-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл (Sodium chloride); Амоксицилін/клавулано...×-
Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл (Sodium chloride); Амоксицилін/клавуланова кислота таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг (Amoxicillin and beta-lactamase inhibitor); Омепразол капсули по 20 мг (Omeprazole); Омепразол капсули по 40 мг (Omeprazole); Спіронолактон таблетки/капсули по 25мг (Spironolactone); Спіронолактон таблетки/капсули по 50 мг (Spironolactone); Дротаверин розчин для ін'єкцій 20 мг/мл, по 2 мл в ампулі (Drotaverine); Натрію тіосульфат розчин для ін'єкцій 300мг/мл 5мл (Thiosulfate); Сена таблетки, 70 мг (Senna glycosides); Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг (Acetylsalicylic acid); Спирт етиловий 70% 100 мл. (Ethanol); Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл (Magnesium sulfate); Аскорбінова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 2 мл (Ascorbic acid (vit C)); Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг (Loperamide); Рінгера розчин для інфузій по 200 мл (Electrolytes); Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл (Hydrogen peroxide); Хлорамфенікол/метилурацил мазь 7,5 мг/40 мг по 40 г (Comb drug); Офлоксацин краплі очні 3 мг/мл по 5 мл флакон (Ofloxacin); Декаметоксин краплі вушні 0,5 мг/мл, по 5 мл (Decamethoxine); Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл (Diclofenac); Цефепім, порошок для ін'єкцій 1,0 (Cefepime); Цефотаксим, порошок для ін'єкцій по 1 г (Cefotaxime); Дексаметазон, розчин для ін'єкцій 4мг/мл (Dexamethasone); Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл (Chlorhexidine); Преднізолон, розчин для ін'єкцій, 30 мг/мл, по 1 мл (Prednisolone); Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл (Glucose); Неостигмін, розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл (Neostigmine); Пентоксифілін, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 5 мл (Pentoxifylline); Теофілін розчин для для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл (Theophylline)
- ID: UA-2026-07-29-007677-a
- Дата створення : 29.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29942896
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Симвастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг; Гідрохлортіазид таблетки по 25 мг...×-
Симвастатин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 20 мг; Гідрохлортіазид таблетки по 25 мг; Атропіну сульфат розчин для ін'єкцій 1 мг/1 мл, в ампулі 1 мл; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Карведидол таблетки по 12,5 мг; Фуросемід, таблетки, по 40 мг; Будесонід, суспензія для розпилення, 0,5 мг/мл, по 2 мл; Омепразол 40 мг флакон; Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл; Магнію сульфат, розчин для ін'єкцій, 250 мг/мл, по 5 мл; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г; Прегабалін, капсули, по 75 мг; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Метамізолу натрію 500 мг/мл пітофенону гідрохлориду 2 мг/мл фенпіверинію броміду 0,02 мг/мл, розчин для ін'єкцій, по 5 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Ацетилцистеїн таблетки по 200 мг; Ацетилцистеїн, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл, по 3 мл; Платифілін розчин для ін'єкцій, 2 мг/мл, по 1 мл; Цефепім,порошок для ін'єкцій 1,0; Амітриптилін таблетки по 25 мг; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Амоксицилін і клавуланова кислота, порошок для ін'єкцій/інфузій 1,2 гр; Лоперамід таблетки/капсули по 2 мг; Лізиноприл таблетки по 10 мг
- ID: UA-2026-06-11-011621-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29513259
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл- ID: UA-2026-06-11-009500-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29511145
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гідазепам таблетки по 20 мг- ID: UA-2026-06-11-008880-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510526
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
витратні матеріали до аналізатора електролітів GE300: Електролітний реагент DS-I (No 3), С...×-
витратні матеріали до аналізатора електролітів GE300: Електролітний реагент DS-I (No 3), Стандарт А, Стандарт В, 390/160мл (НК 024:2023 - 52861 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD діагностика in vitro ), реагент; НК 031:2024 W0201040285 – СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Очищуючий розчин, 250 мл (НК 024:2023 – 63377 — Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0201040285 – СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Розчин для активації електродів з ПВХ, 50 мл (НК 024:2023 – 52861 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD діагностика in vitro), реагент; НК 031:2024 W0201040285 – СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Депротеїнізуючий розчин, 50 мл (НК 024:2023 – 63377 — Засіб для очищення приладу/аналізатора IVD (діагностика in vitro); НК 031:2024 W0201040285 – СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Електролітний реагент DS-ISE, розчин для наповнення ISE, 10 мл (НК 024:2023 – 52861 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD діагностика in vitro ), реагент; НК 031:2024 W0201040285 – СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ); Електролітний реагент DS-Ref, референтний розчин для наповнення, 10 мл (НК 024:2023 - 52861 — Множинні аналіти газів крові/гемоксиметрія/електроліти IVD діагностика in vitro ), реагент; НК 031:2024 W0201040285 – СПЕЦІАЛІЗОВАНІ АНАЛІЗАТОРИ ГАЗІВ КРОВІ / ЕЛЕКТРОЛІТІВ – ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ)
- ID: UA-2026-06-02-010353-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29411655
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ніфедипін, краплі оральні 2%, флакон по 5 мл; Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/...×-
Ніфедипін, краплі оральні 2%, флакон по 5 мл; Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл
- ID: UA-2026-05-08-000401-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29158079
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Метамізол натрію, розчин для і...×-
Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Ібупрофен суспензія оральна 200 мг/5 мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл; Дексаметазон, розчин для ін'єкцій 4мг/мл по 1 мл; Спирт етиловий 96% 100 мл; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг; Лізиноприл таблетки по 10 мг; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл по 3 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл; Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг
- ID: UA-2026-05-07-012305-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29154613
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сибазон, розчин для ін’єкцій, 5 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-05-07-011508-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29153824
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ніфедипін, краплі оральні 2%, флакон по 5 мл; Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/...×-
Ніфедипін, краплі оральні 2%, флакон по 5 мл; Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл
- ID: UA-2026-05-04-010112-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29107655
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Метамізол натрію, розчин для і...×-
Аміак, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 40 мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула; Ібупрофен суспензія оральна 200 мг/5 мл 100 мл; Натрію хлорид, розчин для ін'єкцій, 9 мг/мл, по 5 мл; Вугілля активоване таблетки/капсули по 250 мг; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 200 мл; Натрію хлорид, розчин для інфузій, 9 мг/мл 100 мл; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл; Дексаметазон, розчин для ін'єкцій 4мг/мл по 1 мл; Спирт етиловий 96% 100 мл; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Ацетилсаліцилова кислота талетки по 500 мг; Лізиноприл таблетки по 10 мг; Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл по 3 мл; Хлоргексидин, розчин для зовнішнього застосування 0,05 % по 100 мл; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Перекис водню, розчин, 3%, по 100 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл; Ібупрофен таблетки/капсули по 200 мг; Сальбутамол, інгаляція під тиском, 100 мкг/доза, по 200 доз; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл; Транексамова кислота розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг
- ID: UA-2026-05-04-009437-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29106960
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сибазон, розчин для ін’єкцій, 5 мг/мл по 2 мл- ID: UA-2026-05-04-008483-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29106026
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Амітриптилін таблетки по 25 мг; Еноксапарин натрі...×-
Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл; Амітриптилін таблетки по 25 мг; Еноксапарин натрію, розчин для ін'єкцій, 10000 анти-Ха МО/мл, по 0,4 мл; Лідокаїн, розчин для ін`єкцій, 20 мг/мл, по 2 мл; Дексаметазон,розчин для ін'єкцій 4мг/мл; Метамізол натрію, розчин для ін`єкцій, 500 мг/мл, 2 мл; Ціанокобаламін (вітамін В12), розчин для ін'єкцій, 0,5 мг/мл, по 1 мл; Ондансетрон розчин для ін'єкцій 2 мг/мл по 2 мл; Парацетамол розчин для інфузій 10мг/мл 100 мл; Цефепім, порошок для ін'єкцій 1,0; Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл; Спіронолактон таблетки/капсули по 25мг; Бісопролол таблетки по 5 мг; Ацетилсаліцилова кислота таблетки 75 мг; Аміодарон, розчин для ін’єкцій, 50 мг/мл, по 3 мл
- ID: UA-2026-04-29-010672-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29070167
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лізиноприл, таблетки по 10 мг; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл; Ібупрофен, таблетки/к...×-
Лізиноприл, таблетки по 10 мг; Рінгера розчин для інфузій по 200 мл; Ібупрофен, таблетки/капсули по 400 мг; Ібупрофен, таблетки/капсули по 200 мг; Метронідазол, розчин для інфузій, 5 мг/мл по 100 мл; Рисперидон, розчин оральний, 1 мг/мл, по 30 мл; Рисперидон, таблетки, по 2 мг; Ацетилцистеїн, таблетки по 200 мг; Глюкози розчин для інфузій 5 % по 200 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 100 мл; Повідон-йод, розчин для зовнішнього застосування, 10 %, по 1000 мл; Корвалмент, капсули по 100 мг; Омепразол, капсули по 20 мг; Омепразол, капсули по 40 мг; Амоксицилін/клавуланова кислота, таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 875 мг/125 мг; Теофілін, розчин для для ін'єкцій, 20 мг/мл по 5 мл; Транексамова кислота, розчин для ін'єкцій, 100 мг/мл по 5 мл; Гепарин натрію, розчин для ін'єкцій, 5000 МО/мл, по 5 мл; Перекис водню, розчин 3%, по 100 мл; Спирт етиловий 96% 100 мл; Метопролол, таблетки по 50 мг; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Лоратадин, таблетки по 10 мг; Каптоприл, таблетки, по 25 мг; Корвалол, краплі оральні розчин 25 мл; Амлодипін, таблетки по 10 мг; Нітрогліцерин, таблетки сублінгвальні, по 0,5 мг; Ніфедипін, краплі оральні 2% флакон по 25 мл; Препарат желатину 40 г/1000 мл, розчин для інфузій по 500 мл
- ID: UA-2026-03-17-006525-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28628249
ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Загальний протеїн 30 для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY; Гама-глутаміл...×-
Загальний протеїн 30 для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY; Гама-глутамілтрансфераза 30 (для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY); Сечова кислота 30 зі стандартом (для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY); Контрольна сироватка норм(для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY); Тригліцериди 30 (до CORMEY); Ділюент 20 л для MEDMAY MC-3600 Аналізатор Гематологічний; Концентрований очищувач для MEDMAY MC-3600 ( 100мл); Очищувач (1000мл) для гематологічного аналізатора MEDMAY MC-3600; Лізуючий розчин для MEDMAY MC-3600 Лізер 500мл; Реагент ПЧ Біо-Ксель протромбіновий час плюс 1881:8100 (5шт*8мл); Контрольний матеріал CBC-3D, 2.0 мл, нормальний рівень; Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл класів IgG та IgM до Treponema pallidum; "АлАТ"- кін. набір для визначення активності аланін-амінотрансферази у сироватці крові 100 мл, СпЛ; "АсАТ"- кін. набір для визначення активності аспартатамінотрансферази у сироватці крові, 100, СпЛ; Сечовина-кін. СпЛ (100 визн.); Креатинін-кін. СпЛ (100 визн.); Латекс-тести: СРБ Спл200; Латекс-тести: РФ Спл200; Латекс-тести: АСЛо Спл200; Діагностичний моноклоальний реагент: анти-А; Діагностичний моноклоальний реагент: анти-В; Діагностичний моноклоальний реагент: анти-Д; Діагностикум РПГА Анти-Люіс; Кардіоліпіновий антиген для РМП (VDRL); Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл гепатиту С (96 досліджень); Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл гепатиту HBsAg (96 досліджень); Метиленовий блакитний розчинний 0,1 кг; Забарвлення за Грамом
- ID: UA-2026-03-12-011254-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28588558
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Загальний протеїн 30 для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY; Гама-глутаміл...×-
Загальний протеїн 30 для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY; Гама-глутамілтрансфераза 30 (для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY); Сечова кислота 30 зі стандартом (для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY); Контрольна сироватка норм(для біохімічного напівавтоматичного аналізатора CORMEY); Тригліцериди 30 (до CORMEY); Ділюент 20 л для MEDMAY MC-3600 Аналізатор Гематологічний; Концентрований очищувач для MEDMAY MC-3600 ( 100мл); Очищувач (1000мл) для гематологічного аналізатора MEDMAY MC-3600; Лізуючий розчин для MEDMAY MC-3600 Лізер 500мл; Реагент ПЧ Біо-Ксель протромбіновий час плюс 1881:8100 (5шт*8мл); Контрольний матеріал CBC-3D, 2.0 мл, нормальний рівень; Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл класів IgG та IgM до Treponema pallidum; "АлАТ"- кін. набір для визначення активності аланін-амінотрансферази у сироватці крові 100 мл, СпЛ; "АсАТ"- кін. набір для визначення активності аспартатамінотрансферази у сироватці крові, 100, СпЛ; Сечовина-кін. СпЛ (100 визн.); Креатинін-кін. СпЛ (100 визн.); Латекс-тести: СРБ Спл200; Латекс-тести: РФ Спл200; Латекс-тести: АСЛо Спл200; Діагностичний моноклоальний реагент: анти-А; Діагностичний моноклоальний реагент: анти-В; Діагностичний моноклоальний реагент: анти-Д; Діагностикум РПГА Анти-Люіс; Кардіоліпіновий антиген для РМП (VDRL); Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл гепатиту С (96 досліджень); Тест-система імуноферментна для виявлення антитіл гепатиту HBsAg (96 досліджень); Метиленовий блакитний розчинний 0,1 кг; Забарвлення за Грамом
- ID: UA-2026-03-03-009342-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28482558
ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -