюоресцентний аналіз
- ID: UA-2026-08-14-005005-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30088460
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні» 502...×-
«код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні» 50288 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 50293 Коронавірус (SARS-CoV), антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 48319 Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 48359 Вірус гепатиту C, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 48362 Вірус гепатиту C, імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 49541 Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 49546 Вірус простого герпесу 1 і 2 (HSV1 і 2), імуноглобулін М (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 48271 Вірус гепатиту A, антигени IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 48487 ВІЛ-2, антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 52436 Токсоплазма, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 62995 Мікроплазми хомініс, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФA); 50763 Бактерія Chlamydia trachomatis, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 52133 Аскарида людська, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 52418 Токсокара собача, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 62915 Giardia lamblia, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), комплект, імуноферментний аналіз (ІФA); 53776 Загальний імуноглобулін Е (загальний IgE) IVD (діагностика in vitro), комплект, імуноферментний аналіз (ІФА); 51830 Ureaplasma urealyticum, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 62916 Trichomonas vaginalis, імуноглобулін G (IgG) антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФA); 50568 Бореліоз, антитіла класу імуноглобулін G (IgG)/M (IgM) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 49662 Вірус Epstein-Barr (EBV) VCА, імуноглобулін M (IgM), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 49677 Вірус Epstein-Barr, ядерний антиген (EBNA), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 51819 Treponema pallidum reagin antibody IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації; 48430 ВІЛ-1/ВІЛ-2, антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 49657 Вірус Epstein-Barr (EBV) VCA, імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 49712 Cytomegalovirus (CMV), імуноглобулін G (IgG), антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 51798 Treponema pallidum, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 51513 Множинні види Salmonella, антигени ізоляту культури IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинаці; 51600 Множинні види Shigella, антигени ізоляту культури IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації; 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика invitro), антитіла; 52538 Анти-B груповети пування еритроцитів IVD (діагностикаinvitro), антитіла; 52647 Анти-Rh(D) групове типу ванняеритроцитів IVD, антитіла; 43550 Фіксувальна рідина для мікроскопії, IVD (діагностика in vitro); 51819 -Treponemapallidumreaginantibody IVD, набір, реакція аглютинації; 63234 - C-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro), набір, аглютинація, експрес-аналіз"; 55112 - Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації"; 51657 -Множинні види бактерій Staphylococcus, визначення ізоляту культури IVD (діагностика in vitro), реагент); 50525 Коклюш, антитіла класу імуноглобулін M (IgM) IVD (діагностика in vitro), набір, імуноферментний аналіз (ІФА); 55872 Загальний гемоглобін ІВД, набір, спектрофотометричний аналіз; 52740 Елюювання антитіл до еритроцитів IVD (діагностика in vitro), реагент; 13732 - Біологічний індикатор контролювання стерилізації; 49138- Вірус грипу A/B, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз
- ID: UA-2026-08-14-004780-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30088233
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бупівакаїн, розчин для спінальної анестезії, 5 мг/мл, по 5 мл- ID: UA-2026-07-28-009738-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29932289
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні 46989...×-
код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 33690000-0 – Лікарські засоби різні 46989 Тропонін I IVD (діагностика invitro ), набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз; 47343 D-димер IVD (діагностика invitro), набір, імунохроматографічний тест (ІХТ), експрес-тест; 54313 Прокальцитонін IVD (діагностика invitro ), набір, імунофлюоресцентнний аналіз; 53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика invitro ), реагент; 58335 Загальний трийодотиронін (ТТ3) IVD (діагностика invitro ), реагент; 58326 Загальний тироксин (ТТ4) IVD (діагностика invitro ), реагент; 54384 Тиреоїдний гормон (ТТГ) IVD (діагностика invitro ), набір, імунофлюоресцентний аналіз; 54762 Залізо IVD (діагностика invitro ), реагент; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика invitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика invitro ), реагент; 52953 Ізоферменти аспартатамінотрансфераз и (AST) IVD (діагностика invitro ), реагент; 55962 Лужна фосфатаза лейкоцитів IVD (діагностика invitro ), реагент; 53362 Загальний холестерин IVD (діагностика invitro ), реагент; 53599 Альбумін IVD (діагностика invitro ), реагент; 53989 Загальний білок IVD (діагностика invitro ), реагент; 53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика invitro ), реагент; 52875 Кальцій (Ca2+) IVD (діагностика invitro ), реагент; 52883 Магній (Mg2+) IVD (діагностика invitro), реагент; 53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика invitro), реагент; 53398 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика invitro ), реагент; 53707 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика invitro ), реагент; 59073 Амілаза, ізоферменти IVD (діагностика invitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз; 53586 Сечова кислота IVD (діагностика invitro ), реагент; 53307 Глюкоза IVD (діагностика invitro ), реагент; 53231 Загальний білірубін IVD (діагностика invitro), реагент; 53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика invitro ), реагент; 53030 Гама- глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD (діагностика invitro ), реагент; 53252 Креатинін IVD (діагностика invitro ), реагент; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика invitro), контрольний матеріал; 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика invitro), контрольний матеріал; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика invitro), калібратор; 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика invitro), калібратор; 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика invitro), автоматичні/ напівавтоматичні системи; 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика invitro); 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика invitro); 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика invitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика invitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика invitro ), контрольний матеріал; 30210 Множинні аналіти газів крові IVD (діагностика invitro), реагент; 30218 Множинні аналіти газів крові IVD (діагностика invitro ), контрольний матеріал; 30218 Множинні аналіти газів крові IVD (діагностика invitro), контрольний матеріал; 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика invitro) для автоматизованих/напівавтоматизованих систем; 55983 — Протромбіновий час (ПЧ) IVD (діагностика invitro), набір, аналіз утворення згустку; 55981 – Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика invitro), набір, аналіз утворення згустку; 55997 – Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика invitro), набір, аналіз утворення згустку; 30593 – Кальцію хлорид. Реагент для аналізування утворення згустку IVD (діагностика invitro);45787 – Активований частковий тромбопластиновий час IVD (діагностика invitro), контрольний матеріал; 55997 – Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика invitro), набір, аналіз утворення згустку; 61032 – Кювета для лабораторного аналізатора ІВД, одноразового використання
- ID: UA-2026-06-10-011766-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29499138
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Амітриптилін таблетки по 25 мг; Ат...×-
Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Амітриптилін таблетки по 25 мг; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Аміодарон, таблетки, по 200 мг; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Амлодипін таблетки по 10 мг; Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл; Бісопролол таблетки по 10 мг; Бензилбензоат емульсія нашкірна, 200 мг/г, по 50 г у флаконі; Симвастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 40 мг; Транексамова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 500 мг; Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл; Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл; Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл; Гідрокортизон, суспензія для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл; Гліклазид таблетки з модифікованим вивільненням, по 60 мг; Медроксипрогестерон, суспензія для ін’єкцій, 150 мг/мл, по 1 мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Метформін таблетки/капсули по 1000 мг; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Ібупрофен суспензія оральна 200 мг/5 мл 100 мл; Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Ітраконазол, капсули, по 100 мг; Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл; Еналаприл таблетки по 10 мг; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Карведилол таблетки по 25 мг; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Карбамазепін таблетки по 200 мг; Клотримазол, супозиторії (таблетки) вагінальні, по 100 мг; Клотримазол, крем вагінальний, 100 мг/г, по 7 г; Ацетилсаліцилова кислота таблетки 75 мг; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Лоратадин таблетки по 10 мг; Левоноргестрел, внутрішньоматкова система, по 52 мг; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Метилпреднізолон, таблетки, по 4 мг; Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл; Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Ізосорбід, таблетки, по 10 мг; Будесонід, суспензія для розпилення, 0,25 мг/мл, по 2 мл; Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Окситоцин,розчин для ін'єкцій 5 МО/мл; Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Панкреатин, Ліполітичних ОД : 10000; Панкреатин, Ліполітичних ОД : 14000; Електроліти та комбінації розчин для інфузій, по 500 мл; Ранітидин, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 150 мг; Метилпреднізолон, порошок та розчинник для розчину для ін'єкцій, по 500 мг; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Сульфасалази таблетки по 500 мг; Будесонід та формотерол, порошок для інгаляцій, 160 мкг/4,5 мкг/доза, по 60 доз; Спіронолактон таблетки/капсули по 25мг; Тіопентал, порошок/ліофілізат, по 1 г; Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; Флуконазол, таблетки/капсули, по 100 мг; Фолієва кислота таблетки по 5 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл
- ID: UA-2026-06-08-010759-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29469376
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метопролол розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл по 5 мл; Пропранолол таблетки по 40 мг; Верап...×-
Метопролол розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл по 5 мл; Пропранолол таблетки по 40 мг; Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл; Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0,25 мг/мл, по 1 мл; Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі; Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 25 мл
- ID: UA-2026-06-08-007923-a
- Дата створення : 08.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29466539
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Парацетамол таблетки/ капсули 500 мг- ID: UA-2026-06-04-000693-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29430864
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Амітриптилін таблетки по 25 мг; Ат...×-
Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Амітриптилін таблетки по 25 мг; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Аміодарон, таблетки, по 200 мг; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Амлодипін таблетки по 10 мг; Клопідогрел, таблетки, вкриті оболонкою, по 75 мг; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл; Бісопролол таблетки по 10 мг; Бензилбензоат емульсія нашкірна, 200 мг/г, по 50 г у флаконі; Симвастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 40 мг; Транексамова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою по 500 мг; Глюкози розчин для ін'єкцій 40 % по 10 мл; Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 5 мл; Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл; Ацикловір порошок для розчину для ін'єкцій по 250 мг; Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл; Гідрокортизон, суспензія для ін'єкцій, 25 мг/мл, по 2 мл; Гліклазид таблетки з модифікованим вивільненням, по 60 мг; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 3000 мл; Медроксипрогестерон, суспензія для ін’єкцій, 150 мг/мл, по 1 мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Метформін таблетки/капсули по 1000 мг; Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі; Ібупрофен суспензія оральна 200 мг/5 мл 100 мл; Суксаметоній, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Ібупрофен таблетки/капсули по 400 мг; Ітраконазол, капсули, по 100 мг; Атракуріум, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 5 мл; Еналаприл таблетки по 10 мг; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл; Карведилол таблетки по 25 мг; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Карбамазепін таблетки по 200 мг; Клотримазол, супозиторії (таблетки) вагінальні, по 100 мг; Клотримазол, крем вагінальний, 100 мг/г, по 7 г; Ацетилсаліцилова кислота таблетки 75 мг; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Лоратадин таблетки по 10 мг; Левоноргестрел, внутрішньоматкова система, по 52 мг; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Метилпреднізолон, таблетки, по 4 мг; Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 4 мл; Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Ізосорбід, таблетки, по 10 мг; Будесонід, суспензія для розпилення, 0,25 мг/мл, по 2 мл; Налоксон розчин для ін'єкцій, 0,4 мг/мл по 1 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 3000 мл; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Окситоцин,розчин для ін'єкцій 5 МО/мл; Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл; Панкреатин, Ліполітичних ОД : 10000; Панкреатин, Ліполітичних ОД : 14000; Електроліти та комбінації розчин для інфузій, по 500 мл; Ранітидин, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 150 мг; Метилпреднізолон, порошок та розчинник для розчину для ін'єкцій, по 500 мг; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Сульфасалази таблетки по 500 мг; Будесонід та формотерол, порошок для інгаляцій, 160 мкг/4,5 мкг/доза, по 60 доз; Спіронолактон таблетки/капсули по 25мг; Тіопентал, порошок/ліофілізат, по 1 г; Інсулін людини (Короткої тривалості дії), розчин для ін'єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; Флуконазол, таблетки/капсули, по 100 мг; Фолієва кислота таблетки по 5 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл
- ID: UA-2026-06-03-008904-a
- Дата створення : 03.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29424473
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пропранолол таблетки по 40 мг; Метопролол розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл по 5 мл; Верап...×-
Пропранолол таблетки по 40 мг; Метопролол розчин для ін'єкцій, 1 мг/мл по 5 мл; Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл; Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0,25 мг/мл, по 1 мл; Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі; Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Ніфедипін краплі оральні 2% флакон по 25 мл
- ID: UA-2026-06-02-011918-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29413211
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Омепразол капсули по 20 мг; Омепразол 40 мг флакон- ID: UA-2026-06-02-010965-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29412313
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 3,0 мл- ID: UA-2026-06-02-010449-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29411759
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оксибупрокаїн краплі очні, розчин 0,4 %, по 10 мл у контейнері-крапельниці; Тропікамід кра...×-
Оксибупрокаїн краплі очні, розчин 0,4 %, по 10 мл у контейнері-крапельниці; Тропікамід краплі очні 10 мг/мл флакон по 10 мл
- ID: UA-2026-06-02-010033-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29411351
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лоратадин сироп по 1мг/мл 100 мл; Іпратропій розчин для інгаляцій 0,25 мг/мл по 25 мл- ID: UA-2026-06-02-009534-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29410835
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фітоменадіон, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл- ID: UA-2026-06-02-009091-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29410405
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Преднізолон, таблетки, 5 мг- ID: UA-2026-06-02-008676-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29409981
Комунальне некомерційне підприємство "Чемеровецька багатопрофільна лікарня" Чемеровецької селищної ради ЄДРПОУ: 02004522ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -