-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки діагностичні для аналізу сечі CITOLAB 10М ((код НК 024:2023: 54514 Численні ан...×-
Тест-смужки діагностичні для аналізу сечі CITOLAB 10М ((код НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024 (Код EMDN) W0101060205 - БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО/НАПІВАВТОМАТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ) (КОД ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання))
- ID: UA-2026-09-04-006614-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30295355
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Гель для ЕКГ, водорозчинний, електропровідний, 4500 мл, пакет (код НК 024:2023 15321 Несте...×-
Гель для ЕКГ, водорозчинний, електропровідний, 4500 мл, пакет (код НК 024:2023 15321 Нестерильний з'єднувальний гель, Код НК 031:2024 - Z1399 - НЕСПЕЦИФІЧНІ ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ – ІНШЕ), Гель для УЗД та ЕКГ (код НК 024:202 315321 Нестерильний з'єднувальний гель, Код НК 031:2024 - Z1399 - НЕСПЕЦИФІЧНІ ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ – ІНШЕ) (код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-06-17-013788-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29572250
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі на 10 біохімічних показників сечі: кров, питома вага, pH, глюкозу, білок, ніт...×-
Тести швидкі на 10 біохімічних показників сечі: кров, питома вага, pH, глюкозу, білок, нітрити, лейкоцити, ацетон, білірубін, уробіліноген (тест-смужка) (код НК 024:2023: 54514 Численні аналіти сечі IVD (діагностика in vitro), набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз; НК 031:2024 (Код EMDN) W0101060205 - БАГАТОКОМПОНЕНТНІ ТЕСТ-СМУЖКИ ДЛЯ АНАЛІЗУ СЕЧІ (ДЛЯ АВТОМАТИЗОВАНОГО/НАПІВАВТОМАТИЧНОГО ВИКОРИСТАННЯ)) (код ДК 021:2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-06-17-013714-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29572172
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі на кардіомаркери (код НК 024:2023 - 46989 - Тропонін I IVD (діагностика in v...×-
Тести швидкі на кардіомаркери (код НК 024:2023 - 46989 - Тропонін I IVD (діагностика in vitro ),набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз; код НК 031:2024 - W0102160703 ТРОПОНІН І/Т – ШВИДКІ ТЕСТИ І ТЕСТИ на місці); Швидкий тест на вагітність №1 (код НК 024:2023 – 33819 - Загальний хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) IVD (діагностика in vitro ), набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз, код НК 031:2024 - W01021603 ФЕРТИЛЬНІСТЬ / ВАГІТНІСТЬ ШВИДКІ тести на місці); Тест для виявлення прихованої крові в калі (тест-касета) (код НК 024:2023 - 54551 — Скринінг біологічних рідин на приховану кров IVD (діагностика in vitro), реагент, код НК 031:2024 - W0102039014 ПРИХОВАНА КРОВ У КАЛІ (ІХ)); Тести швидкі на Онкомаркери: PSA (ПСА) – простатичний специфічний антиген (рак простати), IXA, Матеріал дослідження: Цілька кров, Специфічність від: 95 %, Чутливість від : 95 %, Формат тесту: Тест-касета (код НК 024:2023 - 54666 Загальний простатичний специфічний антиген (ПСА) IVD (діагностика in vitro); код НК 021:2024 - W0102160202 (PSA) – ШВИДКІ ТЕСТИ І ТЕСТИ НА місці))
- ID: UA-2026-05-22-012776-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29317553
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітор артеріального тиску та електросигналів (ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстра...×-
Монітор артеріального тиску та електросигналів (ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-03-26-014704-a
- Дата створення : 26.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28744869
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Секторний фазований мультичастотний широкосмуговий датчик для кардіології, транскраніальни...×-
Секторний фазований мультичастотний широкосмуговий датчик для кардіології, транскраніальних досліджень, Датчик мікроконвексний внутрішньопорожнинний для акушерсько-гінекологічних і урологічних досліджень (код ДК 021:2015 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-03-13-012576-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28604972
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Калібрувальні тест-смужки для напівавтоматичного якісного аналізу сечі на 15 параметрів в...×-
Калібрувальні тест-смужки для напівавтоматичного якісного аналізу сечі на 15 параметрів в READER 300 від 25 шт
- ID: UA-2026-01-25-001023-a
- Дата створення : 25.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28044381
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблиця для перевірки гостроти зору АР-1 (код НК 024:2023: 16800 Таблиця для перевіряння г...×-
Таблиця для перевірки гостроти зору АР-1 (код НК 024:2023: 16800 Таблиця для перевіряння гостроти зору) (код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2025-09-19-005567-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26491405
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Таблиця для перевірки гостроти зору №1, Стандарт-Престиж лайт стетоскоп чорний , Вимірювач...×-
Таблиця для перевірки гостроти зору №1, Стандарт-Престиж лайт стетоскоп чорний , Вимірювач АТ фонендоскоп в комплекті з різними манжетами, Набір діагностичний BASIC-SET Combilight C10/T10 офтальмоскоп і отоскоп, Набір діагностичних ліхтариків ClipLight LED з затискачем і батереєю (один ліхтарик), Пікфлуометр Medicare 5355, Електрокардіограф "Біомед" ВЕ300А (код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2025-07-03-000023-a
- Дата створення : 03.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25779171
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки Accu-Chek Instant- ID: UA-2025-03-19-000012-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24752144
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
6-канальний електрокардіограф SE-601B (код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медич...×-
6-канальний електрокардіограф SE-601B (код ДК 021:2015 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2024-12-26-015629-a
- Дата створення : 26.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23885004
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТРУСКАВЕЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ТРУСКАВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 45582433ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -