-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Олива моторна М10Г2К; Олива YUKO гідравлічна ВМГЗ (HV 15) бочка 180 кг/200 л; Олива мотор...×-
Олива моторна М10Г2К; Олива YUKO гідравлічна ВМГЗ (HV 15) бочка 180 кг/200 л; Олива моторна YUKO SUPER DIESEL 15W40; Олива ТАД - 17 іл; Олива моторна VAL PROFLEET LS 10W - 40 20L
- ID: UA-2021-08-13-000496-c
- Дата створення : 13.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11099129
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2019-08-16-000289-c
- Дата створення : 16.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3688717
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби- ID: UA-2019-07-11-000511-b
- Дата створення : 11.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3566812
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали- ID: UA-2019-06-07-000069-b
- Дата створення : 07.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3448647
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали (Олива моторна М-10Г2К)- ID: UA-2019-04-18-000014-c
- Дата створення : 24.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3282163
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні засоби (масло для 2-тактних двигунів)- ID: UA-2019-04-01-000071-b
- Дата створення : 01.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3182069
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали (мастильні засоби)- ID: UA-2019-03-12-000840-b
- Дата створення : 15.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3119877
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали (мастильні засоби)- ID: UA-2019-02-08-001683-c
- Дата створення : 08.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2984704
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали (мастильні засоби)- ID: UA-2019-01-15-000028-b
- Дата створення : 15.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2849281
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Мастильні засоби (мастильні оливи та мастильні матеріали) або еквівалент- ID: UA-2018-06-21-000960-c
- Дата створення : 21.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2217347
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали- ID: UA-2018-04-26-000008-c
- Дата створення : 26.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1967043
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали- ID: UA-2018-01-17-000105-b
- Дата створення : 17.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1636272
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали (Олива моторна для автотракторних дизелів М-10Г2К (...×-
Мастильні оливи та мастильні матеріали (Олива моторна для автотракторних дизелів М-10Г2К (перший ґатунок))
- ID: UA-2018-01-17-000878-c
- Дата створення : 17.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1636229
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Мастильні оливи та мастильні матеріали- ID: UA-2017-11-09-000083-b
- Дата створення : 09.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1305370
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Мастильні оливи та мастильні матеріали (Олива моторна для автотракторних дизелів М-10Г2К (...×-
Мастильні оливи та мастильні матеріали (Олива моторна для автотракторних дизелів М-10Г2К (перший ґатунок))
- ID: UA-2017-08-25-000066-b
- Дата створення : 25.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1127942
ДП Холминське лісове господарство ЄДРПОУ: 00993484ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріалиЗавершена -