-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Система ПК (трансфузійна), регулятор швидкості потоку, пластикова (полімерна) з’єднувальна...×-
Система ПК (трансфузійна), регулятор швидкості потоку, пластикова (полімерна) з’єднувальна голка, конектор Luer Slip, ін'єкційна голка 18G
- ID: UA-2026-07-01-007573-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29706638
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 2 мл, одноразовий, з голкою в компл...×-
Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 2 мл, одноразовий, з голкою в комплекті, розмір голки 23 G, без додаткової голки, Ссертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 5 мл, одноразовий, з голкою в комплекті, розмір голки 22 G, без додаткової голки, Ссертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 10 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO; Шприц ін'єкційний, 3-х компонентний, Об'єм : 20 мл, Одноразовий, з голкою в комплекті, без додаткової голки, Сертифікат на відповідність ДСТУ EN ISO
- ID: UA-2026-07-01-007340-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29706399
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Простирадла медичні одноразові: Нестерильне,в рулоні, Розмір: 0,8х100, Матеріал: Спанбонд,...×-
Простирадла медичні одноразові: Нестерильне,в рулоні, Розмір: 0,8х100, Матеріал: Спанбонд, Щільність: 17, Перфорація; Бахіли медичні, нестерильні, одноразові, низькі; Клейонка медична підкладна, 0.75 х 50 м, тип А, гумовотканинна, рулон; Катетер внутрішньовенний 20G з додатковим ін`єкційним портом, довжина катетера від 32 мм, відкритого типу, без захисного механізму голки, без подовжувача, з рентгенкотрастною смужкою; Катетери внутрішньовенні; Перфузійний пристрій метелик: Розмір: 23G, Кольорове кодування, Довжина голки: 17-22 міліметр, Довжина подовжувача: 20-25 сантиметр, Тип з'єднання: Luer Slip, Матеріал виготовлення подовжувача: ПВХ(DEHP FREE), Стерильний; Катетери внутрішньовенні; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: неопрен, без пудри, без валика, з клейкою смугою, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: неопрен, без пудри, без валика, з клейкою смугою, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: неопрен, без пудри, без валика, з клейкою смугою, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: неопрен, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8.5; Сітка хірургічна: з поліпропілену, монофіламентна, квадратна, плоска, товщина нитки: 0.15 мм, щільність: 55 г/м², колір: незабарвлена, довжина сітки: 30 см, ширина сітки: 30 см, одношарова, не розсмоктується, без покриття, без фіксації
- ID: UA-2026-06-19-008853-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29596168
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 340 г/м²; Джгут- ID: UA-2026-06-19-008505-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29595826
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, до...×-
Катетер Фолея: урологічний, двоканальний (2-ходовий), розмір 16 Fr, об’єм балона 30 мл, довжина 400 мм, матеріал силікон, одноразовий, стерильний
- ID: UA-2026-06-19-008366-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29595675
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Медичні матеріали- ID: UA-2026-05-06-011457-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29138368
ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Катетер урологічний, стерильний, одноразовий, Двоканальний (2-ходовий), розмір: 16 Fr, об&...×-
Катетер урологічний, стерильний, одноразовий, Двоканальний (2-ходовий), розмір: 16 Fr, об'єм балона: 30 мілілітрів, довжина: 400 міліметрів; Контейнер для забору сечі стерильний з градуюванням, стійкий до автоклавування, 120 мл, №1
- ID: UA-2026-03-17-011260-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28632956
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бахіли медичні, нестерильні, одноразові, низькі; Рукавички медичні хірургічні: стерильні,...×-
Бахіли медичні, нестерильні, одноразові, низькі; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7 ; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 7.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8.5; Рукавички медичні хірургічні: стерильні, матеріал виготовлення: латекс, без пудри, розмір (ДСТУ EN 455-2:2015): 8
- ID: UA-2026-03-17-010469-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28632178
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 340 г/м²; Бинт гіпсовий, 15,0с...×-
Бинт гіпсовий, 20,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 340 г/м²; Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 340 г/м²; Вата медична нестерильна 100 г.; Відріз марлевий 0,9 x 5 м.; Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 5м х 10см, білизна 70%; Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%; Пластир нестерильний 900,0-920,0см x 1,0-1,25см котушка/рулон; Пластир нестерильний 900,0-920,0см x 2,5см котушка/рулон
- ID: UA-2026-03-17-009894-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28631584
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичні матеріали- ID: UA-2025-04-09-015104-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24972256
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шприци - Шприц ін’єкційний одноразового використання, безпечний “MEDICARE” 2,0мл (луєр лок...×-
Шприци - Шприц ін’єкційний одноразового використання, безпечний “MEDICARE” 2,0мл (луєр лок, з голкою 0,6 х 25мм); - Шприц ін’єкційний одноразового використання, ЛУЄР ЛОКК" MEDICARE", 5,0 мл (трьохкомпонентний, з голкою 0,7 x 38мм); - Шприц ін’єкційний одноразового використання, безпечний “MEDICARE” 10,0мл (луєр лок, з голкою 0,7 х 38мм); - Шприц ін’єкційний одноразового використання, ЛУЄР ЛОКК "MEDICARE", 20,0 мл (трьохкомпонентний, з голкою 0,8 x 38мм
- ID: UA-2025-04-02-005823-a
- Дата створення : 02.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24892485
ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -