-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 33600000-6 — Фармацевтична продукція ( CPV ) ( MHH :Propofol, Propofol, Prop...×-
ДК 021:2015 : 33600000-6 — Фармацевтична продукція ( CPV ) ( MHH :Propofol, Propofol, Propofol )
- ID: UA-2026-08-28-007275-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30226705
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 07:00)
-
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 — Фармацевтична продукція ( CPV ) ( MHH :Remifentanil)- ID: UA-2026-08-28-001833-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30221317
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 07:00)
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захво...×-
ДК 021:2015 – 33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття ( CPV ) ( MHH : Propofol, Diatrizoic acid, Iohexol )
- ID: UA-2026-07-31-006926-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29964915
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захво...×-
ДК 021:2015 – 33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття ( CPV ) ( MHH : Propofol, Diatrizoic acid, Iohexol )
- ID: UA-2026-07-30-006963-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29953770
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33660000-4 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуттяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція ( CPV ) ( MHH : Formoterol and budesoni...×-
ДК 021:2015 – 33600000-6 – Фармацевтична продукція ( CPV ) ( MHH : Formoterol and budesonide; Theophylline, combinations excl. Psycholeptics; Tranexamic acid )
- ID: UA-2026-07-23-006694-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29892707
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 33670000-7 - Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи ( CPV )...×-
ДК 021:2015 : 33670000-7 - Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи ( CPV ) ( MHH : Salbutamol )
- ID: UA-2026-07-20-007681-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29857745
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 : 33610000-9 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового т...×-
ДК 021:2015 : 33610000-9 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин ( CPV ) ( MHH : Lactulose )
- ID: UA-2026-07-20-006081-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29856136
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Лабораторні реактиви: НК 024:2023...×-
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Лабораторні реактиви: НК 024:2023: 52695 - Набір для визначення групи крові системи АВО IVD (діагностика in vitro), реакція аглютинації; НК 031:2024: W0103030901 КОМБІНОВАНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ + РЕЗУС D. НК 024:2023: 52718 - Сольовий розчин низької йонної сили IVD (діагностика in vitro), імуногематоло-гічний реагент; НК 031:2024: W0103030306 РОЗЧИНАМИ НИЗЬКОЇ ІОННОЇ СИЛИ (LISS), ПЕГ))
- ID: UA-2026-07-20-004531-a
- Дата створення : 20.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29854589
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021 : 2015 : 33650000-1 - Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування,...×-
ДК 021 : 2015 : 33650000-1 - Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори ( CPV )( MHH : Tobramycin )
- ID: UA-2026-07-17-008099-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29846131
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33690000-3 - Лікарські засоби різні ( CPV ) ( MHH : Amino acids )- ID: UA-2026-07-17-002977-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29841022
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Реагенти та витратні матеріали: Н...×-
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Реагенти та витратні матеріали: НК 024:2023: 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; НК 031:2024: W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ. НК 024:2023: 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; НК 031:2024: W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ. НК 024:2023: 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; НК 031:2024: W0103010599 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ. НК 024:2023: 55866 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал; НК 031:2024: W0103010506 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РЕТИКУЛОЦИТІВ.НК 024:2023: 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи; НК 031:2024: W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ). НК 024:2023: 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro ); НК 031:2024: W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ).НК 024:2023: 55855 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), реагент; НК 031:2024: W0103010301 КОНТРАСТНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ / ЦИТОЛОГІЇ; НК 024:2023: 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro ); НК 031:2024:W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ); НК 024:2023: 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи; НК 031:2024:W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ). НК 024:2023: 55855 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro ), реагент; НК 031:2024: W0103010301 КОНТРАСТНІ РЕЧОВИНИ ДЛЯ ГІСТОЛОГІЇ / ЦИТОЛОГІЇ. НК 024:2023: 55973 Швидкість осідання еритроцитів (ШОЕ) IVD (діагностика in vitro ), реагент; НК 031:2024: W0103010199 РЕАКТИВИ ДЛЯ (АВТОМАТИЗОВАНОГО) ГЕМАТОЛОГІЧНОГО АНАЛІЗАТОРА – ІНШЕ. НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; НК 031:2024: W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ). НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем; НК 031:2024: W0103010105 CBC-РЕАКТИВИ (РОЗЧИНИ ДЛЯ ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ))
- ID: UA-2026-06-04-005471-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29435652
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція ( CPV ) ( MHH : Iron, parenteral prepara...×-
ДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція ( CPV ) ( MHH : Iron, parenteral preparations, Dexmedetomidine, Ropivacaine, Dexketoprofen, Methoxyflurane, Enoxaparin, Ropivacaine, Electrolytes in combination with other drugs, Cefoperazone and beta-lactamase inhibitor )
- ID: UA-2026-05-29-007195-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29383883
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Витратні матеріали для наборів ре...×-
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Витратні матеріали для наборів реагентів|реагентів (закрита система): Пробірка для зразків, Сумісність із обладнанням: Cobas, Форма випуску: Упаковка, Марка приладу(аналізатору): Сobas e 411, Кількість штук в пакуванні: 5000 штука: НК 024:2023: 62225 - Місткість для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W050301020102 - АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ, ПЛАСТИКОВІ ТРУБКИ БЕЗ ДОБАВОК; Витратні матеріали для наборів реагентів|реагентів (закрита система): Наконечник для аналізу, сумісний з обладнанням Cobas, форма випуску : Пакування, Марка приладу(аналізатору): Сobas e 411, Кількість штук в пакуванні: 3600: НК 024:2023: 63337 - Кінчик піпетки IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W0503020280 - ПІПЕТКИ, КІНЧИКИ – АКСЕСУАРИ; Витратні матеріали для наборів реагентів|реагентів (закрита система): Ковпачки, сумісний з обладнанням Cobas, форма випуску: Пакування, Марка приладу(аналізатору): Сobas e 411, Кількість штук в пакуванні: 3600 : НК 024:2023: 62225 - Місткість для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro), НК 031:2024: W050301020102 - АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ, ПЛАСТИКОВІ ТРУБКИ БЕЗ ДОБАВОК))
- ID: UA-2026-04-27-008818-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29039155
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Реагенти та витратні матеріали: Н...×-
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Реагенти та витратні матеріали: НК 024:2023: 53599 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010201 АЛЬБУМІН (КХ); НК 024:2023: 52925 Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010103 АЛАНІНАМІНОТРАНСФЕРАЗА; НК 024:2023: 52941 Загальна амілаза IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010107 АМІЛАЗА – ЗАГАЛЬНА; НК 024:2023: 52954 Загальна аспартатамінотрансфераз а (AST) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз/ НК 031:2024: W01010110 АСПАРТАТАМІНОТРАНСФЕРАЗА; НК 024:2023: 59073 Амілаза, ізоферменти IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз/ НК 031:2024: W01010108 ІЗОФЕРМЕНТИ АМІЛАЗИ; НК 024:2023: 52929 Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010105 ЛУЖНА ФОСФАТАЗА – ЗАГАЛЬНА; НК 024:2023: 59055 Бета-гемолітичний стрептокок А, антитіла до стрептолізину O IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз/ НК 031:2024: W01021104 АНТИСТРЕПТОЛІЗИН О (КІЛЬКІСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ); НК 024:2023: 53229 Загальний білірубін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз/ НК 031:2024: W01010203 БІЛІРУБІН; НК 024:2023: 53236 Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024W01010203 БІЛІРУБІН; НК 024:2023: 52875 Кальцій (Ca2+) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010303 КАЛЬЦІЙ; НК 024:2023: 52978 Дибукаїнове число холінестерази (відсоток інгібування) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз/ НК 031:2024: W01010111 ХОЛІНЕСТЕРАЗА; НК 024:2023: 53362 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010205 ХОЛЕСТЕРИН; НК 024:2023: 53252 Креатинін IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010207 КРЕАТИНІН; НК 024:2023: 52996 Серцевий ізофермент креатинкінази IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010114 КРЕАТИНКІНАЗА – MB АКТИВНІСТЬ (КХ); НК 024:2023: 53705 C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/турбід иметричний аналіз/ НК 031:2024: W01021109 С-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК; НК 024:2023: 53030 Гама- глутамілтрансфераза (ГГТ) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010116 ГАММА ГЛУТАМІЛТРАНСФЕРАЗА; НК 024:2023: 53307 Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010213 ГЛЮКОЗА; НК 024:2023: 53393 Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010215 ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ; НК 024:2023: 54762 Залізо IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010216 ЗАЛІЗО (КХ); НК 024:2023: 53412 Холестерин ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010221 ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇДІВ НИЗЬКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, ВКЛЮЧНО З SD-LDL; НК 024:2023: 53111 Ліпаза IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010123 ЛІПАЗА; НК 024:2023: 52883 Магній (Mg2+) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010306 МАГНІЙ; НК 024:2023: 52891 Неорганічний фосфат (PO43-) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010307 НЕОРГАНІЧНИЙ ФОСФАТ / ФОСФОР; НК 024:2023: 55113 Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01021110 РЕВМАТОЇДНІ ФАКТОРИ; НК 024:2023: 53989 Загальний білок IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010230 ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК; НК 024:2023: 53462 Тригліцериди IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010231 ТРИГЛІЦЕРИДИ; НК 024:2023: 53908 Загальна залізозв’язувальна здатність (TIBC) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010217 ЗАЛІЗОЗВ’ЯЗУЮЧА ЗДАТНІСТЬ – ЗАГАЛЬНА (КХ); НК 024:2023: 53586 Сечова кислота IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010232 СЕЧОВА КИСЛОТА; НК 024:2023: 53590 Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01010204 СЕЧОВИНА/АЗОТ СЕЧОВИНИ В КРОВІ; НК 024:2023: 53316 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W0102060109 ГЛІКОЗИЛЬОВАНИЙ/ГЛІКОВАНИЙ ГЕМОГЛОБІН (ІХ); НК 024:2023: 47349 D-димер IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W0103020503 D-ДИМЕР; НК 024:2023: 59240 Хлоридний (Cl-) електрод IVD (діагностика in vitro ) / НК 031:2024: W0101070103 ХЛОРИД – ЕЛЕКТРОДИ; НК 024:2023: 52892 Калій (K+) IVD (діагностика in vitro ), набір, йон- селективні електроди/ НК 031:2024: W0101070106 КАЛІЙ – ЕЛЕКТРОДИ; НК 024:2023: 59249 Натрієвий електрод, IVD (діагностика in vitro ) / НК 031:2024: W0101070107 НАТРІЙ – ЕЛЕКТРОДИ; НК 024:2023: 59238 Іоноселективний електрод референтний розчин IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W0101070301 РЕФЕРЕНТНІ ЕЛЕКТРОДИ; НК 024:2023: 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0101050301 КАЛІБРАТОРИ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ); НК 024:2023: 53593 Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0102152203 СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ; НК 024:2023: 44694 Калібратор для визначення серцевого ізоферменту кератинкінази, IVD (діагностика in vitro ) / НК 031:2024: W0101050302 КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ); НК 024:2023: 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0102152203 СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ; НК 024:2023: 53356 Множинні ліпідні аналіти IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0101050301 КАЛІБРАТОРИ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ (КХ); НК 024:2023: 30505 Білок плазми крові IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0102152203 СТАНДАРТИ І КАЛІБРАТОРИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ; НК 024:2023: 54760 Залізо IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0101050302 КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ); НК 024:2023: 53315 Глікований гемоглобін (HbA1c) IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0102152003 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ; НК 024:2023: 47348 D-димер IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0103020701 КАЛІБРУВАЛЬНА ПЛАЗМА ДЛЯ ГЕМОСТАЗУ; НК 024:2023: 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал/ НК 031:2024: W0101050101 АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ); НК 024:2023: 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал/ НК 031:2024: W0101050101 АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ); НК 024:2023: 42231 Ревматоїдний чинник, контрольний матеріал, IVD (діагностика in vitro ) / НК 031:2024: W0102152010 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ РЕВМАТОЛОГІЇ; НК 024:2023: 44435 Контрольний матеріал для визначення глікованого гемоглобіну (HbA1c), IVD (діагностика in vitro ) / НК 031:2024: W0102152003 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ; НК 024:2023: 44435 Контрольний матеріал для визначення глікованого гемоглобіну (HbA1c), IVD (діагностика in vitro ) / НК 031:2024: W0102152003 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ СПЕЦИФІЧНИХ БІЛКІВ; НК 024:2023: 47347 D-димер IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал/ НК 031:2024: W0103020799 ТЕСТИ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ГЕМОСТАЗУ – ІНШЕ; НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 43674 Ізотонічний сольовий розчин, реагент, IVD (діагностика in vitro ) / НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 61165 Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro ) / НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 52981 Дибукаїновое число холінестерази (відсоток інгібування) IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro ) одноразового використання/ НК 031:2024: W0201010180 ХІМІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ – АПАРАТНІ АКСЕСУАРИ; НК 024:2023: 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0101050399 КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ (КЛІНІЧНА ХІМІЯ) – ІНШЕ; НК 024:2023: 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0101050399 КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ (КЛІНІЧНА ХІМІЯ) – ІНШЕ; НК 024:2023: 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0101070302 БУФЕРИ І РОЗЧИНИ ДЛЯ ЕЛЕКТРОДІВ З ЕЛЕКТРОЛІТАМИ; НК 024:2023: 47868 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), калібратор/ НК 031:2024: W0101050399 КАЛІБРАТОРИ І СТАНДАРТИ (КЛІНІЧНА ХІМІЯ) – ІНШЕ; НК 024:2023: 58237 Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro ), автоматичні/ напівавтоматичні системи/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro ) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ); НК 024:2023: 59238 Іоноселективний електрод референтний розчин IVD (діагностика in vitro ), реагент/ НК 031:2024: W01019001 БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ))
- ID: UA-2026-04-20-006131-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28963303
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Лабораторні реактиви: НК 024:2023...×-
ДК 021:2015 - 33690000-3 - Лікарські засоби різні (CPV) (Лабораторні реактиви: НК 024:2023: 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла/ НК 031:2024: W0103030199-АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ; НК 024:2023: 52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro ), антитіла/ НК 031:2024: W0103030199-АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ; НК 024:2023: 52647 Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro ), антитіла/ НК 031:2024: W0103030201-РЕЗУС D; НК 024:2023: 59085 Мікропротеїн IVD (діагностика in vitro ), набір,спектрофотометричний аналіз/ НК 031:2024: W0101060299 - АНАЛІЗ СЕЧІ – ІНШЕ; НК 024:2023: 30219 Множинні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал/ НК 031:2024: W010106020601- КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ; НК 024:2023: 51021 Бактерія Гелікобактер пілорі, загальні антитіла IVD (діагностика in vitro ), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ НК 031:2024: W0105010402 АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИТІЛ ДО H. PYLORI; НК 024:2023: 61032 Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання/ НК 031:2024: W0503010203АНАЛІЗИ ЗРАЗКІВ, ПЛАСТИКОВІ КЮВЕТКИ; НК 024:2023: 51819 Treponema pallidum regain antibody IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинації/ НК 031:2024: W0105010399- РЕАКТИВИ ДЛЯ СИФІЛІСУ – ІНШЕ; НК 024:2023: 51819 Treponema pallidum regain antibody IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинації/ НК 031:2024: W0105010399- РЕАКТИВИ ДЛЯ СИФІЛІСУ – ІНШЕ; НК 024:2023: 51815 Treponema pallidum, антитіла класу імуноглобулін G (IgG) та імуноглобулін M (IgM), набір, імуноферментний аналіз (ІФА)/ НК 031:2024: W0105010302 ВИЯВЛЕННЯ АНТИТІЛ ДО СИФІЛІСУ, ЗАГАЛЬНІ; НК 024:2023: 51819 Treponema pallidum regain antibody IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинації/ НК 031:2024: W0105010399- РЕАКТИВИ ДЛЯ СИФІЛІСУ – ІНШЕ; НК 024:2023: 52691 Стандартні еритроцити для перехресного визначення груп крові за системою AB0 IVD (діагностика in vitro ), набір, реакція аглютинації/ НК 031:2024: W0103030499-КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ; НК 024:2023: 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір/ НК 031:2024: W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ ГЕМАТОЛОГІЧНЕ ФАРБУВАННЯ ЗРАЗКІВ ДЛЯ МІКРОСКОПІЇ-ІНШЕ; НК 024:2023: 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro) / НК 031:2024: W0104010804- БАРВНИКИ; НК 024:2023: 32430 Набір для визначення концентрації гемоглобіну ціанметгемоглобіновим методом/ НК 031:2024: W0103010601 - ГЕМОГЛОБІН (HB); НК 024:2023: 43550 Фіксувальна рідина для мікроскопії, IVD (діагностика in vitro ) / НК 031:2024: W01030706- СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ЗАКЛЮ-ЧЕННЯ (ГІСТОЛО-ГІЯ/ЦИТОЛОГІЯ)).
- ID: UA-2026-04-17-007389-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28950733
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради ЄДРПОУ: 02001311ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -