-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи моторні- ID: UA-2026-08-13-000438-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30070389
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи моторні, оливи гідравлічні- ID: UA-2026-07-13-005597-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29796787
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи моторні, оливи гідравлічні- ID: UA-2026-07-08-011079-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29765787
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи моторні- ID: UA-2026-04-30-001053-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29073647
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
оливи, мастили- ID: UA-2026-03-05-000295-a
- Дата створення : 05.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28504733
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи моторні- ID: UA-2025-08-21-003801-a
- Дата створення : 21.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26200985
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2025-07-31-008471-a
- Дата створення : 31.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26022996
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи моторні- ID: UA-2025-05-12-007074-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25268585
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Оливи моторні- ID: UA-2025-05-12-000274-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25261792
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливно мастильні матеріали- ID: UA-2025-02-24-008832-a
- Дата створення : 24.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24521428
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива для 2-тактних двигунів РН 10 літрів STIHL- ID: UA-2024-06-04-006512-a
- Дата створення : 04.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21735813
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мастильні засоби код ДК 021:2015: «09210000-4 Мастильні засоби» (09211000-1 Мастильні олив...×-
Мастильні засоби код ДК 021:2015: «09210000-4 Мастильні засоби» (09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали)
- ID: UA-2023-09-07-009481-a
- Дата створення : 07.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18898192
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2023-03-10-001983-a
- Дата створення : 10.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17201146
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2023-02-22-005607-a
- Дата створення : 22.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17057327
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2023-02-22-002104-a
- Дата створення : 22.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17053789
БЛИЗНЮКІВСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНИК" ЄДРПОУ: 31834432ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -