-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест швидкий на Тропонін (код ДК 021: 2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформ...×-
Тест швидкий на Тропонін (код ДК 021: 2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-08-26-005502-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30197125
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 години назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест для виявлення сифілісу (код ДК 021: 2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інф...×-
Тест для виявлення сифілісу (код ДК 021: 2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-07-14-007798-a
- Дата створення : 14.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29810723
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тест для виявлення сифілісу (код ДК 021: 2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інф...×-
Тест для виявлення сифілісу (код ДК 021: 2015 - 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-07-08-000532-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29755256
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зонд TP01 (100 шт) (код ДК 021:2015-33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та д...×-
Зонд TP01 (100 шт) (код ДК 021:2015-33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-04-17-006630-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28949986
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка для ЕКГ, рулон 80 мм x 23м; Стрічка для ЕКГ- ID: UA-2026-04-08-013001-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28868488
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (...×-
ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Код НК 031:2024: Z110401 - УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ) (НК 024:2019: 11389 — Система ультразвукової візуалізації для офтальмології)
- ID: UA-2026-03-30-010043-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28768698
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Смуги індикаторні (код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та д...×-
Смуги індикаторні (код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-03-23-012673-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28697024
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (...×-
ДК 021:2015 - 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Код НК 031:2024: Z110401 - УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАНЕРИ) (НК 024:2019: 11389 — Система ультразвукової візуалізації для офтальмології)
- ID: UA-2026-03-17-005401-a
- Дата створення : 17.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28627116
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електрод-наліпка ЕКГ для Холтеру, Універсальні, одноразові, пінна основа, В'язкий гел...×-
Електрод-наліпка ЕКГ для Холтеру, Універсальні, одноразові, пінна основа, В'язкий гель, d-55мм (кругла форма), тип конектору : Універсальний гвинт №30
- ID: UA-2026-03-13-000044-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28592482
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Смуги індикаторні (код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та д...×-
Смуги індикаторні (код ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання)
- ID: UA-2026-03-12-011653-a
- Дата створення : 12.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28588964
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Тонометр LD-71- ID: UA-2026-03-06-010601-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28530498
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Апарат ЕКГ- ID: UA-2026-03-06-010131-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28530031
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка для ЕКГ, рулон 210 мм x 20 м- ID: UA-2026-02-20-011235-a
- Дата створення : 20.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28380856
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Стрічка діаграмна 55х20 біла- ID: UA-2026-02-12-008084-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28283401
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Комбінований тест на 4 інфекції: гепатит В(HBsAg), гепатит С(HCV), ВІЛ (HIV) та сифіліс- ID: UA-2026-02-12-007256-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28282573
Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради «Білоцерківська міська лікарня №1» ЄДРПОУ: 24880520ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняЗавершена -