-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реагенти та тест-системи до бактеріологічного аналізатора, поживні середовища, діагностичн...×-
Реагенти та тест-системи до бактеріологічного аналізатора, поживні середовища, діагностичні сироватки та диски для визначення чутливості до антибіотиків, код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-25-007566-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29326247
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: (Ethanol), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдино...×-
Лікарські засоби: (Ethanol), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-04-14-008537-a
- Дата створення : 14.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28911202
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактивів для імунологічних, цитологічних, загально-клінічних, серологічних, коагулометрич...×-
Реактивів для імунологічних, цитологічних, загально-клінічних, серологічних, коагулометричних досліджень код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-04-06-010115-a
- Дата створення : 06.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28836464
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви до гематологічних аналізаторів, аналізаторів електролітів та критичних станів ,...×-
Реактиви до гематологічних аналізаторів, аналізаторів електролітів та критичних станів , код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-04-02-002350-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28799773
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви до біохімічного автоматичного аналізатора , код 33690000-3 - Лікарські засоби рі...×-
Реактиви до біохімічного автоматичного аналізатора , код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-03-30-006613-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28765250
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви до біохімічних аналізаторів та набори для визначення показників у біохімічних рід...×-
Реактиви до біохімічних аналізаторів та набори для визначення показників у біохімічних рідинах, код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-03-26-010034-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28740314
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реактиви до хемілюмінесцентного імунологічного аналізатора (ІХЛА) та для імуноферментних д...×-
Реактиви до хемілюмінесцентного імунологічного аналізатора (ІХЛА) та для імуноферментних досліджень (ІФА), код 33690000-3 - Лікарські засоби різні (33696000-5 - Реактиви та контрастні речовини) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-03-24-007600-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28707439
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: (Dapagliflozin), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015...×-
Лікарські засоби: (Dapagliflozin), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-25-001169-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28418305
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: (Metamizole sodium), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:...×-
Лікарські засоби: (Metamizole sodium), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-24-010297-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28411495
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: (Methylprednisolone, Prednisolone), код 33600000-6 - Фармацевтична проду...×-
Лікарські засоби: (Methylprednisolone, Prednisolone), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-24-008761-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28409990
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: (Digoxin, Phenylephrine, Verapamil, Dopamine), код 33600000-6 - Фармацев...×-
Лікарські засоби: (Digoxin, Phenylephrine, Verapamil, Dopamine), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-24-007362-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28408586
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: (ампульні, таблітовані, розчини, краплі та мазі)- ID: UA-2026-02-23-013593-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28398815
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: (Dexamethasone, Epinephrine, Diclofenac, Amiodarone, Metoclopramide, Thi...×-
Лікарські засоби: (Dexamethasone, Epinephrine, Diclofenac, Amiodarone, Metoclopramide, Thiosulfate, Drotaverine, Furosemide, Cyanocobalamin, Heparin, Glucose, Lidocaine, Gentamicin, Calcium folinate, Prednisolone, Amikacin, Atropine, Hydrocortisone, Meropenem, Neostigmine, Nadroparin), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-10-013111-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28253956
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: Калію хлорид концентрат для розчину для інфузій, 75 мг/мл (Potassium chl...×-
Лікарські засоби: Калію хлорид концентрат для розчину для інфузій, 75 мг/мл (Potassium chloride), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-01-16-009068-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27937908
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби: (Metamizole sodium, Enoxaparin, Theophylline, Acetylcysteine, Magnesium...×-
Лікарські засоби: (Metamizole sodium, Enoxaparin, Theophylline, Acetylcysteine, Magnesium sulfate, Ondansetron, Tranexamic acid, Ceftriaxone, Vancomycin, Cefotaxime, Ceftazidime, Omeprazole, Calcium gluconate, Cefepime, Cefazolin), код 33600000-6 - Фармацевтична продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-01-16-005690-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27934510
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -