-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-12-002647-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30059715
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-12-002580-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30059650
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-12-002506-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30059590
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'є...×-
Фуросемід, розчин для ін'єкцій, 10мг/мл, по 2 мл, Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл, Епінефрин 1.82 мг/мл, розчин для ін'єкцій, ампула, Дексаметазон, розчин для ін'єкцій 4мг/мл, Окситоцин, розчин для ін'єкцій 5 МО/мл, Цефотаксим, порошок для ін'єкцій по 1 г, Цефуроксим, порошок для ін'єкцій 1500 мг, Цефтриаксон, порошок для ін'єкцій по 1 г, Диклофенак розчин для ін`єкцій 25 мг/мл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-04-10-006412-a
- Дата створення : 10.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28889967
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл, Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл...×-
Пропофол, емульсія, 10 мг/мл, по 20 мл, Левофлоксацин розчин для інфузій, 5 мг/мл, 100 мл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-04-07-005560-a
- Дата створення : 07.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28846223
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацев...×-
Йогексол, розчин для ін'єкцій, 350 мг/мл, по 100 мл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-03-16-011100-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28617932
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл, Фенілефрину розчин для ін'єкці...×-
Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл, Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл, Метилдопа таблетки по 250 мг (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-03-11-007485-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28569429
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цефтриаксон, порошок для ін'єкцій по 1 г, Норадреналін, концентрат для розчину для ін...×-
Цефтриаксон, порошок для ін'єкцій по 1 г, Норадреналін, концентрат для розчину для інфузій, 2 мг/мл по 8 мл, Окситоцин,розчин для ін'єкцій 5 МО/мл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-03-09-011765-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28544034
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ривороксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг, Ривороксабан таблетки, вкриті...×-
Ривороксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 10 мг, Ривороксабан таблетки, вкриті плівковою оболонкою, по 20 мг (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-03-03-011928-a
- Дата створення : 03.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28485064
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г, Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г, О...×-
Цефотаксим,порошок для ін'єкцій по 1 г, Цефазолін,порошок для ін'єкцій по 1 г, Омепразол 40 мг флакон (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-02-27-007954-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28453252
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фітоменадіон, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармаце...×-
Фітоменадіон, розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл, по 1 мл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-02-26-005479-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28437062
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Окситоцин,розчин для ін'єкцій 5 МО/мл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукці...- ID: UA-2026-02-26-005000-a
- Дата створення : 26.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28436592
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл, Фенілефрину розчин для ін'єкці...×-
Верапаміл розчин для ін'єкцій, 2,5 мг/мл по 2 мл, Фенілефрину розчин для ін'єкцій, 10 мг/мл по 1 мл, Метилдопа таблетки по 250 мг (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)
- ID: UA-2026-02-25-013772-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28430850
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ампіцилін,порошок для ін'єкцій 1,0 (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція)- ID: UA-2026-02-24-015009-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28416158
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні (Розчин ізотонічний 5-Diff код...×-
ДК 021:2015: ДК 021:2015:33690000-3 Лікарські засоби різні (Розчин ізотонічний 5-Diff код за НК 024:2023 58237 - Буферний розчинник зразків IVD (діагностика in vitro), автоматичні/напівавтоматичні системи код за НК 031:2024 W0103010105 ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ), Лізуючий розчин WBC, код за НК 024:2023 61165- Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro), код за НК 031:2024 W01030101 РЕАКТИВИ ДЛЯ (АВТОМАТИЗОВАНОГО) ГЕМАТОЛОГІЧНОГО АНАЛІЗАТОРА, Лізуючий розчин HGB код за НК 024:2023 61165- Реагент для лізису клітин крові IVD (діагностика in vitro),код за НК 031:2024 W01030101 РЕАКТИВИ ДЛЯ (АВТОМАТИЗОВАНОГО) ГЕМАТОЛОГІЧНОГО АНАЛІЗАТОРА, Розчин для очистки код за НК 024:2023 59058 -Миючий / очищуючий розчин IVD (діагностика in vitro), для автоматизованих / полуавтоматізіванних систем, код за НК 031:2024 W0103010105 ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ), Розчин для промивання концентрований код за НК 024:2023 59058 Миючий / очищуючий розчин IVD (діагностика in vitro), для автоматизованих/ полуавтоматізіванних систем, код за НК 031:2024 W0103010105 ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПРОТОЧНІ РІДИНИ), Матеріал контролю гематологічний атестований багато параметричний Para 12 Plus (Норма), код за НК 024:2023 55866-Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, код за НК 031:2024 W01030105 Контрольні матеріали і калібратори для гематології, Набір реактивів «Загальний білок», HTI, код за НК 024:2023 61900- Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофото-метричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010230 Загальний білок, Набір реактивів «АЛаТ» , HTI, код за НК 024:2023 52923-Аланінамінотрансфераза (ALT) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010103 АЛАНІНАМІНОТРАНСФЕРАЗА, Набір реактивів «АСаТ», HTI, код за НК 024:2023 52954- Загальна аспартатамінотрансфераза (AST) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010110 АСПАРТАТАМІНОТРАНСФЕРАЗА, Набір реактивів «Креатинкіназа (КК)», HTI, код за НК 024:2023 53001 - Загальна креатинкіназа IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010114 КРЕАТИНКІНАЗА, Набір реактивів «Глюкоза» , HTI, код за НК 024:2023 53301-Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010213 ГЛЮКОЗА, Набір реактивів «Білірубін загальний» , HTI, код за НК 024:2023 63410 - Загальний / кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro) комплект, спектрофотометрія, код за НК 031:2024 W01010203 БІЛІРУБІН, Набір реактивів «Білірубін прямий» , HTI, код за НК 024:2023 63410 - Загальний / кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro) комплект, спектрофотометрія, код за НК 031:2024 W01010203 БІЛІРУБІН, Набір реактивів «Сечовина», HTI, код за НК 024:2023 53587 - Сечовина (Urea) IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз код за НК 031:2024 W01010204 СЕЧОВИНА/АЗОТ СЕЧОВИНИ В КРОВІ, Набір реактивів «Креатинін», HTI, код за НК 024:2023 53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010207 КРЕАТИНІН, Набір реактивів «Амілаза», HTI, код за НК 024:2023 52940 - Загальна амілаза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010107 АМІЛАЗА – ЗАГАЛЬНА, Набір реактивів «Тригліцериди», HTI, код за НК 024:2023 53460 - Тригліцериди IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз,код за НК 031:2024 W01010231 ТРИГЛІЦЕРИДИ, Набір реактивів «ГГТ», HTI, код за НК 024:2023 53027 - гама-глутамілтрансфераза (ГГТ)IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010116 ГАММА ГЛУТАМІЛТРАНСФЕРАЗА, Набір реактивів «Кальцій Арсеназо», HTI,код за НК 024:2023 45789-Кальцій (Ca2 +) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010303 КАЛЬЦІЙ, Набір реактивів «Калій» , HTI, код за НК 024:2023 63357 - Калій (K+) IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометрія ферментів, код за НК 031:2024 W01010308 КАЛІЙ, Набір реактивів «Сечова кислота» , HTI код за НК 024:2023 53583- Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010232 СЕЧОВА КИСЛОТА, Набір реактивів «Фосфотаза лужна», НТІ, код за НК 024:2023 52928 -Загальна лужна фосфатаза (ALP) IVD (діагностика in vitro ), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010105 ЛУЖНА ФОСФАТАЗА – ЗАГАЛЬНА, Набір реактивів «Холестерол», HTI, код за НК 024:2023 53359- Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010205 ХОЛЕСТЕРИН, Набір реагентів «Хімічний контроль», код за НК 024:2023 47869 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, код за НК 031:2024 W0101050301 КАЛІБРАТОРИ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ, Набір реагентів «Хімічний мультикалібратор», код за НК 024:2023 47868 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), калібратор, код за НК 031:2024 W0101050301 КАЛІБРАТОРИ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ, Розчин очищуючий код за НК 024:2023 59058 -Миючий / очищуючий розчин IVD (діагностика in vitro), для автоматизованих/ полуавтоматізіванних систем, код за НК 031:2024 W0103010105 ОЧИСТКИ/РОЗВЕДЕННЯ/ЛІЗУВАННЯ/ПР ОТОЧНІ РІДИНИ), Кювети реакційні код за НК 024:2023 61032 - Кювета для лабораторного аналізатора IVD (діагностика in vitro) одноразового використання, код за НК 031:2024 W0103020904 ПРОБІРКИ З ПОКРИТТЯМ (ЦИТРАТ, ГЕПАРИН ТОЩО), Набір реагентів «Холінестераза ХХХ,100мл» код за НК 024:2023 52964- Ацетилхолінестераза IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010111 ХОЛІНЕСТЕРАЗА, Набір реактивів «Гемоглобін» код за НК 024:2023 55873- Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотоме-тричний аналіз, код за НК 031:2024 W0103010201 АНАЛІЗИ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГЕМОГЛОБІНУ (ЗАГАЛЬНИЙ HB), Набір реактивів «Глюкоза-Ф» код за НК 024:2023 53301 Глюкоза IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010213 ГЛЮКОЗА, Набір реактивів «Креатенін КІН» код за НК 024:2023 53251 - Креатинін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W01010207 КРЕАТИНІН, Набір реактивів «Сечовина-Д» код за НК 024:2023 63333 - Сечовина IVD (діагностика in vitro), комплект, спектрофотометрія, код за НК 031:2024 W01010204 СЕЧОВИНА/АЗОТ СЕЧОВИНИ В КРОВІ, Набір реактивів «Білірубін» код за НК 024:2023 63410- Загальний / кон'югований (прямий) білірубін IVD (діагностика in vitro), комплект, спектрофото-метрія, код за НК 031:2024 W01010203 БІЛІРУБІН, Набір реактивів «Білок загальний» код за НК 024:2023 61900- Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір,спектрофотометрический аналіз, код за НК 031:2024 W0103020613 ЗАГАЛЬНИЙ S БІЛОК-АНТИГЕН, Діагностикум для виявлення С-реактивного білку в сироватці крові людини код за НК 024:2023 63234 -C-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro), набір, аглютинація, експресаналіз, код за НК 031:2024 W01021109 С-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК, Діагностикум для виявлення ревматоїдного фактору в сироватці крові людини код за НК 024:2023 55112 -Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинац, код за НК 031:2024 W01021110 РЕВМАТОЇДНІ ФАКТОРИ, Діагностикум для виявлення антистрептолізину –О в сироватці крові людини, код за НК 024:2023 63271 Бета-гемолітична Числена група стрептокок стрептоліцін O антитіла IVD (діагностика in vitro), набір, аглютинація, код за НК 031:2024 W01021105 АНТИСТРЕПТОЛІЗИНУ О (ЯКІСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ), Набір «Філопластин» код за НК 024:2023 30591 - Набір реагентів для вимірювання протромбінового часу (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), код за НК 031:2024 W0103020101 ПРОТРОМБІНОВИЙ ІНДЕКС (ШВИДКИЙ ТЕСТ), Контрольна сироватка норма код за НК 024:2023 47869 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал, код за НК 031:2024 КОНТРОЛЬНА ПЛАЗМА ДЛЯ ГЕМОСТАЗУ, Контрольна сироватка патологія код за НК 024:2023 47869 - Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал, код за НК 031:2024 КОНТРОЛЬНА ПЛАЗМА ДЛЯ ГЕМОСТАЗУ, Контрольні суспензії лейкоцитів (норма+патологія) код за НК 024:2023 56225 - Лейкоцити, підрахунок клітин IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, код за НК 031:2024 W01021521 МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ ІМУНОХІМІЧНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, Контрольні суспензії еритроцитів (норма+патологія), код за НК 024:2023 55868 - Підрахунок еритроцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, код за НК 031:2024 W01021521 МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ ІМУНОХІМІЧНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, Контрольні суспензії тромбоцитів (норма+патологія), код за НК 024:2023 55871- Підрахунок тромбоцитів IVD (діагностика in vitro ), контрольний матеріал, код за НК 031:2024 W01021521 МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ ІМУНОХІМІЧНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ, Набір Фібріноген 5х5мл код за НК 024:2023 55997-Фібриноген (чинник І) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, код за НК 031:2024 W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І), Набір Протромбіновий час 10х5 мл код за НК 024:2023 30591- Набір реагентів для вимірювання протромбінового часу (ПЧ) IVD (діагностика in vitro), код за НК 031:2024 W0103020101 ПРОТРОМБІНОВИЙ ІНДЕКС (ШВИДКИЙ ТЕСТ), Нормальна контрольна плазма (NCP) код за НК 024:2023 30590 - Набір реагентів для вимірювання множинних чинників згортання IVD (діагностика in vitro), код за НК 031:2024 W0103020702 КОНТРОЛЬНА ПЛАЗМА ДЛЯ ГЕМОСТАЗУ, Патологічна контрольна плазма (ANCP) код за НК 024:2023 30590 - Набір реагентів для вимірювання множинних чинників згортання IVD (діагностика in vitro),код за НК 031:2024 W0103020702 КОНТРОЛЬНА ПЛАЗМА ДЛЯ ГЕМОСТАЗУ, Смужки діагностичні UrineRS H10 код за НК 024:2023 54514 - Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, код за НК 031:2024 W0101060205 БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (АВТОМАТИЗОВАНОГО), Діагностичні тест смужки призначені для напівкількісного аналізу сечі (визначення глюкози в сечі) код за НК 024:2023 54518- Глюкоза сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, код за НК 031:2024 W0101060299 АНАЛІЗ СЕЧІ – ІНШЕ, Діагностичні тест смужки призначені для напівкількісного аналізу сечі (визначення кетонових тіл в сечі) код за НК 024:2023 54519- Кетони сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз, код за НК 031:2024 W0101060299 АНАЛІЗ СЕЧІ – ІНШЕ, Діагностичний моноклональний реагент анти-А для визначення груп крові людини за системою АВО код за НК 024:2023 52532- Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, код за НК 031:2024 W01030301 ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ, Діагностичний моноклональний реагент анти-В для визначення групи крові людини за системою АВО код за НК 024:2023 52538- Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, код за НК 031:2024 W01030301 ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ, Діагностичний моноклональний реагент анти-Д для визначення груп крові людини за системою АВО код за НК 024:2023 52647- Анти-Rh(D) групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, код за НК 031:2024 W01030302 ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУС-ФАКТОРА, Антиген кардіоліпіновий для реакції мікропреципітації код за НК 024:2023 51819-Treponema pallidum reagin antibody IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, код за НК 031:2024 W0105010302 АНАЛІЗИ НА ВИЯВЛЕННЯ АНТИТІЛ ДО СИФІЛІСУ, ЗАГАЛЬНІ, Кислота оцтова крижана код за НК 024:2023 55803 - Трихлороцтова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз, код за НК 031:2024 W0104010899 БУФЕРИ, БАРВНИКИ – ІНШЕ, Кислота сульфосаліцилова код за НК 024:2023 53523 - 5-амінолевулінат дегідратази IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз код за НК 031:2024 W0104010899 БУФЕРИ, БАРВНИКИ – ІНШЕ, Натрію хлорид код за НК 024:2023 62707- Базовий компонент живильного середовища IVD (діагностика in vitro) код за НК 031:2024 W01010309 НАТРІЙ, Натрій лимоннокислий код за НК 024:2023 52899 - Натрій (Na+) IVD (діагностика in vitro), реагент, код за НК 031:2024 W01010309 НАТРІЙ)
- ID: UA-2026-02-23-010278-a
- Дата створення : 23.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28395519
Комунальне некомерційне підприємство "Іллінецька міська лікарня" Іллінецької міської ради ЄДРПОУ: 01982531ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніЗавершена -