-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації: Трубка ендотрахеальна (НК...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації: Трубка ендотрахеальна (НК 024:2023 - 47691 Трубка ендотрахеальна з аспіраційною манжетою, НК 031:2024 – R01030201), Вірусо - бактеріальний фільтр дихальний для дорослих (НК 024:2023 - 60839 Фільтр бактеріальний для дихальних контурів, НК 031:2024: R040101-Антибактеріальні і противірусні респіраторні фільтри), Контур дихальний для анестезії (НК 024:2023 – 37706 - Контур дихальний апарата штучної вентиляції легенів одноразового використання, НК 031:2024 – R020199), Трубка трахеостомічна (НК 024:2023 – 35406 - Трубка трахеостомічна стандартна одноразового застосування з манжетою, НК 031:2024 - R01050201)
- ID: UA-2026-06-02-007258-a
- Дата створення : 02.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29408593
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації: Набір для епідуральної...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації: Набір для епідуральної анестезії, для дорослих, катетер з 3 боковими отворами, стандартним кінчиком, голка 18G, катетер 20G (НК 024: 2023: 34842 Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів, НК 031:2024:A01030102 — ГОЛКИ І НАБОРИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕПІДУРАЛЬНОЇ АНЕСТЕЗІЇ)
- ID: UA-2026-05-20-007598-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29283526
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації: Витратомір кисневий зі...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації: Витратомір кисневий зі зволожувачем (НК 024:2023: 35113 – Зволожувач дихальних сумішей без підігрівання, НК 031:2024: R060202 – Системи подачі зволоженого кисню)
- ID: UA-2026-03-25-004909-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28720144
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор пацієнта IM8B (код ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації...×-
Монітор пацієнта IM8B (код ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімаціїНК 024:2023: 33586 – Cистема моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024: Z1203020201 - Приліжкові мультипараметричні монітори пацієнта)
- ID: UA-2025-12-23-019570-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27730638
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монітор пацієнта IM8B (код ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації...×-
Монітор пацієнта IM8B (код ДК 021:2015:33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімаціїНК 024:2023: 33586 – Cистема моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта, НК 031:2024: Z1203020201 - Приліжкові мультипараметричні монітори пацієнта)
- ID: UA-2025-12-22-011121-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27697242
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
GT032-200 Фільтр вірусобактеріальний за кодом ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для ане...×-
GT032-200 Фільтр вірусобактеріальний за кодом ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
- ID: UA-2025-12-19-014757-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27670718
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2Обладнання для анестезії та реанімації: Вірусо - бактеріальний філ...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2Обладнання для анестезії та реанімації: Вірусо - бактеріальний фільтр дихальний для дорослих (НК 031:2024 – Z1203020403); Мішок ручної вентиляції легень (типу Амбу): багаторазовий, для дорослих (НК 031:2024 – Р0480)
- ID: UA-2025-10-30-012494-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26952303
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації: Фільтри дихальні вірусо...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації: Фільтри дихальні вірусо-бактеріальні (НК 024:2023 – 60837 - Фільтр бактеріальний для медичних газів нестерильний одноразового використання); Дихальні системи (НК 024:2023 – 37704 – Контур дихальний анестезіологічний одноразового використання нестерильний); Надглотковий повітропровод (НК 024:2023 – 42424 – Повітропровод ротоглотковий одноразового використання)
- ID: UA-2025-08-26-007286-a
- Дата створення : 26.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26243484
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації: Набір для тривалої епідур...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації: Набір для тривалої епідуральної анестезії (НК 024:2023 - 34842 Набір для епідуральної анестезії, який не містить лікарських засобів)
- ID: UA-2025-08-19-007351-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26179207
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації: трахеостомічні трубки- ID: UA-2025-04-30-009626-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25157311
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації: трахеостомічні трубки- ID: UA-2025-04-25-010014-a
- Дата створення : 25.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25120338
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації: Фільтри дихальні вірусо...×-
ДК 021:2015 - 33170000-2 - Обладнання для анестезії та реанімації: Фільтри дихальні вірусо-бактеріальні (НК 024:2023 – 60837 - Фільтр бактеріальний для медичних газів нестерильний одноразового використання); Дихальні системи (НК 024:2023 – 37704 – Контур дихальний анестезіологічний одноразового використання нестерильний)
- ID: UA-2025-03-19-012105-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24764141
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, Система обігріву п...×-
Код за ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, Система обігріву пацієнтів (НК 024:2023: 37329 - Система обігріву всього тіла на основі застосування електричних ковдр)
- ID: UA-2024-11-28-005467-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23437365
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, Система обігріву п...×-
Код за ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, Система обігріву пацієнтів (НК 024:2023: 37329 - Система обігріву всього тіла на основі застосування електричних ковдр)
- ID: UA-2024-11-14-004984-a
- Дата створення : 14.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23249776
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, Система обігріву...×-
Код за ДК 021:2015 - 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації, Система обігріву пацієнтів (НК 024:2023: 37329 - Система обігріву всього тіла на основі застосування електричних ковдр)
- ID: UA-2024-11-13-013928-a
- Дата створення : 13.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23240715
Комунальне підприємство "Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради" ЄДРПОУ: 01999106ДК 021:2015: 33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімаціїТорги відміненоТорги відмінено -