-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реанімаційний дихальний мішок (типу Амбу)- ID: UA-2026-08-14-008872-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30092344
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 7.50 мм, З манжетою; Трубка ендотрахеал...×-
Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 7.50 мм, З манжетою; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 7.00 мм, З манжетою
- ID: UA-2026-08-11-001769-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30045438
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Повітровод, орофарингеальний, тип Guedel, розмір №3- ID: UA-2026-08-03-002061-a
- Дата створення : 03.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29970556
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу): одноразовий, для немовлят, об’єм дихального мі...×-
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу): одноразовий, для немовлят, об’єм дихального мішка 200–500 мл, мін.дихальний об’єм 100–500 мл, кисневий мішок 1500–2000 мл, корпус із ПВХ, конектор ISO 5356-1 Ø22/15 мм, маска №0 із силікону, стерильний; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 7.00 мм, З манжетою; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 7.50 мм, З манжетою
- ID: UA-2026-07-31-002987-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29961004
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Маска орально-назальна для ШВЛ, розмір L (можливість проведення СІПАП терапії)- ID: UA-2026-06-05-002916-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29447769
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фільтр дихальний Педіатричний, Ефективність 99.99%, одноразовий, з гідрофобною мембраною,Е...×-
Фільтр дихальний Педіатричний, Ефективність 99.99%, одноразовий, з гідрофобною мембраною,Електростатичний, Конектор 22F|22M/15F, Опір потоку від см H₂O: 0.7,Дихальний обєм, мл :100, приямий, Мертвий простір, мл :34; Фільтр дихальний для Дорослих, Ефективність 99.99%, одноразовий, з гідрофобною мембраною,Електростатичний, Конектор зі сторони пацієнта 22M/15F, апарату 22F/15M, Опір потоку від см H₂O: 0.9,Дихальний обєм, мл :200, приямий, Мертвий простір, мл :60; Повітровод, орофарингеальний, тип Guedel, розмір №4; Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу) одноразовий, для дорослих, об’єм дих.мішка 1500–2000 мл, мін.дих. об’єм 500–1000 мл, кисневий мішок 1500–2000 мл, обмеження тиску 40–60 cmH₂O, конектор ISO 5356-1 Ø22/15 мм, маска №4 з ПВХ, стерильний; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 6.00 мм, З манжетою; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 7.00 мм, З манжетою; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 7.50 мм, З манжетою; Трубка ендотрахеальна: Одноразова, Діаметр трубки: 8.00 мм, З манжетою; Тримач ендотрахеальної трубки, одноразовий, для дорослих, з протизакусувачем, для трубок розміром 5,0-9,0, №1; Контур дихальний для анестезії: гофрований, поліетилен, одноразовий, для дорослих, довжина 0.17 м, Ø22 мм, кутовий з’єднувач, конектори 22F та 22М/15F, без порту Luer Lock, нестерильний, індивідуальне пакування
- ID: UA-2026-04-30-004480-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29077040
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу) одноразовий, для дорослих, об’єм дих.мішка 1500...×-
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу) одноразовий, для дорослих, об’єм дих.мішка 1500–2000 мл, мін.дих. об’єм 500–1000 мл, кисневий мішок 1500–2000 мл, обмеження тиску 40–60 cmH₂O, конектор ISO 5356-1 Ø22/15 мм, маска №4 з ПВХ, стерильний
- ID: UA-2026-02-17-002879-a
- Дата створення : 17.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28326457
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу): одноразовий, для дорослих, об’єм дихального мі...×-
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу): одноразовий, для дорослих, об’єм дихального мішка 1500–2000 мл, мін.дихальний об’єм 500–1000 мл, кисневий мішок 1500–2000 мл, обмеження тиску 40–60 cmH₂O, корпус із ПВХ, маска №4 із силікону, стерильний
- ID: UA-2026-02-06-005368-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28212932
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Трубка ендотрахеальна: Одноразова, З манжетою; (код нк 024:2023 47691 - Трубка ендотрахеал...×-
Трубка ендотрахеальна: Одноразова, З манжетою; (код нк 024:2023 47691 - Трубка ендотрахеальна з аспіраційною манжетою; код нк 031:2024 R010302 ЕНДОТРАХЕАЛЬНІ ТРУБКИ, З МАНЖЕТОЮ)
- ID: UA-2026-02-04-009954-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28183972
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Повітровод, орофарингеальний, тип Guedel (нк 024:2023 42424 - Повітропровід ротоглотковий,...×-
Повітровод, орофарингеальний, тип Guedel (нк 024:2023 42424 - Повітропровід ротоглотковий, одноразового використання, нк 031:2024 R010102 ТРУБКИ ДЛЯ ОРОФАРИНГІАЛЬНОГО ПОВІТРОПРОВОДУ)
- ID: UA-2026-01-29-015750-a
- Дата створення : 29.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28118769
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу) (НК 031:2024 ДИХАЛЬНІ КОНТУРИ, ІЗ ВОЛОГОЗБИРАЧЕ...×-
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу) (НК 031:2024 ДИХАЛЬНІ КОНТУРИ, ІЗ ВОЛОГОЗБИРАЧЕМ, код нк 024:2023 37706 Контур дихальний апарата штучної вентиляції легенів одноразового використання)
- ID: UA-2025-11-13-001785-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27104656
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фільтр дихальний для Дорослих, Ефективність 99.99%, одноразовий, з гідрофобною мембраною,Е...×-
Фільтр дихальний для Дорослих, Ефективність 99.99%, одноразовий, з гідрофобною мембраною,Електростатичний, Конектор зі сторони пацієнта 22M/15F, апарату 22F/15M, Опір потоку від см H₂O: 0.9,Дихальний обєм, мл :200, приямий, Мертвий простір, мл :60 ( (НК 024:2023: 61134 - Теплообмінник/ вологообмінник/ бактеріальний фільтр стерильний; нк 031:2024 R02010101 ДИХАЛЬНІ КОНТУРИ, БЕЗ ВОЛОГОЗБИРАЧА)
- ID: UA-2025-10-30-011232-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26951041
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу): одноразовий, для дорослих, об’єм дихального мі...×-
Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу): одноразовий, для дорослих, об’єм дихального мішка 1500–2000 мл, мін.дихальний об’єм 500–1000 мл, кисневий мішок 1500–2000 мл, обмеження тиску 40–60 cmH₂O, корпус із ПВХ, маска №4 із силікону, стерильний (НК 031:2024 ДИХАЛЬНІ КОНТУРИ, ІЗ ВОЛОГОЗБИРАЧЕМ, код нк 024:2023 37706 Контур дихальний апарата штучної вентиляції легенів одноразового використання)
- ID: UA-2025-10-28-014523-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26921538
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Контур дихальний для анестезії, для дорослих, одноразовий, не стерильний, трубка гофрована...×-
Контур дихальний для анестезії, для дорослих, одноразовий, не стерильний, трубка гофрована, без резервного мішка, кутовий з'єднувач, Ø під'єднання до пацієнта 22М/15F, без додаткового шлангу; Повітровод, орофарингеальний, тип Guedel, розмір №1,5; Повітровод, орофарингеальний, тип Guedel, розмір №2; Повітровод, орофарингеальний, тип Guedel, розмір №3; Повітровод, орофарингеальний, тип Guedel, розмір №4; Фільтр дихальний для Дорослих, Ефективність 99.99%, одноразовий, з гідрофобною мембраною,Електростатичний, Конектор зі сторони пацієнта 22M/15F, апарату 22F/15M, Опір потоку від см H₂O: 0.9,Дихальний обєм, мл :200, приямий, Мертвий простір, мл :60; Фільтр дихальний Педіатричний, Ефективність 99.99%, одноразовий, з гідрофобною мембраною,Електростатичний, Конектор 22F|22M/15F, Опір потоку від см H₂O: 0.7,Дихальний обєм, мл :100, приямий, Мертвий простір, мл :34
- ID: UA-2025-08-06-010667-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26070968
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Фільтр дихальний для Дорослих (НК 024:2023: 61134 - Теплообмінник/ вологообмінник/ бактері...×-
Фільтр дихальний для Дорослих (НК 024:2023: 61134 - Теплообмінник/ вологообмінник/ бактеріальний фільтр стерильний) Повітровод, орофарингеальний, тип Guedel (НК 024:2023 42424 - Повітропровід ротоглотковий, одноразового використання)
- ID: UA-2025-05-28-005806-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25437942
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ЄДРПОУ: 34167494ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -