-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Параллелометр JT-09 Dental Surveyor, Пластмаса для наземного протезування Синма-М одноколь...×-
Параллелометр JT-09 Dental Surveyor, Пластмаса для наземного протезування Синма-М однокольорова, Естедент 02 Зуби штучні пластмасові (в туб (20гарн) 3/25, Естедент 02 Зуби штучні пластмасові (в туб (20гарн) 3/30 (33180000-5Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму)
- ID: UA-2026-09-02-005636-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30264440
Ківерцівський фаховий медичний коледж Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 05500701ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Дефібрилятор (ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій ор...×-
Дефібрилятор (ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму), НК 024:2023: 17882 - Система моніторингу фізіологічних параметрів з можливістю проведення дефібриляції
- ID: UA-2025-10-20-012948-a
- Дата створення : 20.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26818682
Ківерцівський фаховий медичний коледж Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 05500701ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Дефібрилятор (ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій ор...×-
Дефібрилятор (ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму), НК 024:2023: 17882 - Система моніторингу фізіологічних параметрів з можливістю проведення дефібриляції
- ID: UA-2025-09-04-009217-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26332499
Ківерцівський фаховий медичний коледж Волинської обласної ради ЄДРПОУ: 05500701ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуТорги не відбулисяТорги не відбулися -