-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрод-наліпка ЕКГ для Холтеру, одноразові, універсальні, Нетканний матеріал основа, Лип...×-
Електрод-наліпка ЕКГ для Холтеру, одноразові, універсальні, Нетканний матеріал основа, Липкий гель, d-50мм (кругла форма), тип конектору кнопка (Ккод НК 024:2023: 35035 – Електрокардіографічний електрод, одноразовий, код НК 031:2024: C020501 ЕКГ ЕЛЕКТРОДИ), 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-01-009321-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30256128
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився день назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки GlucoDr. auto А AGM 4000 для глюкометра № 50 (Код НК 024:2023: 53304 - Глюкоза...×-
Тест-смужки GlucoDr. auto А AGM 4000 для глюкометра № 50 (Код НК 024:2023: 53304 - Глюкоза IVD (діагностика in vitro ), набір, колориметрична тест-стрічка, експрес-аналіз, код НК 031:2024: W0101060101 - тест-смужки для вимірювання рівня глюкози), 33120000-7 Системи реєстрації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-06-17-001886-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29560394
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Механічний тонометр з розміром манжети 22-36 см, діапазон вимірювання тиску: 0-300, точніс...×-
Механічний тонометр з розміром манжети 22-36 см, діапазон вимірювання тиску: 0-300, точність вимірювання: ±1 з стетоскопом (НК 024:2023 -16156 Анероїдний механічний апарат для вимірювання артеріального тиску, НК 031:2024 Z12120122 — ТОНОМЕТРИ), 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-06-09-010866-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29483355
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкий тест на вагітність №1 (Код НК 024:2023: 33819 - Загальний хоріонічний гонадотропін...×-
Швидкий тест на вагітність №1 (Код НК 024:2023: 33819 - Загальний хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз, код НК 031:2024: W0102160302), Швидкий тест для Виявлення вірусу гепатиту В (Код НК 024:2023: 48321 - Вірус гепатиту B, поверхневий антиген IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний тест, код НК 031:2024: W0105090201), Тести швидкі на інфекційні захворювання: визначення вірусу та антитіл до вірусу гепатиту С методом ІХА, (Код НК 024:2023: 30829 - Набір для якісного та/або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Hepatitis C), експрес-аналіз, код НК 031:2024: W0105090202), Тести швидкі на кардіомаркери: ІХА, тест-касета/панель, для визначення тропоніну (TnI) (Код НК 024:2023: 346989 - Тропонін I IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний аналіз, експрес-аналіз, код НК 031:2024: W01021607), 33120000-7 Системи реєстрації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-06-05-005871-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29450682
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Глюкометр з функцією вимірювання холестерину в крові (НК 024:2023 -62646 - Глюкометр для...×-
Глюкометр з функцією вимірювання холестерину в крові (НК 024:2023 -62646 - Глюкометр для використання біля пацієнта IVD (діагностика in vitro) з живленням від батареї; НК 031:2024 - W0201060102 – глюкометри різні інструменти для моніторингу діабету), Тест смужки для вимірювання рівня холестерину в крові (НК 024:2023 код 30222 Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, імунохемілюмінесцентний аналіз, експрес-аналіз, НК 031:2024 код W0101060102 тест-смужки для вимірювання холестерину), 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-03-25-009374-a
- Дата створення : 25.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28724648
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест- смужки для визначення загального холестерину ELEMENT Multi №10 (Код НК 024:2023: 302...×-
Тест- смужки для визначення загального холестерину ELEMENT Multi №10 (Код НК 024:2023: 30222 Загальний холестерин IVD, набір, імунохемілюмінесцентний аналіз, експрес-аналіз, код НК 031:2024: W01010205-Холестерин), 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-25-010555-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28427644
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань (код НК 024:2023: 49119 Вірус грипу А/...×-
Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань (код НК 024:2023: 49119 Вірус грипу А/В, антиген IVD (діагностика in vitro), набір імунохроматографічний тест (ІХТ), експрес-аналіз, код НК 031:2024: W01050703 – Скринінгові вірусні панелі - Комбіновані тести), 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-05-015114-a
- Дата створення : 05.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28205954
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Монітор добового моніторингу артеріального тиску ABPM50 (або еквівалент) (НК 024:2023 - 36...×-
Монітор добового моніторингу артеріального тиску ABPM50 (або еквівалент) (НК 024:2023 - 36888 Реєстратор амбулаторний для тривалого моніторингу артеріального тиску; код НК 031:2024: Z12050404 Холтерівські системи реєстрації артеріального тиску), 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
- ID: UA-2026-01-16-010082-a
- Дата створення : 16.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27938909
Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19,Тести швидкі для визначення інфекційних захвор...×-
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19,Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань
- ID: UA-2025-11-06-002573-a
- Дата створення : 06.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27019138
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електроди ЕКГ для Холтеру (типу Sorimex EK-S 50 NWSG), одноразові, для дорослих, пінна осн...×-
Електроди ЕКГ для Холтеру (типу Sorimex EK-S 50 NWSG), одноразові, для дорослих, пінна основа, твердий гель, d-50мм, №50, 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника, код НК 024:2023: 35035 – Електрокардіографічний електрод, одноразовий, код НК 031:2024: C020501 ЕКГ ЕЛЕКТРОДИ
- ID: UA-2025-11-03-009040-a
- Дата створення : 03.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26976065
Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19 (НК 021:2015 - 50280 - Коронавірус (SARS-CoV...×-
Тести для діагностики коронавірусу COVID-19 (НК 021:2015 - 50280 - Коронавірус (SARS-CoV), антигени IVD (діагностика in vitro), набір, імунохроматографічний експрес-аналіз), 33120000-7 Системи реєстрації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-09-16-013958-a
- Дата створення : 16.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26453612
Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту В в Сироватка, Тест-касета, специфічність від 95...×-
Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту В в Сироватка, Тест-касета, специфічність від 95 %, чутливість від 95 %,Швидкий тест на Виявлення вірусу гепатиту С в Цільна кров, Тест-касета, специфічність від 95 %, чутливість від 95 %,Тести швидкі для визначення інфекційних захворювань: Призначення: Виявлення антитіл до ВІЛ-1, ВІЛ-2, Метод аналізу: ІХА, Матеріал дослідження: Цільна кров, Специфічність: 95-100 %, Чутливість: 95-100 %, Формат тесту: Тест-касета,Тест для визначення тропоніну I,Швидкий тест на вагітність №1, 33120000-7 Системи реєстрації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-05-28-012551-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25444691
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тонометр механічний, 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне облад...×-
Тонометр механічний, 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-03-19-010325-a
- Дата створення : 19.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24762532
Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки GlucoDr. auto А AGM 4000 для глюкометра № 50, 33120000-7 - Системи реєстрації...×-
Тест-смужки GlucoDr. auto А AGM 4000 для глюкометра № 50, 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-02-20-008578-a
- Дата створення : 20.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24494322
Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест-смужки GlucoDr. auto А AGM 4000 для глюкометра № 50, 33120000-7 - Системи реєстрації...×-
Тест-смужки GlucoDr. auto А AGM 4000 для глюкометра № 50, 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2024-10-23-006573-a
- Дата створення : 23.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22991313
Комунальне підприємство "Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2" Хмельницької міської ради ЄДРПОУ: 40887956ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -