-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Ampicillin and enzyme inhibitor)- ID: UA-2026-08-27-007710-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30213740
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Ampicillin, Ampicillin)- ID: UA-2026-08-27-007523-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30213540
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Azithromycin,Albumin,Ibuprofen,Ibuprofen,Captopril,Ami...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Azithromycin,Albumin,Ibuprofen,Ibuprofen,Captopril,Amiodarone,Timolol,Timolol,Glyceryltrinitrate,Xylometazoline,Xylometazoline, Clopidogrel)
- ID: UA-2026-08-27-007334-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30213362
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Ampicillin and enzyme inhibitor)- ID: UA-2026-08-21-000102-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30152091
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Ipratropium bromide)- ID: UA-2026-08-18-002067-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30111936
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Ipratropium bromide)- ID: UA-2026-08-18-001705-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30111566
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Hydrocortisone, Epinephrine, Ammonia, Amoxicillin and...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Hydrocortisone, Epinephrine, Ammonia, Amoxicillin and enzyme inhibitor, Amoxicillin and enzyme inhibitor, Atracurium, Atropine, Gentamicin, Glucose, Glucose, Dexamethasone , Diclofenac, Ibuprofen, Ibuprofen, Isosorbide dinitrate, Captopril, Carbamazepine, Lidocaine, Loratadine, Metoclopramide, Thiosulfate, Bupivacaine, Oxytocin, Octreotide, Multienzymes , Paracetamol, Prednisolone, Neostigmine, Ethanol, Ethanol, Electrolytes, Ferrous sulfate, Iohexol, Torasemide, Insulin (human), Ciprofloxacin, Furosemide, Chlorhexidine, Cefazolin, Cyanocobalamin)
- ID: UA-2026-08-10-006489-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30037785
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Ipratropium bromide)- ID: UA-2026-08-10-002985-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30034286
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Ampicillin and enzyme inhibitor)- ID: UA-2026-08-10-002237-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30033537
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Omeprazole, Omeprazole)- ID: UA-2026-08-07-009462-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30027652
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Meropenem )- ID: UA-2026-08-07-008723-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30026904
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Propofol, Suxamethonium, Sevoflurane, Thiopental )- ID: UA-2026-08-06-007726-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30013828
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні/33696500-0 Лабораторні реактиви (Аланінамін...×-
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні/33696500-0 Лабораторні реактиви (Аланінамінотрансфераза АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Аспартатамінотрансфераза АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Альбумін АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Альфа-амілаза АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Білірубін загальний АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Білірубін прямий АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Загальний білок АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Залізо АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Кальцій арсеназо АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Креатинін АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Фосфатаза лужна АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Сечова кислота АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Тригліцериди АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Холестерин АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Гама-глутамілтрансфераза АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Холестерин ліпопротеїну високої густини прямий АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Холестерин ліпопротеїну низької густини прямий АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Сечовина АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Магній АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Глюкоза АКЦЕНТ-200 або еквівалент, С-реактивний білок ультра АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Ревматоїдний фактор АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Глікозильо-ваний гемоглобін прямий АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Концентро-ваний детергент В або еквівалент, Промивний розчин АКЦЕНТ або еквівалент, Феритин АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Мультикалібратор рівень 2 або еквівалент, Мультикалібратор рівень 1 або еквівалент, Сироватка ЛН або еквівалент, Сироватка ЛП або еквівалент, Холестерин ліпопротеїну високої густини/холестерин ліпопротеїну низької густини калібратор, Імуно-контроль І або еквівалент, С-реактивний білок ультра калібратори або еквівалент, Ревматоїдний фактор калібратори або еквівалент, Імуно-контроль ІІ або еквівалент, Феритин Калібратор або еквівалент, Глікозильований гемоглобін прямий калібратор або еквівалент, Глікозильований гемоглобін прямий контроль або еквівалент, Лужний промивний розчин АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Кислотний промивний розчин АКЦЕНТ-200 або еквівалент, Діагностичний моноклональний реагент анти-K, Діагностичний поліспецифічний антилюдський глобулін анти-С3d IgМ/ IgG plus)
- ID: UA-2026-06-15-007226-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29537416
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor, Propofol, An...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor, Propofol, Anti-D (rh) immunoglobulin,Thiopental, Furosemide,Chlorhexidine, Ethanol, Isosorbide dinitrate, Diclofenac,Atracurium,Rocuronium bromide, Metoclopamide, Ondansetron)
- ID: UA-2026-06-01-010859-a
- Дата створення : 01.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29399211
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
33600000-6 Фармацевтична продукція (Diphenhydramine, Nefopam, Dexketoprofen, Citicoline, P...×-
33600000-6 Фармацевтична продукція (Diphenhydramine, Nefopam, Dexketoprofen, Citicoline, Papaverine, Chloropyramin )
- ID: UA-2026-05-26-003940-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29337359
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВОЛОЧИСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ " ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02004195ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -