-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Маска медична процедурна одноразового використання нестерильна- ID: UA-2020-12-04-004096-c
- Дата створення : 04.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7558480
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Шприци, голки, системи, канюлі- ID: UA-2019-02-11-000742-c
- Дата створення : 11.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3235420
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Перев'язувальні матеріали- ID: UA-2019-02-11-000748-c
- Дата створення : 11.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3187429
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Рукавички медичні- ID: UA-2019-02-11-001539-a
- Дата створення : 11.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3187421
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Перев'язувальні матеріали- ID: UA-2018-03-19-000339-b
- Дата створення : 19.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1909067
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Хірургічні рукавички- ID: UA-2018-02-21-000769-a
- Дата створення : 21.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1843394
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Шприци, голки, системи, канюлі- ID: UA-2018-02-21-002130-c
- Дата створення : 21.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1836951
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Перев'язувальні матеріали- ID: UA-2018-02-21-000772-a
- Дата створення : 21.02.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1790504
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бинт, марля, вата, шприци, голки, системи- ID: UA-2017-03-03-000530-a
- Дата створення : 03.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 726866
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Бинт, марля, вата, шприци, голки, системи- ID: UA-2017-02-08-000677-a
- Дата створення : 08.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 646128
Департамент охорони здоров'я Запорізької міської ради ЄДРПОУ: 37591417ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -