-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція (Дибазол-Дарниця р-н д/ін. 10мг/мл амп. 1мл №10...×-
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція (Дибазол-Дарниця р-н д/ін. 10мг/мл амп. 1мл №10 (Bendazol), Клонідин розчин для ін'єкцій, 0,1 мг/мл (Clonidine), Мезатон розчин для ін'єкцій 10 мг/мл в ампулах по 1 мл №10 (Phenylephrine), Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі (Dopamine), Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0,25 мг/мл, по 1 мл (Digoxin))
- ID: UA-2026-08-20-013789-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30151480
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція (Лазикс Нео р-н д/ін. 10мг/мл амп. 2мл №10 (Fur...×-
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція (Лазикс Нео р-н д/ін. 10мг/мл амп. 2мл №10 (Furosemide), АМІНАЗИН розчин для ін'єкцій, 25 мг/мл по 2 мл в ампулі №10 (Chlorpromazine), Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл (Corglycon), Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл (Prednisolone), Глюкози розчин для інфузій 5 % по 250 мл (Glucose), НІТРОГЛІЦЕРИН таблетки сублінгвальні по 0,5 мг, по 40 таблеток у контейнері, по 1 контейнеру в пачці з картону (Glyceryl trinitrate), Анальгін р-н д/ін. 500мг/мл амп. 2мл №10 (Metamizole sodium), Норадреналіну тартрат Агетан конц. д/р-ну д/інф. 2мг/мл амп. 4мл №10 (Norepinephrine), РЕОПОЛІГЛЮКІН розчин для інфузій по 200 мл у пляшках (Dextran), Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула (Epinephrine), Еуфілін, розчин для ін’єкцій 20 мг/мл по 5мл №10 (Theophylline), ДИМЕДРОЛ розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл в ампулі, по 10 ампул у коробці (Diphenhydramine), Кальцію хлорид розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл 10мл (Calcium chloride), Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл (Atropine), Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл (Heparin), Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл (Thiosulfate), Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл (Dexamethasone)
- ID: UA-2026-08-20-013778-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30151469
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) – 33690000 –3 Лікарські засоби різні (Реактиви для аналізатора глюкози т...×-
ДК 021:2015 (CPV) – 33690000 –3 Лікарські засоби різні (Реактиви для аналізатора глюкози та лактату (Biosen C-Line))
- ID: UA-2026-08-20-013741-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30151431
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція (Дибазол-Дарниця р-н д/ін. 10мг/мл амп. 1мл №10...×-
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція (Дибазол-Дарниця р-н д/ін. 10мг/мл амп. 1мл №10 (Bendazol), Клонідин розчин для ін'єкцій, 0,1 мг/мл (Clonidine), Мезатон розчин для ін'єкцій 10 мг/мл в ампулах по 1 мл №10 (Phenylephrine), Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі (Dopamine), Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0,25 мг/мл, по 1 мл (Digoxin)).
- ID: UA-2026-08-13-013078-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30083017
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція (Лазикс Нео р-н д/ін. 10мг/мл амп. 2мл №10 (Fur...×-
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція (Лазикс Нео р-н д/ін. 10мг/мл амп. 2мл №10 (Furosemide), АМІНАЗИН розчин для ін'єкцій, 25 мг/мл по 2 мл в ампулі №10 (Chlorpromazine), Корглікон розчин для ін'єкцій, 0,6 мг/мл, по 1 мл (Corglycon), Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл (Prednisolone), Глюкози розчин для інфузій 5 % по 250 мл (Glucose), НІТРОГЛІЦЕРИН таблетки сублінгвальні по 0,5 мг, по 40 таблеток у контейнері, по 1 контейнеру в пачці з картону (Glyceryl trinitrate), Анальгін р-н д/ін. 500мг/мл амп. 2мл №10 (Metamizole sodium), Норадреналіну тартрат Агетан конц. д/р-ну д/інф. 2мг/мл амп. 4мл №10 (Norepinephrine), РЕОПОЛІГЛЮКІН розчин для інфузій по 200 мл у пляшках (Dextran), Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула (Epinephrine), Еуфілін, розчин для ін’єкцій 20 мг/мл по 5мл №10 (Theophylline), ДИМЕДРОЛ розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл в ампулі, по 10 ампул у коробці (Diphenhydramine), Кальцію хлорид розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл 10мл (Calcium chloride), Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл (Atropine), Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл (Heparin), Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл (Thiosulfate), Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл (Dexamethasone)
- ID: UA-2026-08-13-013026-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082963
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-02-27-005038-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28450357
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) –Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-02-24-003253-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28404467
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) – 33690000 –3 Лікарські засоби різні Лот № 1 - Реактиви для аналізатора...×-
ДК 021:2015 (CPV) – 33690000 –3 Лікарські засоби різні Лот № 1 - Реактиви для аналізатора глюкози та лактату (Biosen C-Line) Лот № 2 - Лабораторні реактиви
- ID: UA-2025-10-31-009815-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26963568
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33690000-3 – Лікарські засоби різні (ГЕМОГЛОБІН-2000 мл, КАЛІБРАТОР ГЕМОГЛОБ...×-
ДК 021:2015 – 33690000-3 – Лікарські засоби різні (ГЕМОГЛОБІН-2000 мл, КАЛІБРАТОР ГЕМОГЛОБІНУ- 150 г/л)
- ID: UA-2024-05-20-011875-a
- Дата створення : 20.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21606151
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Реактиви для аналізатора глюкози та лак...×-
ДК 021:2015 – 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Реактиви для аналізатора глюкози та лактату (Biosen C-Line))
- ID: UA-2024-05-16-011983-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21581668
Комунальне некомерційне підприємство "Бериславська центральна районна лікарня" Бериславської міської ради ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 (CPV) - 33600000 – 6 Фармацевтична продукція (ТЕТАТОКС, вакцина для профілакти...×-
ДК 021:2015 (CPV) - 33600000 – 6 Фармацевтична продукція (ТЕТАТОКС, вакцина для профілактики правця)
- ID: UA-2023-09-29-010736-a
- Дата створення : 29.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19137630
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРИСЛАВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" БЕРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) - 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Реактиви для аналізатора глюкози...×-
ДК 021:2015 (CPV) - 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Реактиви для аналізатора глюкози та лактату (Biosen C-Line))
- ID: UA-2023-08-01-008258-a
- Дата створення : 01.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18553546
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРИСЛАВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" БЕРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) - 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Реактиви для визначення груп кров...×-
ДК 021:2015 (CPV) - 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Реактиви для визначення груп крові та резус-фактора)
- ID: UA-2023-04-18-009624-a
- Дата створення : 18.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17523070
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРИСЛАВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" БЕРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) - 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Лот № 1 – Реактиви для гематологі...×-
ДК 021:2015 (CPV) - 33690000-3 – Лікарські засоби різні (Лот № 1 – Реактиви для гематологічного аналізатора НТ (MICRO CC - 20 Plus), Лот № 2 – Реактиви для коагулометра НТI TS-4000, Лот № 3 - Тест смужки для аналізатора сечі, Лот № 4 – Реагенти для біохімічних досліджень, Лот № 5 - Тести контролю, Лот № 6 - Лабораторні реактиви)
- ID: UA-2023-03-27-006632-a
- Дата створення : 27.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17343525
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРИСЛАВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" БЕРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) - 33600000 – 6 Фармацевтична продукція (Лот – №1 Імуноглобулін антирабіч...×-
ДК 021:2015 (CPV) - 33600000 – 6 Фармацевтична продукція (Лот – №1 Імуноглобулін антирабічний, Індіраб вакцина антирабічна очищена, інактивована, Лот – №2 Анатоксин правцевий)
- ID: UA-2023-03-17-010421-a
- Дата створення : 17.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17272907
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРИСЛАВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ" БЕРИСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 02003913ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -