-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (код нк 024:2023 —...×-
код ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (код нк 024:2023 — 61346 - Конектор трубки/маски дихального контура нестерильний одноразового використання / код НК 031:2024: R020301 - З’ЄДНУВАЛЬНІ ТРУБКИ ДЛЯ ДИХАЛЬНИХ КОНТУРІВ; код нк 024:2023 - 42424 - Повітропровід ротоглотковий одноразового використання/R010102-ТРУБКИ ДЛЯ ОРОФАРИНГІАЛЬНОГО ПОВІТРОПРОВОДУ; код нк 024:2023 - 36051 - Абсорбент діоксиду вуглецю / R018003 - ПОГЛИНАЧІ ДІОКСИДУ ВУГЛЕЦЮ; код нк 024:2023- 46816- Нестерильне тепло/ вологообмінний/ бактерійний фільтр/R040102-ЗВОЛОЖУВАЧІ АНТИБАКТЕРІАЛЬНИХ І ПРОТИВІРУСНИХ РЕСПІРАТОРНИХ ФІЛЬТРІВ)
- ID: UA-2026-07-16-007558-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29834619
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (код НК 024:2023: 40249...×-
код ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації (код НК 024:2023: 40249 - Набір для аспірації трахеобронхіального секрету; 31286 - Конденсатоуловлювач для дихального контуру багаторазового використання)
- ID: UA-2024-10-30-000311-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23067983
Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Маска дихальна VariFit для неінвазивн...×-
33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Маска дихальна VariFit для неінвазивної ШВЛ, середня доросла, Маска дихальна VariFit для неінвазивної ШВЛ, велика доросла, СРАР маска з двома портами, доросла мала, система фіксації, СРАР маска з двома портами, доросла середня/велика, система фіксації, Інтубаційний стилет Interform 14 Fr, Гладкостовбурний з’єднувач Smoothbore 180 mm)
- ID: UA-2022-02-09-014112-b
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14047090
КП "Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Киснева маска для дорослих, для забез...×-
33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Киснева маска для дорослих, для забезпечення високої концентрації кисню з кисневою трубкою)
- ID: UA-2022-01-21-003411-c
- Дата створення : 21.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13712097
КП "Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Киснева маска для дорослих, для забез...×-
33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації (Киснева маска для дорослих, для забезпечення високої концентрації кисню з кисневою трубкою)
- ID: UA-2021-12-20-003052-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13262757
КП "Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації (Маска для не-інвазивної вентиляції з пристосування...×-
Обладнання для анестезії та реанімації (Маска для не-інвазивної вентиляції з пристосуванням для кріплення,розмір L, Маска для не-інвазивної вентиляції з пристосуванням для кріплення,розмір M, Маска для не-інвазивної вентиляції з пристосуванням для кріплення,розмір XL))
- ID: UA-2021-11-12-002726-c
- Дата створення : 12.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12458756
КП "Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Закупівля для запобігання пандемії COVID-19
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації (Маска дихальна VariFit для неінвазивної ШВЛ, велик...×-
Обладнання для анестезії та реанімації (Маска дихальна VariFit для неінвазивної ШВЛ, велика доросла)
- ID: UA-2021-10-07-001238-c
- Дата створення : 07.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11880855
КП "Медичне об’єднання Луцької міської територіальної громади" ЄДРПОУ: 01982985ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -