-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Патчкорд оптичний для БпЛА- ID: UA-2026-08-28-010935-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30230356
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32562200-2 Оптичні телекомунікаційні кабеліПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Патчкорд оптичний для БпЛА- ID: UA-2026-08-25-006043-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30183454
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32562200-2 Оптичні телекомунікаційні кабеліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оптичні кабелі, оптичний SFP-модуль- ID: UA-2026-08-10-004023-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30035331
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Модуль оптичний- ID: UA-2026-07-24-005329-a
- Дата створення : 24.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29904154
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиЗавершена -
-
- 2
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Матеріали для виготовлення виробу спеціального призначення (Оптоволокно G657A2)- ID: UA-2026-07-23-003266-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29889311
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32562000-0 Оптоволоконні кабеліЗавершена -
- 3
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Матеріали для виготовлення виробу спеціального призначення (Оптоволокно G657A2)- ID: UA-2026-07-15-006639-a
- Дата створення : 15.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29822216
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32562000-0 Оптоволоконні кабеліЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оптичні пігтейли та оптичні розхідні матеріали- ID: UA-2026-04-17-011529-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28954867
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Оптоволоконний пігтейл для БпЛА- ID: UA-2026-02-18-012191-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28350828
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32561000-3 Оптоволоконні з’єднувачіЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплектуючі для виготовлення виробу спеціального призначення (Патчкорд оптичний)- ID: UA-2025-12-02-017357-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27363041
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32562200-2 Оптичні телекомунікаційні кабеліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Патчкорд оптичний, муфта ковпакового типу, набір кольорових оптичних пігтейлів- ID: UA-2025-11-28-015122-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27323345
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель HDMI-D, кабель оптичний, шнур оптичний- ID: UA-2025-11-28-004454-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27312753
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплектуючі для виготовлення виробу спеціального призначення (Оптоволоконний пігтейл)- ID: UA-2025-11-18-017203-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27172778
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32561000-3 Оптоволоконні з’єднувачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Патчкорди оптичні, кабелі оптичні, телекомунікаційне обладнання- ID: UA-2025-10-21-009266-a
- Дата створення : 21.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26831299
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комплектуючі для виготовлення виробу спеціального призначення (Оптоволоконний пігтейл)- ID: UA-2025-10-14-015246-a
- Дата створення : 14.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26753358
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32561000-3 Оптоволоконні з’єднувачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Патчкорди оптичні, кабелі оптичні, телекомунікаційне обладнання- ID: UA-2025-09-29-000715-a
- Дата створення : 29.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26578907
ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930) ЄДРПОУ: 14321512ДК 021:2015: 32560000-6 Оптоволоконні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -