-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Абсорбент СО2 для анестезіології, 5 л, каністра, білий-фіолетовий (33140000-3 Медичні мате...×-
Абсорбент СО2 для анестезіології, 5 л, каністра, білий-фіолетовий (33140000-3 Медичні матеріали)
- ID: UA-2026-09-02-000674-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259575
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 07.09.26 00:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Абсорбент СО2 для анестезіології, 5 л, каністра, білий-фіолетовий- ID: UA-2026-07-13-008803-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29799988
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубки ендотрахеальні (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 031:2024...×-
Трубки ендотрахеальні (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 031:2024 - R03010205)
- ID: UA-2026-06-11-013732-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29515375
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубки трахеостомічні (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 031:2024...×-
Трубки трахеостомічні (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 031:2024 - R03010205)
- ID: UA-2026-03-16-006873-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28613712
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір для епідуральної анестезії, трахеостомічна трубка (33170000-2 Обладнання для анестез...×-
Набір для епідуральної анестезії, трахеостомічна трубка (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 031:2024 набір для епідуральної анестезії - A01030102, трахеостомічна трубка - R03010205)
- ID: UA-2026-03-02-006706-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28465710
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір для епідуральної анестезії, трахеостомічна трубка (33170000-2 Обладнання для анестез...×-
Набір для епідуральної анестезії, трахеостомічна трубка (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 031:2024 набір для епідуральної анестезії - A01030102, трахеостомічна трубка - R03010205)
- ID: UA-2026-02-20-011880-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28381405
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Анестезійні та реанімаційні інструменти (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації...×-
Анестезійні та реанімаційні інструменти (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 031:2024 - R020399)
- ID: UA-2026-01-28-010104-a
- Дата створення : 28.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28093996
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Вірусо - бактеріальний фільтр дихальний (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації...×-
Вірусо - бактеріальний фільтр дихальний (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 031:2024 - U03010101 )
- ID: UA-2026-01-23-016935-a
- Дата створення : 23.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28039758
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Анестезійні та реанімаційні інструменти (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації...×-
Анестезійні та реанімаційні інструменти (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, код НК 031:2024 - R020399)
- ID: UA-2026-01-15-014856-a
- Дата створення : 15.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27928024
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Набір для епідуральної анестезії (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації; код Н...×-
Набір для епідуральної анестезії (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації; код НК 031:2024 - A01030102)
- ID: UA-2025-11-05-010073-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27009698
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубка трахеостомічна (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації; код НК 031:2024...×-
Трубка трахеостомічна (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації; код НК 031:2024 - R03010205)
- ID: UA-2025-11-03-002990-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26969993
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубка трахеостомічна (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації; код НК 031:2024...×-
Трубка трахеостомічна (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації; код НК 031:2024 - R03010205)
- ID: UA-2025-10-30-002102-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26941945
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубка трахеостомічна (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації; код НК 031:2024...×-
Трубка трахеостомічна (33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації; код НК 031:2024 - R03010205)
- ID: UA-2025-10-30-000444-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26940290
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги відмінено -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Обладнання для анестезії та реанімації (набір для епідуральної анестезії)- ID: UA-2025-08-26-003612-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26239799
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відкрита реанімаційна система для новонароджених (ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для а...×-
Відкрита реанімаційна система для новонароджених (ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, номенклатура - 33172200-8 - Реанімаційна апаратура, код НК 024:2023 - 46974 Камера для реанімації новонароджених)
- ID: UA-2025-08-01-006271-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26030491
ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -