-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Голка для забору крові одноразова, стерильна, діаметр 0.8 (21G), довжина 38 мм, з можливі...×-
Голка для забору крові одноразова, стерильна, діаметр 0.8 (21G), довжина 38 мм, з можливістю декілька разів проб крові; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 2 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 5 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 10 мл, одна голка в комплекті; Шприц катетерного типу , 3-х компонент., одноразовий, стерильний, 100 мл, одна голка в комплекті
- ID: UA-2026-08-27-000379-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30206435
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові- ID: UA-2026-08-11-005208-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30048872
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ангіографічний шприц високого тиску, стерильний, одноразовий, для КТ, 190 мл, №1; Система...×-
Ангіографічний шприц високого тиску, стерильний, одноразовий, для КТ, 190 мл, №1; Система ПР (інфузійна), без додаткового ін'єкційного порту , ін'єкційна голка 21G, ін'єкційна голка металічна, довжина від 1500, потокова трубока -1, з фільтром; Система ПК (трансфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 18G; Голки для ін'єкцій: Ін'єкційна, Стерильна, Одноразова, Призначення: Загальна, Кольорове маркування, Розмір 30 G, Довжина голки: 13 міліметр, Діаметр голки: 0.29 міліметр, Матеріал голки: Нержавіюча сталь, Кріплення голки: Луєр-Лок; Подовжувач інфузійний, Для інжекторів контрасту, довжина 150-180 см, високого тиску, Y-тип
- ID: UA-2026-07-15-009306-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29824859
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові- ID: UA-2026-06-30-001214-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29684402
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Ангіографічний шприц високого тиску, стерильний, одноразовий, для КТ, 190 мл, №1; Система...×-
Ангіографічний шприц високого тиску, стерильний, одноразовий, для КТ, 190 мл, №1; Система ПР (інфузійна), без додаткового ін'єкційного порту , ін'єкційна голка 21G, ін'єкційна голка металічна, довжина від 1500, потокова трубока -1, з фільтром; Система ПК (трансфузійна), регулятор швидкості потоку, металева з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 18G; Голки для ін'єкцій: Ін'єкційна, Стерильна, Одноразова, Призначення: Загальна, Кольорове маркування, Розмір 30 G, Довжина голки: 13 міліметр, Діаметр голки: 0.29 міліметр, Матеріал голки: Нержавіюча сталь, Кріплення голки: Луєр-Лок; Подовжувач інфузійний, Для інжекторів контрасту, довжина 150-180 см, високого тиску, Y-тип
- ID: UA-2026-06-11-008425-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510060
ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц інсуліновий: Об'єм, мл: 1 мілілітр, Змінна голка, Розмір голки, 27G: Довжина го...×-
Шприц інсуліновий: Об'єм, мл: 1 мілілітр, Змінна голка, Розмір голки, 27G: Довжина голки 13 мм, Зовнішній діаметр голки, 0.4 мм, стерильна, Концентрація інсуліну: U-100, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц інсуліновий U-100, 1мл, з інтегрованою голкою 30G; Шприц катетерного типу, 3-х компонентний, Об'єм : 100 мл, Одноразовий, без голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц катетерного типу, 3-х компонентний, Об'єм : 120 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц катетерного типу, 3-х компонентний, Об'єм : 150 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц катетерного типу, 3-х компонентний, Об'єм : 200 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприци: перфузійний об’ємом 10 мл, 3-х компонентний, стерильний, одноразовий, без голки, з концентричним наконечником Luer Lock
- ID: UA-2026-03-04-008751-a
- Дата створення : 04.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28497578
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц ін'єкційний, 3-х компонент. Luer Lock, одноразовий, стерильний, 20мл, одна голк...×-
Шприц ін'єкційний, 3-х компонент. Luer Lock, одноразовий, стерильний, 20мл, одна голка в комплекті ; Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний Luer Lock, Об'єм : 2 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний Luer Lock, Об'єм : 5 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний Luer Lock, Об'єм : 10 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 3-х компонент.Luer slip, одноразовий, стерильний, 5 мл, одна голка в комплекті; Шприц ін'єкційний, 2-х компонентний Luer slip, Об'єм : 10 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 2-х компонентний Luer slip, Об'єм : 20 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц катетерного типу, 3-х компонентний, Об'єм : 50 мл, Одноразовий, без голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний Luer Lock, Об'єм : 50 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO
- ID: UA-2026-03-02-011023-a
- Дата створення : 02.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28470026
ДК 021:2015: 33141310-6 ШприциЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Подовжувачі інфузійні: Тип: Для шприцевих насосів, Стерильні, Матеріал: ПВХ, Тип конектора...×-
Подовжувачі інфузійні: Тип: Для шприцевих насосів, Стерильні, Матеріал: ПВХ, Тип конектора: Luer Lock, Довжина трубки: 150-170 см., Тиск: Низький; Подовжувач інфузвйний для шприцевих насосів, прямий, тип конектора: Luer Lock, довжина трубки: 300 см., тиск: низький, внутрішній діаметр: 1.5 мм, зовнішній діаметр: 2.7 мм
- ID: UA-2026-02-16-014873-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28322657
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові- ID: UA-2026-02-10-006600-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28247491
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові- ID: UA-2026-01-09-000850-a
- Дата створення : 09.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27865406
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові- ID: UA-2025-12-19-021365-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27677233
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект Trima Accel для колекції тромбоцитів, плазми та еритроцитів, Розчин антикоагулян...×-
Комплект Trima Accel для колекції тромбоцитів, плазми та еритроцитів, Розчин антикоагулянту цитрату декстрозу (ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали, НК024:2023 – 58091 - Набір для аферезу, 46812 - Розчин для консервування крові, що містить антикоагулянт)
- ID: UA-2025-12-15-010314-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27562248
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перев’язувальні матеріали- ID: UA-2025-12-02-018860-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27364548
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Перев’язувальні матеріали- ID: UA-2025-12-02-001959-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27347703
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Приладдя для венепункції та забору крові- ID: UA-2025-11-19-000979-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27174674
ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору кровіЗавершена -