-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4м...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг; Надропарин, розчин для ін'єкцій, 9500 МО анти-Ха/мл, по 0,3 мл; Бісопролол таблетки по 5 мг; Левофлоксацин, таблетки по 500 мг; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 8 мл; Ацетилсаліцилова кислота таблетки по 150 мг; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Амброксол,розчин для ін'єкцій/інфузій 7,5 мг/мл, по 2мл; Ізосорбід, концентрат/розчин, 1 мг/мл, по 10 мл; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 10 мл; Цефіксим таблетки/капсули по 400 мг; Бупівакаїн, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 5 мл)
- ID: UA-2026-07-14-003382-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29806331
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4м...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг; Надропарин, розчин для ін'єкцій, 9500 МО анти-Ха/мл, по 0,3 мл; Бісопролол таблетки по 5 мг; Левофлоксацин, таблетки по 500 мг; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл; Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 8 мл; Ацетилсаліцилова кислота таблетки по 150 мг; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Амброксол,розчин для ін'єкцій/інфузій 7,5 мг/мл, по 2мл; Ізосорбід, концентрат/розчин, 1 мг/мл, по 10 мл; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 10 мл; Цефіксим таблетки/капсули по 400 мг)
- ID: UA-2026-06-25-012512-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29656373
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл; Дигоксін, розчин для ін'єкцій, 0,25 мг/мл, по 1 мл)
- ID: UA-2026-06-25-012030-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655895
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Еноксапарин натрію, розчин для ін'є...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,2 мл; Калію хлорид розчин для інфузій/концентрат для розчину для інфузій 75 мг/мл по 20 мл; Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 10 мл; Омепразол 40 мг флакон; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Цефтазидим,порошок для ін'єкцій 1,0 гр)
- ID: UA-2026-06-25-011198-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655059
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Калію хлорид концентрат для розчину для...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Калію хлорид концентрат для розчину для інфузій, 75 мг/мл по 10 мл)
- ID: UA-2026-06-11-012524-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29514167
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл)
- ID: UA-2026-06-11-012166-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29513812
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-05-27-005731-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29354578
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Цефазолін,порошок для ін'єкцій по...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл)
- ID: UA-2026-05-19-002519-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29263199
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-04-08-002494-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28858004
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл; Калі...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 5 мл; Панкреатин, Ліполітичних ОД : 8000; Вісмуту субцитрат капсули/таблетки по 120 мг; Домперидон таблетки, пролонгованої дії, по 30 мг; Мебеверин, капсули/таблетки, по 200 мг; Лідокаїн, спрей, 10 %, по 38 г; Ніфуроксазид суспензія оральна 200 мг/5 мл по 90 мл; Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 20 мг; Урапідил розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 5 мл; Толперизону гідрохлориду/лідокаїну гідрохлориду розчин для ін'єкцій 100мг/2,5 мг/мл по 1мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Ізосорбід, таблетки, по 10 мг)
- ID: UA-2026-03-31-004891-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28776079
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Фентаніл, розчин для ін'єкцій, 0,0...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Фентаніл, розчин для ін'єкцій, 0,05 мг/мл, по 2 мл; Кетамін, розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл; Діазепам, розчин для ін`єкцій, 5 мг/мл по 2 мл)
- ID: UA-2026-03-30-009450-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28768095
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)- ID: UA-2026-03-24-012209-a
- Дата створення : 24.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28712015
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Апротинін, розчин для ін'єкцій, 10...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Апротинін, розчин для ін'єкцій, 10 000 КІО/мл, по 5 мл)
- ID: UA-2026-03-18-010756-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28648275
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл; Калі...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Амброксол сироп, 15 мг/5 мл 100 мл; Калію аспарагінат/Магнію аспарагінат розчин для ін'єкцій по 5 мл; Панкреатин, Ліполітичних ОД : 8000; Вісмуту субцитрат капсули/таблетки по 120 мг; Домперидон таблетки, пролонгованої дії, по 30 мг; Мебеверин, капсули/таблетки, по 200 мг; Лідокаїн, спрей, 10 %, по 38 г; Ніфуроксазид суспензія оральна 200 мг/5 мл по 90 мл; Лекарнідипін, вкриті плівковою оболонкою по 20 мг; Урапідил розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 5 мл; Толперизону гідрохлориду/лідокаїну гідрохлориду розчин для ін'єкцій 100мг/2,5 мг/мл по 1мл; Кетопрофен розчин для ін'єкцій по 50 мг/мл; Ізосорбід, таблетки, по 10 мг)
- ID: UA-2026-03-18-010135-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28647638
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Амброксол таблетки по 30 мг; Хлоропірамі...×-
ДК 021:2015 33600000-6 – Фармацевтична продукція (Амброксол таблетки по 30 мг; Хлоропірамін, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 1 мл; Амброксол,розчин для ін'єкцій/інфузій 7,5 мг/мл, по 2мл; Пантопразол таблетки по 40 мг; Тіаміну хлорид (вітамін В1), розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл, по 1 мл; Дротаверин таблетки 40 мг; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Папаверин, розчин для ін'єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Кеторолак розчин для ін’єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл; Декскетопрофен розчин для ін'єкцій 25 мг/ мл по 2 мл; Спазмолітичні засоби в комбінації з анальгетиками таблетки)
- ID: UA-2026-03-18-006930-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28644429
Комунальне некомерційне підприємство «Доманівська багатопрофільна лікарня» Доманівської селищної ради ЄДРПОУ: 01998420ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -