-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Одяг медичний (дитячий)- ID: UA-2026-06-16-004397-a
- Дата створення : 16.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29548232
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ноші медичні- ID: UA-2026-05-27-003076-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29351917
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Одяг медичний (дитячий)- ID: UA-2026-05-27-002878-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29351717
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи для переливання крові та інфузійних розчинів; Подовжувачі інфузійні- ID: UA-2025-05-27-001962-a
- Дата створення : 27.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25419684
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Одяг медичний; Одяг медичний- ID: UA-2024-04-18-001058-a
- Дата створення : 18.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21331694
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор...×-
Система ПР (інфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 21G, довжина від 1500 до 1600; Подовжувач інфузійних насосів, 150 см, високого тиску, з ПВХ, Luer-Lock, №1
- ID: UA-2024-04-15-010851-a
- Дата створення : 15.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21301586
Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні- ID: UA-2022-12-14-006305-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16250292
КНП Сумської обласної ради "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (апарат для вимірюваня кров’яного...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (апарат для вимірюваня кров’яного тиску зі стетоскопом; джгут для внутрішньовенних маніпуляцій; ковдра пацієнта для надзвичайних подій, джгут турнікет кровоспинний (типу САТ закрутка))
- ID: UA-2021-11-26-001450-c
- Дата створення : 26.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12720454
КНП Сумської обласної ради "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (апарат для вимірюваня кров’яного...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (апарат для вимірюваня кров’яного тиску зі стетоскопом; джгут для внутрішньовенних маніпуляцій; ковдра пацієнта для надзвичайних подій, джгут турнікет кровоспинний (типу САТ закрутка))
- ID: UA-2021-09-10-005230-b
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11476536
КНП Сумської обласної ради "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення (маска захисна одноразова з петлями)- ID: UA-2021-06-25-000182-b
- Дата створення : 25.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10483780
КНП Сумської обласної ради "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різне (ковдра пацієнта для надзвичайних...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різне (ковдра пацієнта для надзвичайних подій)
- ID: UA-2021-06-15-000335-c
- Дата створення : 15.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10336207
КНП Сумської обласної ради "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різне (Артеріальний джгут/турнікет, Ком...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різне (Артеріальний джгут/турнікет, Компресійний бандаж для кінцівок тулуба і голови, Компресійний абдомінальний бандаж , Багатоцільовий засіб для зупинки кровотечі типу SWAT, Фіксатор голови ФГ 01, Ремінна система фіксації постраждаого на щиті)
- ID: UA-2021-06-10-010379-b
- Дата створення : 10.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10289355
КНП Сумської обласної ради "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різне (апарат для вимірювання кров'...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різне (апарат для вимірювання кров'яного тиску зі стетоскопом, джгут для внутрішньовенний маніпуляцій, джгут САТ, ковдра пацієнта для надзвичайних подій, маска медична одноразова з петлями)
- ID: UA-2021-04-13-005826-b
- Дата створення : 13.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9494831
КНП Сумської обласної ради "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Шафа для медикаментів 2060*800*4...×-
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Шафа для медикаментів 2060*800*400)
- ID: UA-2020-12-30-000466-b
- Дата створення : 30.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 8066808
КНП Сумської обласної ради "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (шапочка медична № 100)- ID: UA-2020-12-08-007676-c
- Дата створення : 08.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7604441
КНП Сумської обласної ради "Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" ЄДРПОУ: 23824057ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніЗавершена -